Nivea, Olejek w kremie do rąk `Kwiat wiśni i olejek jojoba`

Nivea, Olejek w kremie do rąk `Kwiat wiśni i olejek jojoba`

Poczuj rozpieszczającą pielęgnację olejkami w szybko wchłaniającym się kremie do rąk. Wypróbuj Olejek w Kremie do rak NIVEA® Kwiat Wiśni* i Olejek Jojoba:
• Zapewnia 24-godzinne nawilżenie bez uczucia lepkości
• Pozwala cieszyć się delikatnym zapachem kwiatu wiśni
• Sprawia, ze skóra Twoich dłoni staje się niewiarygodnie miękka w dotyku *zapach kwiatu wiśni

+ 24-godzinne nawilżenie dłoni
+ Miękka w dotyku skóra dłoni
+ Delikatny zapach kwiatu wiśni
+ Drogocenny olejek jojoba
+ Brak uczucia lepkości.

Średniak

Balsam szybko się wchłania i dobrze nawilża dłonie.
Ma wygodne opakowanie i ładny zapach. Jednak przy bardziej wymagającej skórze dłoni może być za słaby.
ZALETY
Nawilża
Szybko się wchłania
Trwały
Wydajny
WADY
Cena

Prawie ideał

Krem ma przyjemną konsystencję - satynową, ładnie się rozprowadza, dość szybko wchłania. Pozostawia dłonie miękkie w dotyku, z taką jakby powłoczką satynową, która jednak nie przeszkadza i nie zostawia śladów na wszystkim czego dotknę. Poradził sobie z przesuszoną w zimie skórą, utrzymał ją w ryzach. Nie do końca poradził sobie w sytuacji kiedy miałam skórę popękaną od mrozu, tu musiał wjechać cięższy kaliber. Ale w momencie kiedy używałam go regularnie, czułam, że skóra jest cały czas nawilżona i nie dochodziło do tego, że dłonie były pociachane mrozem od razu po wyjściu na zewnątrz. Działanie więc oceniam bardzo dobrze, a ja nie mogę zapominać o rękawiczkach w zimie! Zapach jest piękny - taki owocowo-kwiatowy krem Nivea. Opakowanie zgrabne, idealne do torebki, poręczne. Cieszę się, że jest na zatrzask, to bardzo ułatwia aplikację. Jest wydajny, bo wystarczy niewielka ilość na pokrycie obu dłoni i żeby skutecznie zadziałał.

Krótko, zwięźle i na temat

Produkt który ocalił moje dłonie przed całkowitym wysuszeniem.

Zregenerował moje suche dłonie, nadal im blasku oraz bardzo nawilżyl. Pomógł mi w chwili zwątpienia kiedy inne produkty nie dawały sobie rady . Ma przyjemny zapach, w którym można się zakochać .
Buteleczka jest zgrabna i poręczna.
Produkt łatwo dostępny i w przystępnej cenie.

Bardzo lubię.

Nivea - popularna marka, której produktu bardzo cenie za delikatność. Ten krem do rąk nawilża długotrwałe, mieści się w przyjemnym, małym i poręcznym opakowaniu. Poprawia jędrność i gładkość skóry. Krem jest lekki, szybko się wchłania (więc nie pozostawia uczucia lepkich bądź tłustych rąk). Jak dla mnie posiada idealna konsystencję, nie jest leista ale też nie i za gęsta. Idealny na codzień, do torebki. Również ma delikatny zapach kwiatowy. Ponownie krem z nivea trafia na moją listę cenionych kosmetyków.

Dla niewymagających dłoni

Historia z kremami Nivea u mnie jest długa i wyboista. Nie sprawdzają mi się żadne. Ale ostatnio dostałam małpiego rozumu kiedy to w Biedronce były one po 3 zł za sztukę na wyprzedaży. Bez namysłu wzięłam po sztuce każdego rodzaju. Zaszłam do domu i dopiero zaczęłam myśleć co ja najlepszego zrobiłam, skoro te kremy u mnie się nie sprawdzają. Nie czekając długo zaczęłam testować. Śmiało mogę powiedzieć, że ta wersja przypadła mi do gustu najbardziej.

Zalety:
- opakowanie: zgrabne, gustowne
- ładny zapach
- zamknięcie na klik
- łatwo się rozprowadza
- nie uczula i nie podrażnia
- wydajny
- szeroka dostępność

Wady:
- niestety, ale z suchymi dłońmi absolutnie sobie nie poradzi
- potrzebuje trochę czasu na wchłonięcie
- po rozprowadzeniu pozostawia taką dość dziwną warstewkę, która się utrzymuje jakiś czas

Rozpieszczająca pielęgnacja!

