Perfecta, Endorfinium Aroma, Stress Control Intense, Serum na dzień

Perfecta, Endorfinium Aroma, Stress Control Intense, Serum na dzień

Serum o lekkiej konsystencji. Polecane jest do pielęgnacji skóry wymagającej nawilżenia, poprawy owalu i ochrony przed stresem. Dostarcza skórze uczucie gładkości i delikatności, podczas gdy relaksujący zapach działa odprężająco i koi zmysły. Relaksuje ekspresyjne strefy twarzy redukując stany napięcia oraz wzmacnia barierę ochronną skóry.
Gaba-β-Endorfin – kompleks posiadający zdolności do zmniejszenia produkcji kortyzolu przez komórki skóry i aktywujący uwalnianie neuropeptydu β-endorfiny. Równocześnie rozluźnia ekspresyjne strefy twarzy wygładzając zmarszczki mimiczne i zapewnia lifting na skutek działania mikrorelaksującego. Działa rozświetlająco i odbudowuje barierę ochronną skóry.
Aroma Relax Squalene –wykazuje właściwości relaksujące i uspokajające. Natłuszcza i działa ochronnie na skórę.
Fitotauryna – nawilża i energizuje skórę. Dzięki ochronnemu efektowi „drugiej” skóry, zabezpiecza skórę przed odwodnieniem i zanieczyszczeniami.
Olej z róży, jaśminu i gardenii – działa regenerująco i ujędrniająco, odbudowuje poziom nawilżenia, zmiękcza i poprawia elastyczność skóry. Chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi, koi i łagodzi.

serum
lekkie
emulsja
<50ml

Okej ale bez szału

Skończyłam właśnie opakowanie tego serum. Poszło mi całkiem szybko, bo opakowanie jest małe i produkt dość szybko znika. Opakowanie ma zaledwie 15 ml, trochę niewiele.
Ale używa się go przyjemnie. Różowe opakowanie kryje różowy produkt. Jednak, chociaż ma pipetę, to nie jestem zachwycona opakowaniem. Nie wiem co z nim nie tak, ale trudno jest nabrać właściwą ilość produktiu, bo pipeta nie nabiera go na tyle. Może dlatego, że jest krótsza? A może dlatego, że serum jest gęstsze niż podobne produkty.
Mimo to, dobrze się rozprowadza. Dobrze się też wchłania. Nie roluje się i dobrze współpracuje z kremem do twarzy.
Zostawia skórę pięknie pachnącą, nawilżoną. Może i nawet skóra była bardziej "odstresowana". Ogólnie przyjemnie się go uzywało, ale chyba potrzebuję bardziej spektakularnego nawilżenia, rozświetlenia. Tym bardziej, że cena regularna przy pojemności 15 ml nie wychodzi najbardziej atrakcyjnie cenowo.

Totalne rozczarowanie

Jestem rozczarowana pod każdym względem. Opakowanie - z dużego opakowania wypada maleńka buteleczka. Aplikacja - masywna szklana pipeta, która praktycznie nie nabiera produktu, trzeba się mazać zewnętrzną częscią pipety, nie jest to zbyt higieniczne. Produkt - okropnie naperfumowany, pachnie jak kiepskie mydło. Po aplikacji skóra odrobinę szczypie, ale nie ma podrażnień, to na plus.

Jest ok, ale szału nie ma

Kupiłam go trochę 'a niech będzie', bo potrzebowałam kupić serum, a nie miałam czasu na długie wybieranie XD No i zaintrygowało mnie to 'odstresowujące' działanie. Ja serum używam zazwyczaj jako 2 etap w pielęgnacji twarzy, po toniku/żelu nawilżającym i przed kremem/olejkiem. To serum jest dość gęste, ale na bazie wody, nie olejków, więc wchłania się szybko i nie pozostawia warstwy na skórze. Zapach ma intensywny, ale przyjemny, taki trochę kwiatowo- orientalny? Skóra po serum jest nawilżona i napięta, ale mam czasami wrażenie, że też lekko podrażniona. Nie jest to trwałe, ale mam czasem wrażenie lekkiego szczypania. Może to te wszystkie perfumy.
Bardzo nie lubię tych buleteleczek z pipetką, które są teraz w co drugim serum, nigdy nie można nic nabrać tym aplikatorem.
Wiem, że skończę tą buleteczkę, ale kolejnej raczej nie kupię. Serum sprawdza się w tym sposobie, jak go używam, ale nie daje też nic więcej, plus to wrażenie podrażnienia. No i na dłuższą metę nie lubię tak intensywnie zapachowych kosmetyków do twarzy.

Skusiło mnie to różowe opakowanie..;)

Kupiłam tak trochę na próbę, trochę mnie kusiło to rózowe opakowanie (choć w sumie za różem nie przepadam), trochę te endoriny trochę ten stress control. kupiłam za ok 25 zł. Serom jest w maleńkiej buteleczce-szklanej z pipetką małą. Tu jeśli chodzi o tę pipetkę to trochę mina;) tzn. serum to jest moim zdaniem za gęste na tą pipetkę;) Ja nie mogę go wydobyć tyle ile potrzebuję tą pipetką:) Zaprzestałam więc tego robić i nalewam po porstu na palec ,trzeba uważać żeby sie nie wylało . Jak za dużo to nie ma problemu:) ja ogólnie smaruję tym i twarz i szyję i dekolt:) Jak zaleca producent. Serom ma (ku mojemu zaskoczeniu : również różowy kolor! Pachnie mocno, jak dla mnie mocno i zapach jest ..jakby tu powiedzieć ..taki też różowy , słodkawy..w sumie nie wiem co mi przypomina moze dlatego,że ja nie gustuję w słodkich zapachach i przy pierwszej aplikacji przeraziłam się ,że nie przebrne przez ten zapach, dałam jednak radę przyzwycziłam sie do niego po prostu.Serum ma takę gęstawą konsystencję, ale dobrze się rozsmarowuje i pomimo ,że stosuję na twarz, szyję i dekolt nawet 3 razy dziennie to nie ubyło jeszcze mi nawet poł buteleczki. Bardzo dobrze nawilża, tak naprawdę czuję,że moja cera spija to serum . Rzeczywiście sprawia ,że rysy , drobne zmarszki , czy bruzdy jakoś tak się wygładzają, uspokajają, cera-buzia sprawia wrażenie właśnie takiej ..odprężonej..? Zreleaksowanej? Coś w ten deseń. Stosuję od ok2 tygodni i to co jeszcze zauważyłam to serum nadaje takiego blasku mojej skórze, a najlepsze jest to ,że jak nałożę je rano , nawet potem na to krem i podkład to widzę ten blask dalej): bez roświetlacza..no nie wiem jak to możliwe , ale jest:) Lepiej wyglądam w każdym podkładzie po prostu to widać. Rozświetlenie , gładka cera i eekt czy rzeczywiście nawiżenie twarzy na pewno. Nawet po zmyciu makijażu moja twarz wygląda ładniej , bardziej świetliście nież zawsze. Serum mnie nie podrażniło, nie szczypią mnie oczy ( a mam ku temu skłonność) nie zapchało. Mma ochotę spróbować innych produktó z tej serii, pomimo sceptycznego nastawienie do tego co różowe;)