This Works, Stress Check Face Mask (Maseczka pielęgnująca)

This Works, Stress Check Face Mask (Maseczka pielęgnująca)

Pielęgnująca maseczka na co dzień regeneruje i chroni skórę narażoną na stres. Po aplikacji działa kojąco na podrażnioną skórę i zapobiega pojawieniu się przedwczesnych oznak starzenia.

Łatwa w nakładaniu przy pomocy praktycznego aplikatora kompozycja aktywnych składników pochodzenia naturalnego: ekstrakt z mięty pieprzowej o działaniu kojącym, bogaty w antyoksydanty olejek z kurkumy, hyzop i korzeń różany, które tworzą barierę ochronną przed działaniem stresu wewnętrznego i zewnętrznego.

Równolegle kompleks Bio-Boost od This Works z roślinnymi olejkami regenerującymi przywraca i chroni półprzepuszczalną barierę ochronną skóry.
Niezwykłe aromaterapeutyczne połączenie neroli, paczuli, lawendy, wetiweru i rumianku obniża napięcie i poziom stresu fizycznego i psychicznego.

klasyczne
Cera
normalna
regenerujące
w butelce
50 – 100ml

Relaksuje buzie i czyni cuda podczas snu

Używam tej maseczki na noc zawsze kiedy chce następnego dnia wyglądać spektakularnie. Nie wiem jak ona to robi, ale jak wieczorem ją nałożę to rano budzę się z wygładzoną, nawilżoną, rozjaśnioną i promieniejącą cerą. Magia!

Jest lekka i szybko się wchłania. Zapach bardzo przyjemny, relaksujący - zdecydowanie ułatwia zasypianie. Można ją stosować jako zwykłą maseczkę, na 10 minut, ale przy tej cenie nie wyobrażam sobie jej zaraz po nałożeniu spłukiwać. Szkoda, bo zostawiona na całą noc potrafi zdziałać cuda.

Szczerze polecam!