La Roche Posay, Lipikar AP+, Baume (Balsam uzupełniający poziom lipidów przeciw podrażnieniom i swędzeniu skóry od pierwszych dni życia)

Sprawdź ceny produktu

Skrajna suchość skóry noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych. Odpowiedni dla wrażliwej, bardzo suchej, podrażnionej skóry ze skłonnością do swędzenia, które prowadzi do zadrapań i uszkodzeń naskórka, a także dla skóry z tendencją do atopii. Formuła balsamu do ciała, wzbogacona o Masło Shea i Niacynamid, w połączeniuz Aqua Posae Filiformis, nowym i opatentowanym składnikiem aktywnym, aby działać na czynniki determinujące atopowe zapalenie skóry.

Koi natychmiast i przynosi ulgę na długi czas

Balsam ma eleganckie i wygodne opakowanie wielokrotnego użytku. Opakowanie, które stanowi ozdobę każdej toaletki wyposażone jest w pompkę z możliwością wielokrotnej zmiany pozycji zamknięta – otwarta. Opakowanie jest ergonomiczne i poręczne. Łatwo je chwycić w dłoń. Nie wyślizguje się. Na etykiecie zawarto wszelkie niezbędne informacje, w tym nazwa producenta, data ważności, składniki, sposób stosowania, a także szereg informacji dodatkowych ułatwiających radzenie sobie z problemem suchej, podrażnionej, swędzącej skóry. Podrażnienia i wysuszenie mojej skóry zniknęły jak po dotknięciu czarodziejskiej różdżki już po pierwszym nałożeniu balsamu. Niestety po pewnym czasie skóra znów zaczęła wykazywać tendencje do podrażnień i swędzenia. Stosuje więc balsam systematycznie 1-2 razy dziennie. Nakładam balsam na ciało dzięki czemu na mojej skórze pozostaje ochronna powłoka. Mimo intensywnego działania regenerującego i odżywczego nie pozostawia tłustych śladów na ubraniach. Preparat nie zawiera substancji zapachowych. Po jego nałożeniu wyczuwalny jest bardzo delikatny zapach zawartych w nim dobroczynnych składników, który znika po kilkunastu sekundach. Balsam jest niezwykle skuteczny w walce z nadmierną suchością i podrażnieniami skóry. Co ważne mogą go stosować zarówno niemowlęta, jak i osoby w podeszłym wieku. Odbudowując warstwę hydrolipidową skóry stanowi niezwykle efektywny środek eliminujący podrażnienia i swędzenie. Optymalny skład bezpiecznych składników aktywnych sprawia, że można go stosować zarówno na skórę twarzy, jak i ciała. Nie jest lepki ani kleisty. Posiada bogatą, aksamitną łatwą do rozprowadzenia konsystencję. jest wydajny i ma higieniczne dozowanie. To najlepszy "opatrunek na skórę" dla całej rodziny. Dotąd mimo powtarzania aplikacji preparatu do ciała po krótkim czasie znów odczuwałam swędzenie, a skóra łuszczyła się. Teraz moja skóra znów jest miękka i pozbawiona podrażnień mimo, że stosuję balsam 1-2 razy dziennie.La Roche-Posay Lipikar Baume AP+ przywrócił mojej bardzo suchej oraz podrażnionej skórze optymalny komfort. Stała się elastyczna i miękka w dotyku. Nie dokucza mi swędzenie, uczucie napięcia i ściągnięcia. Lekka konsystencja preparatu ułatwia i przyspiesza nakładanie. Natychmiast się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu. Cenię go także za brak zapachu.

Cudowne ukojenie

Ten cudowny balsam zamknięty jest w dużej fajnej butelce, z wygodną pompką, która ułatwia aplikację produktu.
Konsystencja tego produkty jest dosyć gęsta, łatwo i przyjemnie się ją rozsmarowuje na ciele, szybko się wchłania dając ukojenie skórze.
Posiada delikatny zapach, do którego musiałam się przyzwyczaić.
Balsam ten to ratunek dla suchej, swędzącej , popękanej skóry. Doskonale nawilża ciało, pozostawia skórę miękka i delikatną w dotyku.
Nie podrażnia, a wręcz przeciwnie łagodzi wszystkie podrażnienia.
Używam go wraz z moimi córkami, wszystkie jesteśmy z niego zadowolone. Doskonale poradził sobie z swędzącą suchą skórą w zgięciu łokci i kolan u mojej córki.
Na pewno zostanie w mojej rodzinie na dłużej.

