Gearbest, Auto Rotation Electric Makeup Brush (Roatacyjny pędzel do makijażu)

Gearbest, Auto Rotation Electric Makeup Brush (Roatacyjny pędzel do makijażu)

Elektryczny samo obracający się pędzel do podkładu dla twojej pełnej wygody w nakładaniu produktu.

pędzle

Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 4

ciekawa sprawa

Kupiłam zachęcona opisem-producent obiecuje nam dużo szybsze wykonywanie makijażu przez to , że pędzel obracając się sprawnie będzie wpracowywał produkt w naszą twarz robiąc przy tym delikatny masaż twarzy.
Pędzel jest na baterie , muszę więc bardzo uważać przy myciu by nie pozalewać żadnych styków i go nie popsuć.
Nie hałasuje za bardzo, po twarzy obraca się delikatnie, samo włosie jest dość miękkie. Pierwszy raz próbowałam pracować nim jak normalnym pędzlem, ale zauważyłam, że rozmazuje mi podkład i nakłada go niezbyt równo. Postanowiłam więc następnym razem delikatnie wklepywać produkt- tak jak gąbką. I tutaj poszło już bardzo dobrze. Bardzo ładnie pokrył produktem całą twarz, w sposób równomierny bez zostawiania żadnych smug. Niestety robienie makijażu nie skróciło się zbytnio w czasie, gdyż produkt trzeba doklepywać. Ale przynajmniej z każdą bazą się dogaduje.
Rączka lekko plastikowa ale lekka, zauważyłam też, że po 2 miesiącach stosowania zaczął troszkę gubić włosie.
Podsumowując miły gadżet dla maniaczek nowości, ale żadną rewolucją w dziedzinie makijażu nie jest :)