Biolonica, Krem pielęgnacyjny do twarzy 30+

Biolonica, Krem pielęgnacyjny do twarzy 30+

Krem przeznaczony jest dla kobiet powyżej 30. roku życia, do stosowania na dzień. Dzięki naturalnym emolientom zapewnia odpowiednią pielęgnację skóry. Doskonała formuła kremu pozwala na zachowanie jędrnej, nawilżonej i odżywionej skóry.
Ekstrakt z jabłka zwalcza wodne rodniki, co wpływa na zachowanie zdrowej cery.
Kosmetyk idealnie nadaje się do stosowania samodzielnego oraz „pod makijaż".

Roślinne komórki macierzyste z jabłoni zawierają metabolity zapewniające długowieczność komórek skóry. Stanowią ochronę DNA przed starzeniem spowodowanym stresem oksydacyjnym, a zawartość epigenetycznych substancji ma bezpośredni wpływ na „młodość” naszej skóry.

Kwas hialuronowy jest powszechnie nazywany „eliksirem młodości”. Dzięki temu, że posiada właściwości łączenia włókien kolagenowych oraz wiązania cząsteczek wody, zapewnia nam jędrną, nawilżoną i odżywioną skórę.

Ekstrakt z jabłka reguluje zawartość wody w naskórku. Wykazuje działanie antyoksydacyjne, przeciwutleniające i nawilżające. Stymuluje regenerację komórkową, wzmacnia elastyczność skóry. Zawiera witaminy A, B, C i K, kwasy AHA, fitoproteiny, flawonoidy i fenole. Ze względu na wysoką zawartość związków fenolowych i witaminy C, jabłko posiada doskonałe właściwości przeciwutleniające, wyłapuje wolne rodniki i chroni organizm przed zniszczeniami komórek. Ekstrakt z jabłka zawiera również węglowodany i kwasy AHA, które wiążą wodę i przyczyniają się do zachowania zdrowego poziomu nawilżenia warstwy rogowej.

z pompką
sucha, normalna
Wiek
30+

Dobry Krem

Krem Biolonica otrzymałam w ramach testu ,jestem jak najbardziej zadowolona, opakowanie jest bardzo fajne nie za duże i nie za małe. Jak dla mnie krem wyciskany w formie pompki bardzo wygodny i higieniczna .Co pozwala nam prze odpowiednią aplikację nałożyć tyle kremu ile chcemy.Podoba mi się zapach ,delikatna woń perfum o zapachu jabłka, konsystencja odpowiednia ,delikatna . Krem wydajny, używam go od miesiąca a on jeszcze się nie kończy co mnie to bardzo cieszy. Moja skóra poprawiła się widzę to codziennie gdy sięgam po lusterko ,aby się umalować. Nie jest już tak zmęczona , poszarzała ,mniejsze oznaki starzenia się , zmarszczki zrobiły się płytsze ,skóra bardziej jędrna,widać ,że dobrze nawilżona, nie jest już taka szorstka ,jest gładka . Ogólnie jestem zadowolona, Po nałożeniu kremu twarz nie świeci się ,ale widać ,że jest dobrze nawilżona,odżywiona. Na pewno sięgnę po ten krem ponownie.Ja go polecam.

Fajny krem

Krem Zapewnia odpowiednią pielęgnację skóry, dzięki naturalnym emolientom. Doskonała formuła kremu pozwala na zachowanie jędrnej, nawilżonej i odżywionej skóry. Kwas hialuronowy oraz komórki macierzyste z jabłoni przyczyniają się do młodego wyglądu naszej twarzy.Ekstrakt z jabłka zwalcza wodne rodniki, co wpływa na zachowanie zdrowej cery. Kosmetyk idealnie nadaje się do stosowania samodzielnego oraz „pod makijaż".

Kosmetyk przeznaczony dla kobiet po 30 roku życia.Opakowanie o pojemności 50 ml z poręczną pompką.Wystarczą dwa naciśnięcia aby posmarować całą buzię,więc est bardzo wydajny.Ma bardzo miły i delikatny zapach.Lekka konsystencja o białym kolorze.Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu.Można go bez problemu stosować jako bazę pod makijaż.Muszę przyznać,że moja skóra bardzo się polubiła z tym kremem.Moja skóra stała się nawilżona i gładka w dotyku.
Ten krem zapewnił mi wszystko czego potrzebuję.

Przyjemny

Łatwo rozprowadza się po twarzy i bardzo szybko wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy. Idealnie sprawdza się pod makijażem. Poprawia stan skóry, pomaga w utrzymaniu gładkiej i promiennej cery. Plus za wygodne opakowanie z pompką. Przyjemny zapach.

Bardzo fajny :)

Produkt zamknięty jest w wygodnym opakowaniu z pompką, o pojemności 50 ml. Całość zapakowana jest w kartonik, na którym znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje. W składzie znajdziemy ponad 90% substancji pochodzenia naturalnego, m.in. ekstrakt z jabłka, olej z nasion słonecznika, olej jojoba, kwas hialuronowy, mocznik. Zapach bardzo ładny, przyjemny i świeży. Konsystencja jest lekka, w kolorze perłowym. Szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstewki na buzi.
Po jego użyciu, skóra jest ładnie nawilżona, miękka i gładka. Uczucie nawilżenia utrzymuje się przez cały dzień, a skóra wygląda zdrowo, świeżo i promiennie. Nie podrażnia, nie uczula, nie zapycha porów. Do tego dobrze współpracuje z makijażem. Nic się nie waży, ani nie roluje. Krem dedykowany jest na dzień, kobietom po 30 + i do każdego typu skóry.

Świetny produkt

Regenerujący krem do twarzy Biolonica znajduje się w opakowaniu z pompką o pojemności 50 ml. Jest to bardzo intensywnie nawilżający i bogaty krem o perłowym kolorze, który ma znacznie gęstszą konsystencję niż krem pod oczy. Mimo swojej bogatej receptury bardzo szybko się wchłania i na mojej skórze nie pozostawia tłustej warstwy, jednocześnie dogłębnie ją nawilżając. Poza komórkami macierzystymi jabłoni zawiera również kolagen odpowiedzialny za elastyczność i gładkość skóry. Dodatkowo olej z nasion jabłek wspomaga odnowę skóry i ma właściwości rewitalizujące. Jako posiadaczka suchej skóry mogę używać tego produktu zarówno na dzień i na noc, doskonale sprawdza się również jako baza pod makijaż.

Moja skóra bardzo go polubiła

Krem zamknięty jest w wygodnym opakowaniu z pompką, co dla mnie jest jego dużym plusem.
Jego konsystencja jest lekka, ale nie wodnista, dzięki czemu bezproblemowo się aplikuje i szybko wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy.

Po jego użyciu, moja skóra jest odpowiednio nawilżona, miękka i gładka. Uczucie nawilżenia utrzymuje się przez cały dzień, a skóra wygląda zdrowo, świeżo i promiennie.

Krem bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż i dogaduje się z każdym podkładem, którego używam.
Nie spowodował u mnie żadnych podrażnień, ani mnie nie zapycha.