Natko, Berghof, Balsam do ciała z żeń-szeniem

Natko, Berghof, Balsam do ciała z żeń-szeniem

Berghof Balsam do ciała z żeń-szeniem to intensywna regeneracja skóry suchej, zniszczonej. Działanie stymulujące odnowę naskórka oraz odmładzające.

Berghof Balsam z żeń-szeniem i masłem Shea to doskonała pielęgnacja dla każdego rodzaju skóry, szczególnie skóry suchej i zniszczonej.

- żeń-szeń wykazuje działanie odmładzające skórę, stymuluje odnowę naskórka, przywraca skórze równowagę fizjologiczną.
- masło Shea opóźnia procesy starzenia skóry, stymuluje aktywność komórek do walki ze starzeniem się, jak również odnawia naskórek, przywraca elastyczność. Masło Shea jest doskonale tolerowane i wchłaniane przez skórę.

Regularne stosowanie zapewnia uczucie nawilżenia i gładkości.

masło
balsamy
regenerujące, nawilżające
zapachowa
w słoiku

Polecam do skóry suchej i odwodnionej

Balsam znajduje się w solidnym plastikowym słoiczku o pojemności 250 ml. Produkt zabezpieczony jest metaliczną folią, dzięki czemu mamy gwarancję, że nie był wcześniej otwierany.

Zapach
Zapach balsamu jest dość intensywny, specyficzny, medyczno-ziołowy. Nie każdemu może przypaść do gustu. Osobiście przyzwyczaiłam się do niego, a nawet go polubiłam. Przez jakiś czas utrzymuje się na ciele.

Balsam ma gęstą kremową konsystencję. Bardzo dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Nie pozostawia na skórze tłustego filmu, a lekką ochronną warstwę, która nie plami ubrań. Ma kremowy kolor.

Działanie
O dłuższego czasu zmagam się z mocno przesuszoną skórą. To pierwszy preparat, który faktycznie działa. Skóra jest gładka i miła w dotyku. Widocznie zdrowsza i elastyczniejsza. Zdecydowanie nawilża skórę i pozostawia ją miękką. Nie jest to efekt, który utrzymuje się bardzo krótko, jak to bywa w przypadku kosmetyków nawilżających, a długotrwałe działanie. Ogólnie widać, że skóra jest w dużo lepszej kondycji niż przed stosowaniem. Dodam tylko, że najlepsze efekty przynosi regularne stosowanie. Balsam jest bardzo wydajny, a roczna data przydatności po otwarciu sprawia, że nie musimy się niepokoić że produkt szybko zmarnuje się. Szczerzę polecam ten balsam wszystkim osobą z problemem suchej i zniszczonej skóry.