Tammy Tanuka, Sypki cień do powiek duochrome

Tammy Tanuka, Sypki cień do powiek duochrome

Ręcznie robione, sproszkowane, mineralne cienie do powiek o niewyobrażalnym i nigdzie dotąd nie spotykanym, wielowymiarowym blasku.

sypkie
pojedyncze
Efekt
metaliczne

Skład jest w trakcie moderacji.

• Krzemionka, Aluminium (77000), Żelazo (77491)

Gdyby choć trochę przypominały swoje bajeczne swatche...

Cienie Tammy Tanuka przykuły moja uwagę od razu, kiedy w sieci pojawiły sie ich piękne zdjęcia. W zielono- złotym Воплощение po prostu się zakochalam i kilkadziesiąt złotych wypłyneło z karty jednym ruchem. Oczekując, przebierałam z niecierpliwości nogami, bo dla takiego efektu przebolałabym trudy aplikacji, osypywanie, cenę, brzydkie opakowanie i w ogóle wszystko.
No właśnie, dla efektu.
Niestety, właśnie efekt jest tym, co rozczarowuje najbardziej. Może jestem naiwna, ale to chyba brzydka praktyka, sprzedawać nijakie, perłowe khaki z mizernym, lekkim złotym połyskiem jako niezwykły, spektakularny duochrom? Nie wiem
kto im te swatche cyka, jak to oświetla i w ilu programach obrabia, ale do rzeczywistości (przynajmniej w kwesti tego konkretnego koloru) jest bardzo daleko. Szczerze powiedziawszy, z wyłowieniem zieleni mam problem, nie tylko na bazie, ale także na smoliście czarnym, żelowym eyelinerze.
Za to sama aplikacja, o dziwo, trudna nie jest. Osypują sie mniej niż myślałam i naprawdę nie jest źle nie tylko jak na sypki produkt, ale także porównując z niektórymi prasowanymi cieniami.
Pigmentacja też w porządku, choć dodajmy szczerze, aż taka mocarna, jak net twierdzi to nie bywa ;) Nie podrażniły, nie znikaly w ciągu dnia, trzymaja się bazy, trzymają się nienajgorzej nawet samej powieki. Co jednak z tego, skoro jest Affect, jest Neve, jest wreszcie Inglot - wszystkie lepiej dostępne, wszystkie dobrze się noszą, są tańsze i przy każdym z nich efekt jest przedstawiony bez przekłamań.

Najlepsze :)

Nie wiem jak to się stało, że w centrum kosmetycznego świata czyli w KWC nie ma jeszcze recenzji tego genialnego produktu. W pigmentach Tammy Tanuka zakochałam się od pierwszego użycia i ulubione do tej pory pigmenty MAC zostały zdegradowane na drugie miejsce.
Paleta kolorów oszałamia bogactwem - mamy sporo bezpiecznych odcieni do codziennego makijażu i cale mnóstwo intensywnych do makijażu wieczorowego i scenicznego. Każdy pigment Tammy Tanuka to istna perełka, zachwycająca doborem odcieni, nasyceniem i blaskiem (wersji matowej jeszcze nie recenzuję bo dopiero do mnie jadą). Chromy mienią się niesamowicie, zieleń niepostrzeżenie przechodzi w fiolet, róż w złoto i wiele innych, intrygujących połączeń. Oprócz chromów dostępne są pigmenty monokolorowe w wersjach zarówno błyszczących jak i matowych. Wybór może oszołomić.
Na bazie pigment trzyma się kilkanaście godzin w praktycznie nie zmienionej postaci.
Pigmenty są dostępne w firmowym sklepie internetowym, szybka wysyłka, bardzo dobra relacja ceny do jakości.