Pomógł mi ten balsam

Kiedyś używałam kremowego żelu pod prysznic Lipikar La Roche Posay i byłam zadowolona. Przez ostatnie tygodnie zmagałam się ze swędzącą i podrażnoną skórą na łydkach, nigdy wcześniej nic podobnego mi się nie przytrafiło, nie wiem czy po lecie skóra schodzi i coś ją podrażniło czy źle wypłukałam proszek z pidżamy czy mam jakąś alergię. Zawsze w nocy czuję wysypkę na łydkach i skóra mnie swędzi, nie jest to jakaś straszna wysypka więc nie wymaga dermatologa ale jednak jest to trochę męczące. Przypomniałam sobie o firmie La Roche Posay i o tym balsamie właśnie. Balsam koi i łagodzi podrażnienia, bardzo mi pomógł. Używając go czuję, że używam czegoś łagodnego i odpowiedniego dla skóry z uczuleniem. Wygodne opakowanie, balsam jest wydajny. Skóra mi się z każdym dniem poprawia, nie schodzą mi już suche płaty. Jestem bardzo zadowolona. Pożyczyłam balsam mojej mamie do wypróbowania i też jest zachwycona i zamierza kupić.

Dla suchej, szorstkiej skóry

Mój starszy syn ma tendencję do przesuszonej i szorstkiej skóry ciała. Szczególnie na nogach i ramionach przypomina niemal tarkę. Czasami zaognia się pod kolanami i łokciami, więc jej nawilżanie i natłuszczanie to codzienna podstawa.
Balsam Lipikar LRP bardzo dobrze sobie z nią radzą, odczuwalnie ją wygładza, dogłębnie nawilża. Łokcie i kolana to nadal newralgiczne punkty, ale wyglądają lepiej.
Zapach balsamu jest neutralny, kremowy, nie ma się w nim co nie podobać czy szczególnie podobać.
Balsam łatwo się rozprowadza, nie jest bardzo tłusty, nie klei się. Trzeba chwilę poczekać z ubraniem piżamy, aż jak najwięcej balsamu się wchłonie zamiast wytrze w materiał.
Syn lubi, gdy go nim balsamuję a to jest bardzo ważne.

Podoba mi się, że oprócz parafiny i silikonów wysoko w składzie jest masło shea i inne roślinne oleje.

Dobrze natłuszcza

Moja skóra na nogach jest szczególnie wymagająca, przede wszystkim dlatego, że jest ona wiecznie przesuszona, skóra się wręcz łuszczy, a w dodatku często swędzi czy nawet piecze, gdy jest podrażniona. Ten balsam okazał się dla mnie najlepszym ratunkiem i opatrunkiem. Po jego użyciu skóra staje się natychmiast natłuszczona, nawilżona, gładka, miękka, a wszelki świąd czy pieczenie znika w mgnieniu oka. Ja tego balsamu używam tylko i wyłącznie na noc, ponieważ przeszkadza mi jego tłusta warstwa, która zostaje na skórze, ale też doskonale zdaje sobie sprawę, że tak musi być, taką konsystencję i właściwości mają właśnie takie balsamy. Produkt jest zamknięty w dużym, wygodnym opakowaniu z pompką, co ułatwia stosowanie kosmetyku. Zapach balsamu jest bardzo neutralny, więc nie powinien on nikogo drażnić. Jeżeli macie problemy ze skórą takie jak ja, to naprawdę polecam Wam ten balsam, ja jestem nim zachwycona.

Idealne dopełnienie pielęgnacji skóry wrażliwej - koi i przywraca komfort

Z problemem suchej skóry ciała borykam się od dawna. Spierzchnięcia, zaczerwienienia potrafią naprawdę dać w kość sprawiając uczucie dyskomfortu. Podobne objawy suchej skóry zauważyłam u swojego niespełna 2 miesięcznego synka. Jego sucha skóra z dnia na dzień zrobiła się szorstka i zaczerwieniona.

Miałam możliwość przetestowania balsamu, który ma ukoić problemy suchej skóry i zniwelować jej objawy. Okazja do testowania nie mogła trafić się w lepszym momencie, bo początek jesieni to dla mojej skóry zawsze wyzwanie.

Balsam ma lekką konsystencję, która szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Czuć jednak na skórze delikatny film, który od chwili rozsmarowania przynosi skórze ukojenie. Skóra w zaledwie sekundę przestaje być spięta, zaczerwienienie mija po chwili. Moja skóra wręcz wypijała ten balsam. Jeśli chodzi o skórę synka, to zaczerwienienia i spierzchnięcia zniknęły w mgnieniu oka, jego skóra ponownie stała się mięciutka i gładka, a złuszczenia podczas stosowania balsamu zniknęły na dobre. Stosując ten balsam w pielęgnacji synka mam pewność, że jego skóra jest dobrze zadbana a on nie odczuwa dyskomfortu.

Balsam sprawdził się na mojej wrażliwej skórze, nie wywołał żadnych reakcji alergicznych i był bardzo delikatny a zarazem skuteczny w łagodzeniu objawów suchej, podrażnionej skóry. Zapach balsamu jest neutralny,przyjemny z chęcią sięgam po niego w codziennej pielęgnacji mojej i synka. Plus za pompkę, jest to praktyczne rozwiązanie, które bardzo sobie cenię w kosmetykach, gdy liczy się czas. Tak jak np. podczas pielęgnacji niemowlęcia, gdy czasem mamy tylko chwilkę gdy dziecko się denerwuje.