Kiedy krem do rąk spełnia swoje zadanie? Kiedy już od pierwszych chwil pielęgnuje skórę dłoni, a ponadto szybko się wchłania. Taki jest właśnie krem do rąk Nivea, który swoim delikatnym zapachem rozpieszcza skórę dłoni.
Krem ma super design opakowania i poręczne opakowanie, które mogę zabrać ze sobą wszędzie. Jeśli chodzi o cenę trochę wygórowana.

Uwielbiam!

Uwielbiam markę NIVEA za świetnej jakości kosmetyki, które jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Pierwsze co rzuca się w oczy to przyjemne dla oka opakowanie, zgrabne i wyprofilowane o zaokrąglonym kształcie, które idealnie mieści się w dłoni. Zamykane na klik. Dzięki temu korzysta się z niego z wielką łatwością i można wycisnąć oczekiwaną ilość produktu. Zawsze zmieści się do mojej torebki. Krem ma bardzo lekką konsystencję, błyskawicznie się wchłania nie pozostawiając tak nielubianej przeze mnie tłustej bądź lepkiej warstwy. Dłonie pozostają miękkie i nawilżone na dłużej. Olejek zachwycił mnie swoim działaniem i skutecznością. Już po 3 dniach regularnego stosowania moje dłonie są w dużo lepszej kondycji.
Pięknie orzeźwiająco pachnie, ale jest to zapach delikatny bardzo przyjemny. Można wyczuć zapach wiśni z nutą olejku jojoba. Uwielbiam go!

Wisienka na torcie produktów Nivea

Dla mnie - ten krem to odkrycie roku! Mam suche, narażone na podrażnienia dłonie i potrzebuję dobrego nawilżenia, dlatego co i rusz kupuję nowy krem do rąk, w poszukiwaniach tego jedynego. Ten krem... jest bardzo, bardzo bliski ideału ;)

Konsystencja jest odpowiednia - to nie gęsta pasta, ale też nie wodnisty roztwór. Dobrze rozprowadza się po skórze, bardzo równomiernie. Po aplikacji krem się nie roluje, nie powstają grudki.

Zapach - kwiatu wiśni. Ale interpretowanego przez Nivea, nie jest to klasyczna wisienka, tylko raczej wariacja na jej temat. Zapach ma odrobinę miodu i kwiatowy powiew, ale jest bardzo przyjemny. Perfumowanie nie powoduje, że wody toaletowe są zagłuszane.

Krem działa niezwykle nawilżająco. Dzięki temu skóra pozbywa się napięcia i szorstkości - dłonie są gładkie i odżywione. Lubię używać kremu na co dzień, po umyciu rąk, by przywrócić odpowiednie nawilżenie.

Opakowanie - urocze. Nietypowy kształt skusił mnie do kupna, ale nadal go uwielbiam. Butelka jest tak zaprojektowana, że łatwo wyciska się produkt, bez pryskania na boki.

Sympatyczny, lekki

Krem jest gęsty, ale jednocześnie lekki, bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy, świetnie sprawdza się przy pracy komputerowej. Wygładza i zmiękcza.
Nie mam mocno wysuszonych dłoni, potrzebuję tylko nawilżenia po ich umyciu - do tego kremik nadaje się bardzo dobrze.
Ma delikatny, raczej słabo wyczuwalny zapach, rzeczywiście kojarzący się z wiśnią.
Opakowanie jest poręczne i estetyczne.
Kupiłam go za 4 zł i taka cena jest akceptowalna; jeśli podana w zgłoszeniu cena 15,99 zł jest prawdziwa - to za taką ceny nigdy bym go nie nabyła.

Pachnąca pielęgnacja dłoni

Uwielbiam ten krem do rąk - począwszy od opakowania aż po samo działanie. Znajduje się on w poręcznym opakowaniu. Zapach kremu jest nieziemski. Oprócz zapachu ważne jest też działanie. Po użyciu moje dłonie są nawilżone i odżywione. Przy regularnym stosowaniu skończyły się moje problemy z suchą skórą i skórkami. Produkt szybko się wchłania nie zostawiając lepkiej warstwy.

Zawsz mam w torebce

Pierwsze co mnie urzekło to piękny zapach, uwielbiam go,to właśnie dla niego kupiłam ten krem i nie żałuję.
Krem ma śliczne zaokrąglone, jasnoniebieskie opakowanie. Jest wygodne i poręczne.
Jest wydajny, łatwo się rozsmarowuje i naprawdę szybko się wchłania pozostawiając na dłoniach piękny zapach.
Jest to mój MUST HAVE przez cały rok.
Dobrze dba o nasze dłonie- nawilża, nie wysusza, nie podrażnia. Dłonie są zadbane i miękkie. POLECAM

Świetny :)

Kosmetyki Niveal są bliskie mojemu sercu. Krem ma fajną mleczną konsystencję, która bardzo szybko się wchłania pozostawiając piękny zapach kwiatu wiśni .
Krem pozostawia skórę dłoni nawilżoną, miękką i gładką w dotyku.
Idealnie nadaje się na każdą porę roku