Images, Red Pomegranate, Moist Facial Mask (Maska w płachcie z ekstraktem z czerwonego granatu)

Pojemność 1 szt

Red Pomegranate Moist Facial Mask marki Images. Maska do twarzy w płacie. Przeznaczona dla wszystkich typów skóry. Posiada silnie nawilżające działanie. Skutecznie upiększa i rozjaśnia twarz. Dodatkowo uelastycznia i ujędrnia skórę. Skład produktu został wzbogacony o dobroczynny ekstrakt z czerwonych granatów, który odżywia naskórek. Produkt pozostawia na skórze piękny owocowy zapach.

Nawilżająca maseczka do twarzy.
Posiada właściwości rozjaśniające i upiększające cerę.
Przywraca skórze elastyczność i jędrność.
Posiada przyjemny owocowy zapach.

Koreański rytual

Zachwycona koreańska uroda bez skazy postanowiłam wprowadzić 10 kroków pielęgnacji włączając właśnie maseczki w płachcie. Maseczka jest intensywnie nawilzona, użyłam jej 2- krotnie włączając szyję i ramiona. Po użyciu buźka jest trochę lepka, ale ten efekt szybko znika gdy pozwolimy produktowi się wchłonąć . Skóra jest bardzo nawilżona, mięciutka. Aczkolwiek myślę, że jest to efekt całej koreańskiej pielęgnacji .

Fajna maska

Maseczka w płachcie Images z ekstraktem z granatu. Według producenta nawilża skórę, upiększa, wpływa na elastyczność oraz ma właściwości rozjaśniające. Maska w opakowaniu była doczepiona do śliskiego papierka co ułatwiło rozkładanie jej. Zaciekawił mnie solidny materiał z którego została wykonana. Przypominał mi mocniejsze ręczniki kuchenne lub nawilżane chusteczki do czyszczenia mebli. Maseczka zdecydowanie była dobrze nasączona. Minusem dla mnie było tylko to, że maseczka zdecydowanie została stworzona dla dużej, okrągłej i płaskiej azjatyckiej buzi. Po 20-23 minutach zdjęłam maskę a ona dalej była mocno nasączona. Płynu z samej maski zdjętej z twarzy starczyło mi na wklepanie w szyję, dekolt oraz ręce aż po same ramiona. Na początku miałam wrażenie, że moja skóra się klei ale po czasie to uczucie zniknęło. Moja twarz była bardzo dobrze nawilżona oraz uelastyczniona, ale efektu rozjaśnienia nie zauważyłam. Maska na plus.