Eveline, Nail Therapy Professional, Revitalum, Pro Hybrid, Serum regenerujące do paznokci

Innowacyjna formuła silnie regenerująca i odżywcza dla paznokci suchych, osłabionych i łamliwych. Bogata w substancje pielęgnacyjne, m.in. algi i biotynę, wnika w płytkę paznokciową, dając natychmiastowy efekt zdrowych, odżywionych i estetycznie wyglądających paznokci. Długotrwale niweluje kruchość i zapobiega łamaniu się paznokci.
Wyjątkowa formuła pozwala na stosowanie serum również podczas noszenia manicure hybrydowego.

Na skórki działa super!

Nie potrafię jednoznacznie stwierdzić czy faktycznie działa zgodnie z obietnicami producenta- ma bowiem niwelować kruchość i zapobiegać łamaniu się paznokci, a w tej kwestii nie widzę jakiś spektakularnych zmian na lepsze. Jednak na skórki działa cudnie.

Super odżywka

Jest to najlepsza odżywka do paznokci. Potrafi w dwa dni odmienić stan paznokci na lepsze. Stosuje zawsze po hybrydach i uważam że spełnia swoją rolę w 100% , nie zasycha co jest plusem i na paznokciach jest bezbarwna. Polecam i kupię ponownie

Jest dobrze

Moja przygoda z hybrydami trwa już od 2 lat. Mimo iż moje umiejętności rosną, stan moich paznokci po ich zdjęciu nie zawsze jest zadowalający. Bardzo często są połamane i rozdwojone. Zwiększa się ich łamliwość. Serum regenerujące kupiłam przez przypadek. Jak to my kobiety, doszłam do wniosku, że kiedyś może się przydać. Moja przygoda z nim zaczęła się już rok temu i wciąż trwa. Produkt jest niesamowicie wydajny. Poprawa kondycji paznokci pojawia się zgodnie z danymi na opakowaniu. Pachnie delikatnie płynem do mycia naczyń. Pędzelek jest bardzo krótki i dosyć zbity. Aplikacja produktu jest nie bardzo łatwa i dokładna. Produkt jest bardzo rzadki. Swoją konsystencją nie przypomina lakieru do paznokci ani olejków. Bardzo szybko się wchłania. Można stosować go kilkakrotnie w ciągu dnia. Można stosować go na każdym etapie noszenia paznokci hybrydowych: przed, w trakcie i po.Jestem nim oczarowana.

Paznokcie odratowane w tydzień!

Moje początki z hybrydami dosyć mocno odbiły się na wyglądzie paznokci. Początkowo nieumiejętne ściąganie bardzo uszkodziło płytkę, niektóre paznokcie były miękkie jak papier, więc potrzebowałam natychmiastowego rachunku.
Paznokcie nadal odrastały rozdwojone i słabe, aż trafiłam na serum Pro Hybrid od Eveline.
Moje paznokcie w ciągu tygodnia odżyły - dzięki używaniu serum kilka razy dziennie, stały się twardsze, przestały się rozdwajać oraz nieco szybciej odrosły.
Jestem bardzo zadowolona, gdyż za niewielką cenę udało mi się odbudować zdrowe i mocne paznokcie.

strzał w 10!

Nie pomyślałabym, że ma tak skuteczne działanie. Moje paznokcie już następnego dnia były mocniejsze i wyglądały o niebo lepiej niż poprzedniego.
Jedyny minus to, to że zostawia trochę zielony kolor po sobie, ale nie jest to bardzo widoczne- a może w moim przypadku spowodowane tym, że w ciągu dnia kilka razy ją nakładam.
Polecam- w rossmanie chyba w maju jest promocja tę odżywkę .

Zielone placebo

To ja będę oryginalna ;-)
Nie jestem spamerem, a marka Eveline ma w tym zakresie wybitne osiągnięcia w KWC - tylko wczoraj zlikwidowałam 20 spamujących dla niej kont. Nie jestem też współpracującą blogerką, etatową testerką, ani inną tp. osobą która widzi genialne działanie odżywki po tygodniu nakładania na niereanimowalną, martwą strukturę, jaką jest warstwa grzbietowa płytki paznokcia.
Nie widzę kompletnie ŻADNEGO działania tego preparatu. A miał ułatwione zadanie, bo nie noszę hybryd. Jedynym problemem moich paznokci jest to, że są cienkie, a przez to miękkie i dość kruche, łatwo się wyginają i strzępią.
Zużyłam pełną buteleczkę tej odżywki, bo nie było to szczególnie uciążliwe - żel jest gęsty, nie spływa, szybko się wchłania i nie lepi - problemem może być ewentualnie zielony kolor, który trochę barwi paznokcie i skórki, ale tylko do pierwszego mycia. Mogłam bez problemu stosować się do zaleceń producenta i nakładać ją wiele razy w ciągu dnia. Buteleczka starczyła na ok. 1,5 mies. - paznokcie urosły w tym czasie +/- 8 mm i działanie na tę część głównie oceniam w recenzji.
Niestety nie zauważyłam kompletnie żadnych efektów - płytka nie stała się nawet odrobinę grubsza, ani mocniejsza. Paznokcie nie są bardziej nawilżone i elastyczne. Po prostu NIC się nie zmieniło. Nawet ich nie wygładziła. NIC. Zielone placebo.

Serum na 5+

Bardzo dobry produkt, który odżywił moje paznokcie po hybrydzie. Wcierałam zarówno w paznokcie jak i skórki i w obu przypadkach spełnia swoja rolę. Paznokcie zostały wzmocnione, a skórki nawilżone.
Polecam.

Troszkę uciążliwe stosowanie, ale efekty zadowalające.

Odżywka w formie olejku. Jeśli ktoś lubi taką formułę to się nie zawiedzie. Uzyskałam zadowalający efekt i to jest ogromnym plusem, ale nie wiem czy kupię ponownie, bo nie jestem aż taką maniaczką pielęgnacyjną. Dla leni się nie nadaje ;)

Odżywienie paznokci z hybrydami?

Serum mocno przypadło mi do gustu bo można je stosować przy manicure hybrydowym. Nakłada się wygodnie, ładnie się wchłania i odżywia paznokcie jak i skórki. Ma lekką konsystencję, ładny zapach. Jej działanie jest zadowalające bo wzmacnia, może nie robi efektu wow po kilku dniach, ale już po dwóch, trzech tygodniach ich wygląd się poprawia.

Nowość na plus

Jest to zupełnie nowy wymiar pielegnacji paznokcie dla mnie. Nowy produkt Eveline świetnie zadba o słabe i kruche paznokcie . Serum łatwy w stosowaniu, łatwo się wchłania i delikatnie pachnie. Zdecydowanym plusem serum jest fakt,że moge stosować go podczas noszenia manicure.

Pro Hybrid - polecam:)

Serum do paznokci Pro Hybrid Eveljne spełniło moje oczekiwania i to co najbardziej mi się spodobało:
- można stosować kilka razy dziennie w wolnej chwili w domu i w pracy
- serum wsmacnia płytkę paznokcia sprawiając,że jest twardsza u mniej krucha
- zauważyłam, że paznokcie są twardsze ale dobrze jest stosowac serm Pro Hybrid wraz z odżywką 8 w 1 Total Action.

Używa produktu od: próbka

Drogeryjny ratunek po manicure hybrydowym

Jest to dobry produkt po manicure hybrydowego. Po pierwszej aplikacji zauważyłam znaczne wyrównanie płytki paznokcia. Produkt ma fajną konsystencje, lekko oleistą która fajnie odżywia skórki wokół paznokci.