Essence, Eyebrow Stylist Set (Zestaw do stylizacji brwi)

Essence, Eyebrow Stylist Set (Zestaw do stylizacji brwi)

Sprawdź ceny produktu

Essence Eyebrow Stylist Set to zestaw do stylizacji brwi. Opakowanie zawiera dwa cienie: jeden ciemnobrązowy, drugi jaśniejszy. W pudełeczku Essence Eyebrow Stylist Set znajduje się również malutki pędzelek ze skośnie ściętym włosiem.
Cienie są trwałe i utrzymują się przez cały dzień bez konieczności dokonywania poprawek, a makijaż brwi wykonany z ich pomocą wygląda bardzo efektownie.

Lubię!

Powiem tak:świetny produkt za grosze!Ciemnobrązowy kolor idealnie podkreśla brwi i wypełnia je.Moje brwi mają gruby,czarny włos i są niezbyt gęste.Dzięki tej paletce wyglądają naturalnie i dodają wyrazu spojrzeniu.Świetnie sprawdził się jeden z dołączonych szablonów,nigdy wcześniej tego typu rzeczy nie używałam a okazało się,że jest to bardzo pomocne!Brwi nareszcie nabrały odpowiedniego kształtu.Oczywiście pędzelek się nie sprawdził,ale dla mnie to nie problem,używam swojego ulubionego,który kiedyś dokupiłam do paletki z Oriflame :)

Dobry!

Za czasów liceum, był to mój ulubiony produkt do stylizacji brwi. Jednak, gdy przyszła era na "pomady" odstawiłam essence na półkę. Postanowiłam do nich wrócić. Produkt jest dobry, spełnia obietnice producenta. Pudrowa formuła pozostaje na naszych brwiach przez długi czas. Kolory są na tyle neutralne, że pasują do wielu karnacji. Dla osób, które lubią pudrowe wykończenie brwi.

Zwykłe cienie do brwi

Zestaw kupiłam dawno temu, na pewno ponad rok, użyłam kilka razy i tak sobie zalega teraz na toaletce.
Set zawiera 2 cienie w różnych kolorach, ja posiadam zestaw Blond, jeden kolorek jest super, idealny odpowiednik mojego kolor brwi, natomiast drugi jest mega ciemny, zupełnie nie dla osób o jasnych włoskach.
Cienie łatwo się nabierają na pędzelek i równie łatwo osypują. Jeśli chcemy zrobić nimi makijaż brwi musi to być pierwszy krok w naszym makijażu, gdyż 50% produktu osypuje się przy nakładaniu.Niby nie są takie suche, ale osyp mają duży.Trzeba je wyczesać po nałożeniu, aby w ciągu dnia nie mieć plam wokół oczu. Nie wiem jaką mają dokładnie trwałość, ponieważ nie używałam ich na większe wyjścia, co najwyżej gdy wychodziłam po przysłowiowe bułki.
Zestaw zawiera pędzelek, który od razu wylądował w koszu oraz zestaw szablonów, które zupełnie mi nie podeszły.

Tyle szumu o bubel - produkt łagodnie powiedziawszy mierny.

Kupiłam ten zestaw jakiś czas temu. Skuszona pozytywnymi opiniami. I tym, ze miał to być to zestaw podręczny " zaawansowany " do stylizacji brwi z szablonem & skośnym pędzelkiem - niejako idealny do torebki, czy w podróż. Wybrałam wersję ciemniejsza, tę dla brązowych brwi i włosów ( Nieco jaśniejsza jest dla jasnej karnacji i włosów blond )

Ocena : zestaw fakt posiadał ciekawą, delikatną kolorystykę. Nadającą ( tak mi sie wtedy zdawało ) naturalny look brwi. W opakowaniu mamy dwa cienie o "ciekawej " konsystencji - ani to maskara, ani zel, ani pomada. Ot takie coś pomiedzy - wtf. Kolorystyka - mi spasował brąz. Drugi cień niestety był zbyt jasny, a z uwagi na jego konsystencje to nie za bardzo wiedziałam jak mogłabym go użyć już poza stylizacją brwi. Leżał, leżał aż sie zleżał !

