Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Maxima, Nook, Magic Argan Oil Keratin Power, Keratin Booster Restructuring Spray (Restrukturyzujący spray do włosów z olejkiem arganowym oraz keratyną)

Maxima, Nook, Magic Argan Oil Keratin Power, Keratin Booster Restructuring Spray (Restrukturyzujący spray do włosów z olejkiem arganowym oraz keratyną)

Średnia ocena użytkowników: 1 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 150 ml
Cena 40,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Głęboka rekonstrukcja keratyną w sprayu.
Szczególnie polecana do włosów cienkich i zniszczonych.
Poprawia grubość włosów, dodając objętości wraz z niepowtarzalnym połyskiem.

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 1 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Nieeee!!!

Na spray restrukturyzujący Nook skusiłam się z powodu sympatii, którą darzę maskę koloryzującą Kromatic Cream. Płynna keratyna, olejek arganowy - to może się udać! Niestety, nie udało się....

ZALETY:
+Opakowanie:metalowa puszka o pojemności 150 ml, prosta, estetyczna, z rozpylaczem, który działa jak należy. Bardzo poręczna i praktyczna.
+Cena: płaciłam 50 zł, niewiele, zwłaszcza, że spray jest dość wydajny - choć w jego sytuacji nie wiem, czy jest to aż taki plus...
+Konsystencja: lekka, nie obciąża włosów.

WADY:
-Zapach: a właściwie smród jak ta lala. I nie, nie jest to tylko moje skojarzenie, każdy, komu dałam go do powąchania, krzywił się z niesmakiem. A jaki to zapach, zapytacie? Ano zapach sklepu zoologicznego, gabinetu weterynaryjnego, karmy dla zwierząt, generalnie, skojarzenia czysto animalne. I ja nie żartuję, przysięgam, że każdy mówił dokładnie to samo. Co gorsza, ten aromacik jest wybitnie złośliwy, ponieważ zostaje na włosach i trzyma się aż do mycia.
Działanie też nie jest rewelacyjne, zresztą, jak ma być, skoro oprócz drogocennego oleju arganowego, keratyny oraz ceramidów, w składzie jest również alkohol, silikony i konserwanty?
Próbowałam, uwierzcie, że próbowałam, pomimo odruchów obronnych....Niestety, nie zauważyłam żadnych efektów, choć trwałam przy tym szataństwie przez bite 1,5 miesiąca. Stosowałam na noc, gdy na drugi dzień nie musiałam wychodzić z domu, stosowałam w weekendy, po myciu, modelując później włosy szczotką i suszarką, niestety, ich kondycja nie poprawiła się ani trochę. Nie błyszczały, nie były bardziej uniesione, nie były miękkie ani sprężyste(choć to obiecuje producent!), fryzura była bez wyrazu, moje loki nie były zdefiniowane, tylko oklapnięte. Zero efektów, a przecież moje włosy kochają keratynę!
Żeby chociaż cokolwiek robił, to bilans by się jakoś wyrównał, a tak, mamy śmierdziela, który na dodatek nie działa. I jeszcze jest to produkt profesjonalny...

Absolutnie nie polecam, dawno nie miałam tak złego kosmetyku, jak ten!

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  6
  produktów

  266
  recenzji

  440
  pochwał

  10,00

 2. 2

  0
  produktów

  41
  recenzji

  887
  pochwał

  8,14

 3. 3

  1
  produktów

  155
  recenzji

  526
  pochwał

  7,99

Zobacz cały ranking