Duży plus za fakt, że balsam można stosować od pierwszych dni życia dziecka i jest całkowicie bezpieczny. Bez wątpienia jest to pewny produkt, którego działania i efektów jestem pewna. Warty każdej ceny, napewno kupię kolejne opakowanie.

Dla całej rodziny

Zaczęłam go używać ze względu na dziecko - od urodzenia po każdej kąpieli oliwkowałam skórę synka, jednak nie lubię oliwek bo są tłuste i brudzą ubrania :/ Poza tym pomimo tego, że natłuszczałam mu skórę każdego dnia, odchodziły z niej jakby białe "łuski", była sucha, miejscami zaczerwieniona.
Ten balsam poradził sobie z tym problemem rewelacyjnie! Nie dość, że ukoił skórę synka, to jeszcze świetnie ją nawilża i pielęgnuje. W tej chwili używamy go całą rodziną - ja zastąpiłam nim swój balsam do ciała, mąż używa go do twarzy, a starszy synek na np. podrażniony od kataru nosek. Nie plami ubrań, szybko się wchłania, a dzięki pompce wygodnie i higienicznie jest go aplikować. Duża pojemność pozwala długo się nim cieszyć, bo jest naprawdę bardzo wydajny :)

Dobry

Balsam jest ok, nie mam zwykle problemów ze swędzącą przesuszoną skóra, jednak moja skóra łatwo się odwadnia. Balsam ma lekką formułę, nie pozostawia tłustej warstwy, dobrze się wchłania, nawilża. Wygodny w użyciu ze względu na pompkę. Duża pojemność, wystarcza na długo. Jednak nie uważam, aby był to produkt w jakikolwiek sposób innowacyjny.
Na rynku jest wiele podobnych dermokosmetyków, niektóre w korzystniejszej cenie, a nie ustępują mu jakością.
Warto jednak spróbować, być może dla kogoś okaże się tym jednym jedynym, ja raczej nie pozostanę mu wierna.

Najlepszy i jedyny

Mam bardzo suchą, wrażliwą i skłonną do podrażnień skórę. Często mnie swędzi (szczególnie na łydkach i stopach) a ja nie zawsze potrafię się powstrzymać od drapania, co czasami skutkowało czerwonymi śladami na skórze.
Baume ap+ mnie uratował. To niewiarygodne, ale po aplikacji tego balsamu uczucie swędzenia mija praktycznie natychmiast. Skóra jest gładka, natłuszczenie utrzymuje się prawie cały dzień. Nie podrażnia, stosuję go na całe ciało i czasem też nakładam na twarz. Czasami po nałożeniu zostaje lekko tłusta warstewka, ale nie przeszkadza mi to, nie jest ciężka i nie plami ubrań a skóra jest zabezpieczona na dłużej.
Używam na zmianę z innymi balsamami np antycellulit, ale Baume ap zawsze muszę mieć w kosmetyczce ????

Jestem pod wrażeniem

Przygodę z balsamem rozpoczęłam od dwóch próbek dodanych do zakupów w aptece. Teraz jestem przy 2 pełnowymiarowym opakowaniu. :)
Często moja skóra cierpi na przesuszenia a co za tym idzie - swędzenie. Nie spodziewałam się, że ten balsam OD RAZU przyniesie ulgę. Swędzenie przeszło jak ręką odjął! Balsam dodatkowo bardzo dobrze nawilża i natłuszcza skórę, co sprawiło, że skóra szybciej zaczęła się regenerować. Od tego czasu, a minęło już kilka lat, nie wiem co to swędzenie skóry i przesuszenia. Balsam poprawił stan mojej skóry.

Nr dla całej rodziny

Balsam spełnił moje oczekiwania. Stosowałam go sama wraz z córką. Obje mieliśmy mocno wysuszoną skóre.
Balsam łatwo się rozprowadza.
Jest wydajny.
Nie ma żadnej kompozycji zapachowej, ale ma miły neutralny zapach.
Sprawdza się do twarzy i ciała.
Nawilża, natłuszcza, odżywia.
Dla mnie super.
Polecam szukać w promocji w SuperPharmie.

Bardzo zadowolona

Jestem bardzo zadowlona z zakupu, wiadomo że przy niemowlętach strach używania wszystkiego co nowe po prostu jest. Ale balsam okazał się bardzo bezpieczny no i przede wszystkim skuteczny, spełnia swoja rolę bardzo dobrze zero podrażnień skóra maluszka nie swędzi.

Bardzo dobry balsam

Od dawna borykam się że skóra atopowa bardzo wysuszona i swedzaca. Balsam zakupiłam w aptece i od tamtej pory używam go od 2 lat. Nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niego. Bardzo nawilża skórę i chroni przed wysuszaniem. Daje również radę podczas swedzenia zmniejsza je bardzo.