Ocena końcowa : Niestety u mnie ten produkt sie nie sprawdził. Konsystencja cieni jeżeli idzie o brwi zupełnie nie trafiona - jak dla mnie. Wolę zdecydowanie inne produkty tego typu : pomady, maskarę, żel do brwi, a ostatecznie nawet kredkę ! Temu produktowi mówię mega Nie !!! Fakt zestaw jest tani, ale do bani konsystencja. Fakt ma szablon, ale szablony mają to do siebie, ze naprawdę tylko w teorii działają. Ma skośny pędzelek, ale o boże wolę jakikolwiek, byle nie ten ! Sam zestaw hmm o matko - opakowanie to dramat. Cienie sa w rachitycznej i giętkiej paletce, która zamknięta jest w kolejnym równie nie praktycznym opakowaniu. Niby mała rzecz a wkurza !

Jedyny plus, to faktycznie naturalna kolorystyka nadająca wystylizowanym brwią naturalnego koloru, ale tylko w teorii ! Ech gdyby nie ta konsystencja, no nie lubię sie z nią i już ! Otrzymany efekt - jest fakt bardzo subtelny, wszak pigmentacja cieni jest delikatna, więc to jest oczywiste ! Nie mniej cienie nakładają sie koszmarnie. Trudno sie nimi pracuje - boze, to sie kruszy i osypuje, ale nie jak pudrowy cień hmm tylko no własnie określenie kruszy jest chyba najtrafniejsze !
Dlatego pomimo szczerych chęci naprawdę nie rozumie tego produktu - stylizacja bez stylizacji ??? Ani to pomada, ani wosk. Ot jest to cień, który po nałożeniu trzeba wyczesać, aby nie było masakry i resztek cienia na brwiach. Efekt po nałożeniu, no nie rozumie zachwytu - nic sie specjalnego nie dzieje. Poza subtelnym przyciemnieniem i wyrysowaniem , ot stylizacja jest tak delikatna i tak nijaka, ze ja dziękuje - Tu jestem na Nie !!! Naprawdę wolę inne produkty tego typu ! Jak dla mnie to jest zwykły bubel. Fakt bardzo tani, ale bubel. Jestem na mega NIE !!!!!

Zwykły produkt w dennym opakowaniu

Pamiętam gdy był wielki BUM na ten produkt. Prawdopodobnie dlatego, że był to jedyny produkt do brwi w przystępnej cenie- bo kto w latach 00 robił z brwiami coś więcej niż tylko je regulował? Reszta albo podkreślała brwi kredką, albo szła do kosmetyczki by henną ogarnęła temat. Obecnie jest całkiem sporo produktów do brwi w rozsądnej cenie, a ich jakość sprawia, że z paletką Essence łączy już tylko nostalgia.

Produkt występuje tylko w dwóch wersjach kolorystycznych, po 2 cienie każdy, co moim zdaniem jest zupełnie bez sensu, gdyż teoretycznie 1 cień idzie wtedy na zmarnowanie. Sam cień nie jest zły- kolory są naturalne, nie wpadają w dziwne odcienie, pigmentacja dla mnie jest idealna, bo nie da się zrobić nimi plamy. Nadmiar wyczesuje się bardzo łatwo. Efekt jest subtelny, ale widoczny. Mówię to jednak jako posiadaczka średnio-gęstych brwi, którym czasem zachcę nadać okiełznany kształt.

Natomiast projektant samego opakowania powinien karnie krążyć dookoła fabryki, podśpiewując pod nosem ,,tita-tita-tu-kosmita". Żeby wyjąć produkt, należy najpierw wyjąć go całkowicie z pudełka- więc już wypada nam karteczka z nazwą odcienia, jak i zestaw szablonów. Cienie natomiast umieszczone są w paletce, z cienkiego, giętkiego plastiku. Dołączony do zestawu pędzelek jest do wyrzucenia- bo końcówki włosia są jakby ze sobą sklejone, do tego jest bardzo luźny i zdecydowanie za szeroki, więc precyzyjnej linii to nim się nie zrobi. Pudełeczko w jakie to wszystko jest zamknięte również znikomej jakości, choć mimo pęknięć nadal się trzyma. Mam nadzieję, że producent w końcu planuje jakąś zmianę w tej kwestii.

