Rodzina Zdrowia, Vitabella

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 90 szt

Suplement diety Rodzina Zdrowia Vitabella to system kompleksowego wsparcia włosów, skóry i paznokci. System ten łączy ze sobą 4 grupy składników: Aminokwasy + Witaminy + Składniki mineralne + Wyciągi (roślinne oraz z drożdży). Ten bogaty skład Rodziny Zdrowia Vitabella został opracowany z myślą o skórze, włosach i paznokciach.

Skład jest w trakcie moderacji.

• L-metionina 100 mg* L-cystyna 100 mg* Ekstrakt z ziaren prosa 100 mg* Ekstrakt z kiełków pszenicy 100 mg* Kwas pantotenowy 89,25 (1487,5% RWS) Ekstrakt z pędów bambusa 50 mg* w tym krzemionka 35 mg* Ekstrakt z drożdży (Saccharomyces cerevisiae) 50 mg* Kwas p-aminobenzoesowy (PABA) 40 mg* Witamina B6 18 mg (1285,71% RWS) Cynk 4,4 mg (44% RWS) Żelazo 4 mg (28,57% RWS) Tiamina 3 mg (272,73% RWS) Miedź 1 mg (100% RWS)

Skuteczność:

nowość i nic nowego

Nowość na rynku suplementów. Skład nie zaskakuje. Polecono mi jako produkt, który działa bardzo łagodnie.

Plusy:
+ plus za naturalne składniki: bambus, kiełki, proso
+ niska cena, duża wyprzedaż
+ włosy są w dobrym stanie

Minusy:
- nie jest dostępny stacjonarnie (pojedyncze apteki)
- nie działa na paznokcie
- nie chcą zamawiać w aptekach

tableteczki

Kiedys je kupilam. bo byly tanie i dobry sklad. Nie jem. ich systematycznie bo mam. dwa. problemy z nimi. Pierwszy zaczynaja. mi wyoadac rzesy po nich.Tak.tez uwazam. ze to. dziwne ale jednak. A druga sprawa odbija mi sie nimi strasznie i czasem. boli mnie brzuch, możliwe ze. to ta otoczka. Jak biore na noc jest ok ale. w dzien nie jestem. w stanie

Słabe efekty

Vitabelle kupiłam zachęcona niska cena i bardzo przyzwoitym składem. Zużyłam całe jedno opakowanie, może to za mało żeby zobaczyć efekty? W każdym razie na włosach nie zobaczyłam praktycznie żadnej różnicy, ale za to paznokcie urosly mocniejsze i mniej łamliwe co mnie cieszy :) Jednak kupiłam te kapsułki z myślą o przyśpieszeniu wzrostu włosów, a niestety tego nie zauważyłam. Może dam im jeszcze kiedyś szanse, ale teraz nie zdały egzaminu.

beznadzieja

Skuszona super opiniami tych tabletek i ich przystępną ceną zamówiłam od razu dwa opakowania. Po 3 miesiącach stosowania nie zauważyłam zupełnie nic. Ani poprawy ani pogorszenia się stanu włosów, skóry czy paznokci. Całe szczęście, że w błoto poszło tylko 30 zł. Ale szkoda i tych pieniędzy i czasu, bo mogłam kupić coś co choć trochę pomogłoby w problemie z włosami. Zdecydowanie nie polecam.

Mocne paznokcie, szybki wzrost wlosow

Trafiłam na ten suplement jak wiekosc kobiet - z polecenia Pana Tabletki (uwielbiam jego szczerość i wiedzę) i już po miesiącu muszę stwierdzić, ze:

- włosy rosną znacznie szybciej - to plus i minus, bo szybciej widać mój odrost ;)
- paznokcie są bardzo twarde, zdrowe i szybciej rosną, nie rozdwajają się i nie łamią
- zauważyłam, ze rzęsy się zagęściły i wydłużyły <3
- na skórze wiekszych efektów nie widzę, lecz to może za wcześnie, aby zauważyć zmiany
- tabletka łatwa w połknięciu
- bardzo, bardzo dobra cena do jakości!

Na minus dostępność w aptekach stacjonarnych, lecz ja zamawiam online, gdzie place 15 zł za 90 tabletek - to rewelacyjny deal.

Naprawdę polecam - tabletki pomagają w pielęgnacji „od wewnątrz” i dzięki nim możemy spokojnie ograniczyć wydatki na odżywki do paznokci czy odżywki na porost włosów.

Pan Tabletka zna się na rzeczy :)

Ja również z artykułu napisanego przez Pana Tabletkę skusiłam się na ten konkretny suplement. Dużo przejrzałam opinii, mnóstwo artykułów przeczytałam, żeby wybrać faktycznie najlepszy skład. Nie kierowałam się reklamami, ceną czy znaną marką i ostatecznie posłuchałam rad Pana Tabletki. Nie jestem ani zwolenniczką suplementów ani przeciwniczką, ale zwykle powątpiewam w ich działanie. No ale z racji tego, że w przeciągu 4 miesięcy tak dużo wypadło mi włosów to postanowiłam zacząć działać również w ten sposób i zakupiłam tabsy :) Sumiennie je zaczęłam łykać, choć bez przekonania i ciach - ku mojemu zaskoczeniu naprawdę się polepszyło. Jeszcze nie skończyłam pełnej 3-miesięcznej kuracji, ale efekt naprawdę widać. Odczuwalnie i namacalnie jest lepiej. O niebo lepiej. Włosy przestały wypadać jak szalone. Cera też się poprawiła, aczkolwiek wydaje mi się bardziej sucha i żądna większego nawilżenia niż zwykle. To nic, bo ładniejsza, więc się cieszę z jej poprawy. Stan skóry głowy super - uspokoiło się wszystko, czyli wypadanie włosów i nie są już takie pozbawione życia jak wcześniej. Poprawy paznokci nie zauważyłam, ale kupując te tabletki zależało mi przede wszystkim na poprawie kondycji włosów i w tym aspekcie się nie zawiodłam.

dobry

Zachecona opinia na blogu pan Tabletki zakupilam produkt, moim problemem sa kruche paznokcie oraz cienkie włosy. Obecnie koncze drugie opakowanie,Pazokcie zdecydowanie sa mocniejsze, włosy takze mniej wypdaja, produkt dobry, przystepny cenowo, jedyny problem to dostepnosc produktu, na pewno bede kontynuować

Skuteczne i tanie

W aptekach preparatów tego typu jest dużo, jednak wiele z nich jest średnio skutecznych a ceny bywają zaporowe.
Ten preparat znalazłam czytając artykuł Pana Tabletki, zawsze posiłkuje się jego opiniami, są rzeczowe i uczciwe.
Po ciąży oczywiście nastąpił moment, że włosy lecą, tego nie da się uniknąć, supelementacja nie zaszkodzi.
Łykam tabletki juz 3 miesiąc i mogę powiedzieć, że paznokcie szybciej rosną, są bardziej elastyczne, włosy oczywiście trochę lecą, ale nie jest to jakaś katastrofa, zdaje mi się, że też szybciej rosną.
Czuję się po nich dość dobrze, łatwo się je łyka, nie leżą na żołądku.
Ich cena nie jest wygórowana, gorzej z dostępnością, zamawiam je więc przez internet przy okazji większych zakupów.