PerfectColl, PC Prebiotyczny krem łagodzący

PerfectColl, PC Prebiotyczny krem łagodzący

Krem łagodzący na dzień i na noc, który zawiera wartościowe dla skóry naturalne składniki aktywne. Posiada niezwykle szerokie spektrum działania, dzięki czemu kompleksowo pielęgnuje każdy rodzaj i typ cery. Ze względu na unikalny skład posiada jednocześnie właściwości odżywcze, nawilżające, regenerujące i odmładzające skórę. Ponadto krem doskonale łagodzi i koi delikatną, wrażliwą skórę oraz pomaga zapobiegać powstawaniu problemów skórnych. Masło shea i ceramidy odżywiają, regenerują skórę oraz pomagają odbudować jej ochronny płaszcz lipidowy. Bursztyn przywraca skórze gęstość i elastyczność. Hydrolizat z nasion zielonego groszku stymuluje procesy odnowy skóry. Zawartość prebiotyków pomaga niwelować problemy skórne oraz przywraca optymalną równowagę skóry. Tak rewelacyjna formuła gwarantuje perfekcyjną codzienną pielęgnację nawet najbardziej wymagającej cery.

polskie cudeńko

Rozpoczynam dzisiaj moje trzecie opakowanie, więc mam solidne podstawy by się o nim wypowiedzieć. Krem i kolagen tej marki używane jednocześnie są w stanie ukoić i zniwelować rumień i bolące wykwity trądziku różowatego, dodatkowo może być stosowany jako krem pod oczy więc rewelacja! :) Moja cera jest wtedy ukojona, wraca do normalności, nie zapycha porów no i ten skład...

Byłam sceptyczna a jenak....

Moje nastawienie do kosmetyków polecanych drogą bezpośrednią było zawsze dość sceptyczne...Wszystko zmieniło się po tym, jak znajoma podesłała mi stronkę o polskiej marce Perfect Coll, bazującej na produktach kolagenowych. Postanowiłam zakupić łagodzący krem prebiotyczny, ponieważ od dłuższego już czasu szukałam czegoś, co ukoi moją wrażliwą, naczynkową cerę. Używam kremu ponad miesiąc, uzupełniając pielęgnację żelem do mycia twarzy oraz kolagenem, również tej firmy. Jestem na prawdę zachwycona efektami. Czuję, że cera jest faktycznie wyciszona i dopieszczona. Krem stosujemy rano i wieczorem, jest niesamowicie aksamitny, luksusowy i delikatny. Świetnie sprawdza się jako baza pod makijaż. Nigdy wcześniej żaden krem nie zrobił na mnie tak dobrego wrażenia.