Bardzo słaba

Zakupiłam ją z ciekawości za ok.10 zł ale już wiem ,że nie warto !
Jestem brunetką więc wzięłam odcień ciemniejszy .
W opakowaniu mamy dwa cienie , trzy szablony i pędzelek. Wszystko zapakowane w praktyczne zamykane pudełeczko.
Trudno się posługiwać tą paletką nijak nie można nadać swoim brwiom kształtu i koloru.

Średniawo

Raczej nie poleciłabym znajomym. Cienie nie są trwałe i bardzo się osypują psując cały makijaż twarzy. Także brwi musimy malować na samym początku.. dołączony pędzelek wylądował w koszu. Nie nadaje się do niczego..

Dobry kosmetyk

Używałam bardzo długo tej paletki o odcieniu 02 Natural - jest bardzo dobry dla blondynek, byłam z niej bardzo zadowolona, jednak po kontakcie z wodą cień znikał, to było jej największym minusem. Obecnie używam pomady z tej samej firmy i jestem z niej mega zadowolona.

Niewygodny i nietrwały

Kupując ten zestaw do stylizacji brwi byłam pełna dobrych chęci i oczekiwań, miało to zrewolucjonizować moje podejście do makijażu brwi (reprezentowane do tej pory jako "macham w trzy sekundy ciemnym cieniem albo żelem i jest okej)i całkowicie zmienić mój wizerunek.

Zapału starczyło mi na jakieś pięć użyć, bo okazało się, że pędzelek jest ultra cienki i trudno go utrzymać w dłoni, a przy jednoczesnym operowaniu giętkim i plastikowym szablonem do brwi zadanie staje się wręcz niemożliwe. Cienie mają dobre kolory, ale osypują się przy nakładaniu i dość szybko ścierają. Nawet jeśli ostatecznie uda nam się jedną ręką trzymać szablon, a drugą rysować, to efekt nie pozostanie z nami na długo.

Produkt może nie jest drogi, ale biorąc pod uwagę, że wylądował dość szybko na dnie kosmetyczki, to raczej nie wart kupna.

Mega fajny zestaw!

Byłam bardzo zadowolona z zakupu, cienie są dosyć długotrwałe, mają piękne chłodne odcienie, które bardzo naturalnie wyglądają na brwiach, pędzelek jak dla mnie jest za mały do nakładania produktu więc używam innego. Cienie są wyjątkowo wydajne.

zdecydowanie nie

może i kolorystyka fajna, w chłodnych odcieniach, co z resztą przekonało mnie do zakupu tego zestawu do stylizacji.. jednak trwałość tych cieni to porażka. ciężko wyrysować nimi jakikolwiek kształt i po krótkim czasie produkt po prostu ściera się i znika z brwi.

Sama nie wiem

Kupiłam produkt na promocji z myślą, że bedzie na prawdę fajny. Przeliczyłąm sie. Kolory nie sa dla mnie niestety. Nie umiem utrzymać efektu na dłużej. Zdążę zrobić brwi dosłownie za godzinę produkt się ściera i nie wygląda to dobrze. Opakowanie tez nie jest zbyt praktyczne.

Nie dla mnie

Produkt do stylizacji brwi w postaci cieni w dwóch odcieniach. Dodatkowo do produktu dołączone są 3 różnego kształtu szablony oraz pędzelek do aplikacji. Niestety dla mnie cienie się po prostu nie sprawdziły , zdecydowanie lepiej brwi stylizuje mi się kredką. Jednak produkt ma swoje plusy. Dla osoby zaczynającej zabawę ze stylizacja brwi bardzo pomocne okażą się dołączone szablony. Produkt jest tani i wydajny , a także ogólnie dostępny w drogeriach. Jednak minusem jest trochę niepraktyczne opakowanie - wieczko które ściągamy a następnie wysuwamy cienie.