Milton, Antibacterial Hand Gel ((Żel antybakteryjny do rąk)

Milton, Antibacterial Hand Gel ((Żel antybakteryjny do rąk)

Antybakteryjny żel do rąk Miltona pozwoli utrzymać odpowiednią higienę otoczenia dziecka. Odświeża i chroni ręce przed drobnoustrojami. Doskonały na spacer z dzieckiem, do używania przed karmieniem dziecka, a także przed i po zmianie pieluszki. Antybakteryjny żel do rąk odświeża i chroni ręce przed drobnoustrojami bez użycia wody i mydła. Badania kliniczne potwierdziły skuteczność żelu w niszczeniu bakterii, wirusów i grzybów na rękach, takich jak Rotawirus, który może powodować zapalenie żołądka i jelit oraz Candida albicans (grzyb, który wywołuje pleśniawki). Badania kliniczne potwierdziły, że Milton doskonale usuwa bakterie wywołujące zatrucia pokarmowe oraz grzyby takie jak pleśniawki. Milton zapewnia całkowitą ochronę przed bakteriami i przetrwalnikami, takimi jak E.Coli, Listeria, Salmonella, Shigella, Campylobacter i Rotawirus, które powodują zapalenie żołądka i jelit.

mydła
Skóra
normalna
antybakteryjne

Sam alkohol

Żel zakupiłam moja mama,ponieważ często trudzimy się zadaniami domowymi i produkt zainteresował nas.Zawsze używam go po umyciu dłoni.Pomimo iż są one czyste po nałożeniu żelu dłonie bardzo szczypią.Zapach przypomina lekko rozcieńczony spirytus.Konsystencja jest bardzo wodnista i lepka.Na opakowaniu pisze,że żelu niema potrzeby spłukiwania,ale to szczypanie jest nie do zniesienia.Skóra dłoni jest później szorstka i matowa.Nie zauważyłam żadnych pozytywnych efektów pomimo iż długo go używam.Zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od:roku