Biolonica, Krem regenerujący do rąk

Biolonica, Krem regenerujący do rąk

Profesjonalny krem regenerująco-odżywczy, przeznaczony jest do intensywnej pielęgnacji dłoni i paznokci, szczególnie, gdy skóra wymaga silnej regeneracji i odbudowy. Chroni skórę przed działaniem czynników zewnętrznych, zmniejsza ryzyko podrażnień, zapobiega suchości i szorstkości skóry. Nie pozostawia uczucia tłustości.

Roślinne komórki macierzyste z jabłoni zawierają metabolity zapewniające długowieczność komórek skóry. Stanowią ochronę DNA przed starzeniem spowodowanym stresem oksydacyjnym, a zawartość epigenetycznych substancji ma bezpośredni wpływ na „młodość” naszej skóry.
Regenerujący krem do rąk został oparty na surowcach pozyskiwanych z naturalnych i kontrolowanych upraw, a ich ekologiczność została potwierdzona licznymi certyfikatami.

krem
<50ml
kremy do rąk
w tubce

Bardzo dobry :)

Produkt zamknięty jest w klasycznym, miękkim opakowaniu/tubce o pojemności 75 ml, zamykane na "klik". Konsystencja jest lekka, która doskonale się wchłania i co ważne nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze. W składzie znajdziemy wartościowe substancje jak: masło shea, ekstrakt z jabłka, olej z nasion słonecznika, glicerynę i mocznik. Zapach bardzo przyjemny, świeży, kremowy. Jeżeli chodzi o działanie, to jestem zadowolona. Dłonie po zastosowaniu są dobrze nawilżone, wygładzone i odżywione. Skóra dłoni jest miękka i delikatna w dotyku. Po otwarciu mamy 6 miesięcy na jego zużycie.

Super nawilżenie!

Po pierwsze piękny zapach, którego nie uczuć zbyt długo co jest dla mnie wielkim plusem.
Po drugie nawilżenie i regeneracja. Sprawdza się zarówno jako krem do torebki ponieważ szybko się wchłania jak i krem na noc ponieważ świetnie regeneruje skórę dłoni. Polecam!

Rewalacja

Sam krem w sobie jest również lekki, szybko się wchłania i przepięknie pachnie. Zapach ma tak cudowny, że smarowałam nim nie tylko dłonie, ale też całe ręce i

Na pewno skusze się na kolejne opakowanie!

Dużym atutem kremu, jest jego ogromna wydajność i niezwykła szybko wchłaniająca się, aksamitna konsystencja. Bardzo dobrze rozprowadza się i cudownie pachnie. Łagodzi podrażnienia, spowodowane np.warunkami atmosferycznymi lub używaniem detergentów. Dłonie po jego zastosowaniu są gładkie, nawilżone i miękkie. Krem znajduje się w tubce o pojemnoci 75 ml, typowej dla kremów do rąk. Bardzo polubiłam się z nim i na pewno skusze się na kolejne opakowanie!

Świetny!

Krem mieści się w miękkiej tubce. Ma dobrą konsystencję, ani za rzadką, ani zbyt gęstą. Łatwo się rozsmarowuje. Nie pozostawia tłustego filmu na dłoniach, szybko się wchłania. Dłonie stają się gładkie i nawilżone. Bardzo dobrze radzi sobie, nawet z przesuszonymi dłońmi.

Naprawdę godny polecenia!

Kremy do rąk rzadko robią na mnie wielkie wrażenie, ale ten krem jest naprawdę godny polecenia! :)

Ma niesamowicie przyjemną, lekką konsystencję, dzięki czemu łatwo się rozprowadza, bardzo szybko wchłania i nie pozostawia na dłoniach nieprzyjemnej warstwy. Po jego użyciu skóra jest solidnie nawilżona, gładka i miękka.
No i jest jeszcze piękny i bardzo przyjemny, kwiatowy zapach, który wprost uwielbiam!

W krótkim czasie pomógł mi uporać się ze spierzchniętą i przesuszoną skórą moich dłoni i śmiało mogę powiedzieć, że jest to jeden z lepszych kremów do rąk, jakie miałam okazję stosować w ostatnim czasie :)

Bardzo dobry

Krem zamknięty jest w plastikowej tubce z bardzo estetyczną szatą graficzną.
W składzie znajdziemy tak wartościowe substancje jak masło shea, ekstrakt z jabłka, olej z nasion słonecznika, glicerynę i mocznik.
Zapach jest wyczuwalny, delikatnie kwiatowy - bardzo przyjemny.
Konsystencja wydaje się treściwa, ale przy rozsmarowywaniu staje się lekka i jedwabista. Szybko się wchłania. Nie pozostawia żadnej tłustej czy nieprzyjemnej powłoczki.
Jak ma się sprawa z działaniem?
Krem w bardzo szybkim czasie poprawia kondycję skóry dłoni. Wydaje się dobrze nawilżona i mięciutka. Patrząc na ręce odnoszę wrażenie jakby skóra się świeciła. Nie jest to jednak tłustość, a ładny, promienny blask. Dłonie są jaśniejsze i odżywione.

Doskonały krem

Krem zawiera komórki macierzyste z jabłoni, które dbają o to, aby nasza skóra się nie starzała. Skład kremu, to ponad 90% surowców pochodzenia naturalnego. Za to wielki, wielki plus. Krem ma gęstą, kremową konsystencję, która doskonale się wchłania, całkiem inną, niż większość kremów do rąk. Świetnie nawilża i pielęgnuję skórę dłoni, dokładnie tak jak pisze producent. Mam ogromny problem z przesuszoną skórą dłoni, a krem radzi sobie z tym świetnie. Wygodne opakowanie, które jest szczelnie zamknięte, przez co krem nie wydobywa się poza opakowanie.
Zapach bardzo przyjemny, kremowy.

Cena kremu: 20zł - według mnie, jest to odpowiednia cena do jakości produktu.