Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

TheaTronic Professional, Makeup Fixing Spray (Profesjonalny utrwalacz makijażu w sprayu)

TheaTronic Professional, Makeup Fixing Spray (Profesjonalny utrwalacz makijażu w sprayu)

Średnia ocena użytkowników: 1 /5

Pojemność 30 ml
Cena 25,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Produkt opracowany przy ścisłej współpracy wizażystów. Przeznaczony dla profesjonalistów i wymagających nieprofesjonalistów. Doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie wymagana jest trwałość makijażu: teatr, film, tv, pokaz mody, turniej tańca, długie przyjęcia. Delikatna, bezbarwna mgiełka przedłuża trwałość makijażu i zabezpiecza go na wiele godzin przed ścieraniem i rozmazywaniem. Przetestowany przez profesjonalistów w ekstremalnych warunkach na międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego. Produkt przebadany dermatologicznie.

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 1 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Więcej ocen Schowaj

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

koszmar!

poleciła mi to znajoma wizażystka. zachwalała, że wszystkim jej klientkom makijaż utrwalony tym czymś trzyma się długie godziny. i być może na wszystkich innych twarzach to działa jak działać powinno, ale niestety nie na mojej... po użyciu tego spreju moja twarz wyglądała jakbym okleiła sobie twarz folią spożywczą... poza tym moja skóra była mega wysuszona i bardzo się uwrażliwiła po jego zastosowaniu.
kiedy tylko rozprowadziłam ten produkt, od razu poczułam jak moja skóra się spina, jak mina zastyga w miejscu, dosłownie zastyga. kiedy otwierałam usta, żeby coś powiedzieć miałam wrażenie, że moja skóra się rozrywa, a twarz zaraz się połamie na drobne kawałki... po mniej więcej godzinie spojrzałam w lustro, i doznałam szoku. ta bezbarwna, połyskująca maska, była całkiem popękana, a moja twarz wyglądała jak wyschnięte koryto rzeki na pustyni... wszystkie zmarszczki widoczne plus dodatkowe pęknięcia utworzone przez to coś. skóra mega sucha, co jest nie lada wyczynem, bo maja skóra jest z natury tłusta...
.
generalnie nie polecam! a wręcz zalecam omijać szerokim łukiem ten bubel

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  2
  produktów

  184
  recenzji

  270
  pochwał

  10,00

 2. 2

  1
  produktów

  138
  recenzji

  401
  pochwał

  9,91

 3. 3

  0
  produktów

  29
  recenzji

  719
  pochwał

  9,79

Zobacz cały ranking