Biolonica, Krem regenerujący do tawrzy na noc 30+

Biolonica, Krem regenerujący do tawrzy na noc 30+

Krem przeznaczony jest dla kobiet powyżej 30. roku życia, do stosowania na noc. Kosmetyk zapewnia nam nocną odbudowę i regenerację skóry.
Podczas snu owal naszej twarzy poprawia się, a jędrność wzrasta, skóra jest wypoczęta i gotowa do dalszych działań.
Komórki macierzyste z jabłoni przyczyniają się do młodego wyglądu naszej twarzy.
Dzięki ekstraktowi z kolagenu i elastyny nasza skóra jest zregenerowana, świeża i gładka.

Roślinne komórki macierzyste z jabłoni zawierają metabolity zapewniające długowieczność komórek skóry. Stanowią ochronę DNA przed starzeniem spowodowanym stresem oksydacyjnym, a zawartość epigenetycznych substancji ma bezpośredni wpływ na „młodość” naszej skóry.

Ekstrakt z kolagenu i elastyny utrzymuje odpowiednią wilgotność skóry, elastyna nadaje skórze sprężystość i elastyczność. Regeneruje i odmładza, przywraca świeżość i gładkość.

Olej z nasion jabłek jest skuteczny w działaniu antyrodnikowym, w szczególności polecany do skóry dojrzałej, zmęczonej. Innowacyjny olej o bardzo dobrych właściwościach nawilżających i rewitalizujących. Wspomaga odnowę komórkową skóry, bogaty w mikro i makroelementy (fosfor, potas, magnez, wapń, żelazo), zawarta w składzie siarka wspomaga pielęgnację skóry uszkodzonej, zmęczonej, po opalaniu i narażonej na stres oksydacyjny.

z pompką
krem
50 – 100ml
na noc
Cera
sucha, normalna
Wiek
30+

Nie ukrywam, że bardzo ucieszył mnie fakt, iż krem nie pachnie jabłkami. - Świetny!!!

Konsystencja kremu jest gęsta i odżywcza, nie podrażnia mojej bardzo wrażliwej skóry, przynosi ulgę i natychmiastowe odżywienie i nawilżenie, które utrzymuje się bardzo długo. Ma przepiękny, subtelny, delikatny, świeży zapach. Otrzymujemy go w poręcznej, plastikowej butelce o pojemności 50 ml, z praktycznym dozownikiem — pompką typu airless. Przy codziennym używaniu wystarczył mi na 1,5 miesiąca.