Johnson's Baby, Bedtime, Soap (Mydło na dobranoc)

Johnson's Baby, Bedtime, Soap (Mydło na dobranoc)

Sprawdź ceny produktu

Mydło na dobranoc. Łagodne ukojenie na dobranoc z aromatem lawendy i rumianku. Nie wysusza delikatnej skóry dziecka.

mydła
pielęgnujące
w kostce
50 - 100ml

Do ciała maluszka nie polecam.

Zalety tego mydełka to jedynie kolor, zapach i fakt, że dobrze się pieni. Działanie to totalna pomyłka i nie mogę do tej pory uwierzyć, że coś takiego przeznaczono dla delikatnej skóry niemowląt i dzieci. Mydło strasznie wysuszyło moje dłonie wiec nawet nie chcę myśleć jak wpływa na najmłodszych. Patrząc na dość wysoką cenę spodziewałam się czegoś o wiele lepszego.

Malutka kostka duży efekt

Przyjemne uzupełnienie serii Bedtime. Dobrze się pieni, pozostawia skórę miękką, nie wysusza. Niestety nie starcza na zbyt wiele jeśli cały czas pływa w wanienece. Najlepiej używać razem z gąbką lub myjką.

sama nie wiem

Uwielbiam lawendę, więc skusiłam się na to mydełko. Niestety, ale lawendy w nim nie wyczuwam. Podoba mi się za to jego śliczny, lawendowy kolor.

Samo mydełko jest raczej średnie. Kostka jest wygodnie wyprofilowana, pieni się przyzwoicie, myje dobrze. Wysusza jak każde inne mydło. Jest wydajne, nawet bardzo. Jeśli dłużej poleży lubi się ślimaczyć.
Dziwne jednak jest to, że czasem nie robi nic mojej skórze, a zdarzają się dni, w których po użyciu mydełka mam ochotę się zadrapać. Nie wiem od czego to zależy, ale po żadnym innym mydle tak nie miałam. W trakcie ciąży moja skóra reagowała tak na żele, więc może jakiś składnik się tu powtarza.

Z uwagi na to, że potrafi podrażniać zdecydowanie nie poleciłabym go dla dzieci. Sama też już się raczej nie skuszę.

Czas do łóżka.

Lubię kosmetyki dla dzieci, lawendę i mydła. Lubię też spać. :)

Mydła używałam tylko do mycia rąk i ciała. Generalnie nie stosuję mydeł do mycia twarzy.Co prawda nie nawilża skóry, ale też i jej nie przesusza.
Bardzo ładnie pachnie, typowo dla serii. Pudrową lawendą. Zapach nie utrzymuję się na dłoniach, ciele. Ale mi to kompletnie nie przeszkadza. Kostka jest poręczna i trzyma fason do samego końca.
Polecam.

+++zapach

Mydło pieknie pachnie.I tylko z tego powodu skusilam sie. Niestety przesusza skore,mimo ze jest dla dzieci.Moze mniej agresywne od kostek fa czy palmolive ale nie tak delikatne jak dove jednak.Stosowalam do mycia rąk,bez kremow sie nie obeszlo...Liczylam na delikatnosc,bo dzieci maja normalna skore,nie powinno przesuszac..Do tej wersji juz raczej nie wroce ale nie wykluczam
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 2 cale kostki

Słabe

+ ładny zapach
+ w miarę dobrze się pieni

- cena
- bardziej wysusza niż nawilża
- obietnica producenta o łatwym zasypianiu jest przesadzona

Porządne.

Miałam kiedyś parę razy to mydło i miło je wspominam, więc chyba czas znowu sobie je sprawić :) Jednak jego zapach trzeba lubić. Jeśli komuś nie odpowiada, to niech lepiej po to mydło nie sięga, bo można się później naprawdę męczyć z tym specyficznym zapachem. Ja go jednak uwielbiam!

Mydło:

- dobrze myje
- ma fajny kształt
- ma śliczne opakowanie
- jest delikatne
- dobre do całego ciała, nawet do twarzy

Nie wiem jak tam z wysuszeniem skóry, bo zwykle nakładam jakiś krem, ale też nigdy nie żądam od mydła jakiegoś specjalnego nawilżenia, a wręcz jestem podejrzliwa jeśli skóra jest po mydle bardzo gładka, bo kojarzy mi się to wtedy z nadmiarem chemii. Grunt to aby nie wysuszyło drastycznie.

Mydła roślinne, oraz mydła dla dzieci takie jak to uświadomiły mi, że wszelkie żele/płyny do ciała i twarzy to jedna wielka bujda i nie warto przepłacać. Czasem nawet szkodzą. Warto zatem wypróbować takie niewinne kosteczki, bo mogą się one naprawdę sprawdzić, a to żaden majątek.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu przez 2 miesiące

Ilość zużytych opakowań: dwie kostki, całe

kupiłam z powodu zapachu

Mydła w kostce używam do mycia rąk,czasem do prania bielizny.Ostatnio bardzo często używałam Białego jelenia,ale od dermatologa wiem,że mydła dla dzieci też są dobre,bo tak nie wysuszają.To mydełko kupiłam z powodu ślicznego zapachu.Dobrze się pieni,jest wydajne.Jakoś specjalnie nie wysusza,a przynajmniej dużo mniej niż mydła w płynie.
Dłonie myję często i staram się za każdym razem używać kremu,oczywiście robię to zawsze,gdy jestem w domu .W pracy używam do mycia rąk mydła w płynie i od razu widzę różnicę-skóra jest bardziej wysuszona.Nie zawsze mam czas,żeby sięgnąć jeszcze do torebki po krem do rąk.

Ogólnie polecam to mydełko,warto wypróbować chociażby dla zapachu:)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 kostka

dobre mydełko

Lubię to mydełko. Zresztą jak większość produktów dla dzieci. Ma ono przede wszystkim ładny zapach i dobrze się pieni :) Nie wysusza skóry tak drastycznie jak mydła silnie zapachowe. Nadaje się do mycia twarzy, dobrze radzi sobie z makijażem (tj tuszem do rzęs i różem, bo takowy jedynie nakładam).

Używam tego produktu od: od dawna z przerwami
Ilość zużytych opakowań: -