Eveline, Nail Therapy Professional, Revitalum, After Hybrid, Odżywka utwardzająca do paznokci

Innowacyjna formuła odbudowująca i utwardzająca dedykowana jest paznokciom cienkim i osłabionym po usunięciu manicure hybrydowego.
Skoncentrowana odżywka wnika w strukturę paznokcia, zapewniając maksymalne utwardzenie i regenerację. Uszczelnia, zapobiega łamaniu i wspomaga zdrowy wzrost paznokci.
Jej formuła może być bezpiecznie stosowana nawet na uszkodzone, ekstremalnie cienkie paznokcie.
Zaleca się jej stosowanie w przerwach pomiędzy stosowaniem manicure hybrydowego, jako okresowa regeneracja i wzmocnienie płytki.

Ochrona

Jestem zadowolona z działania tej odżywki. Od zawsze zmagam się z problemem łamiących się, rozwarstwiających i delikatnych paznokci. Na dłuższą metę najbardziej pomaga mi zdrowe odżywianie i dostarczanie sobie odpowiednich składników odżywczych, ale ta odżywka, jako dodatkowe działanie zewnętrzne, zdecydowanie wzmacnia moje inne działania.
Na początku stosowałam się do zaleceń producenta- dokładnie kolejnych warstw odżywki, potem zmycie wszystkiego i od początku. Szczerze mówiąc nie uważam, aby taka kuracja jakoś specjalnie wzmocniła moje paznokcie w czasie, gdy na płytce nie mam nic. Polecam tę odżywkę przede wszystkim za działanie ochronne. Płytka paznokcia, pomalowana choćby jedną warstwą odżywki, rzeczywiście jest widocznie utwardzona, a przez to- chroniona. Porównałabym działanie tego kosmetyku do serum silikonowego na końcówki włosów- ma przede wszystkim być warstwą, która chroni przed łamaniem i przed czynnikami zewnętrznymi.
Odżywka wystarczająco długo zostaje na paznokciu, nie odpryskuje, a dzięki temu można w niej wykonywać wszystkie prace domowe czy inne aktywności codzienne bez obaw o uszkodzenie paznokci. Nadaje się również świetnie jako baza pod lakiery kolorowe. Używana samodzielnie nadaje paznokciom ładny, lekko mleczny odcień i błysk.
Podsumowując: nie oczekujcie cudów po kuracji; polecam jako "ochraniacz" na paznokcie, natomiast samodzielnie raczej paznokci nie wzmocni ani nie zregeneruje.

Skuteczna

Chwyciłam ją z rozpędu myląc z odżywka 8 w 1. Hybryd nigdy nie robiłam, ale paznokcie są osłabione po ciąży i narażone na urazy przy siłowni z wózkiem ;] Od suplementów szybko rosną, ale nie odzyly jeszcze na tyle żeby nie miały skłonności do pękania, są też dość cienkie. Odżywka sprawdza się znakomicie, tym bardziej, że nie używam jej jak zaleca producent tylko jak sobie przypomnę, o czas teraz trudno. Szybko schnie, ma wygodny pędzelek, paznokcie świeżo po ładnie się błyszczą, później kiedy wnika są bardziej elastyczne i mają naturalny połysk, do tego sprawiają wrażenie gladszych i co najważniejsze nie łamią się. Posłużyła mi też jako baza, przedłużając trwałość lakieru. Cena adekwatna do wydajności, czyli przystępna :) Lepsza niż 8 w 1.

Dobra!

Odżywkę kupiłam na ratunek moim opłakanym paznokciom po hybrydzie. Jestem nią bardzo mile zaskoczona! Używam ją od kilku dni i już zauwazyłam lekką poprawę : paznokcie rzeczywiście stały się twardsze. Wg. producenta należy stosować ją przez 5 dni, nakładając codziennie jedną warstwę, po czym zmyć. Myslę, że to dobry shot dla zniszczonych paznokci pomiędzy malowaniami hybrydą. Polecam!

Ideał

Odżywki Eveline znam już od dłuższego czasu, jednak nie przypadły mi one do gustu gdyż nie dawały one żadnych efektów na moich paznokciach. Tą odżywkę zdecydowałam się kupić (nieoczekujac od niej zbyt wiele mając w pamięci brak działania innych odżywek tej firmy) aby dać moim paznokciom chwilę odpoczynku od hybryd które nosiłam non-stop od ponad pół roku (co nie pozostało obojętne dla ich stanu). Na początku kuracji sumienne malowałam paznokcie tak jak producent podaje na opakowaniu i pierwsze efekty, które przerosły moje oczekiwania zauważyłam już po 5 dniach używania, płyta stała się bielsza, twardsza, grubsza.
Szczerze polecam każdemu kto boryka się z łamiącymi paznokciami.

Jak najbardziej na tak

Jestem wierną fanką odżywki 8w1. Tylko ona dawała sobie radę z moimi paznokciami, które są wiecznie miękkie, łamliwe, rozdwojone, wolno rosnące. Kiedy weszła na rynek ta odżywka postanowiłam ją wypróbować wcale nie mając problemu z paznokciami po hybrydach. Szukałam godnego następcy dla mojego ulubieńca. Kupiłam i... zakochałam się tak samo jak w tamtej wersji. To jest produkt, który polecam każdemu bez strachu, że będzie to niewypał. Ta odżywka to strzał w 10 dla każdego, kto chce mieć piękne, twarde paznokcie. U mnie już po około 10 dniach widać różnicę. Z paznokci jak papier robi się pazur, który może wszystko. Paznokcie są zdrowe, zadbane, szybciej rosną, są twarce i odżywione. Do tego można używać jej na dwa sposoby - w ramach terapii jak na opakowaniu oraz tak jak ja - jako lakier bazowy pod inne produkty. Odżywka jest wydajna, ma wygodny pędzelek, dość przyjemnie pachnie, ma przyjazną cenę. Jedynym minusem dla mnie jest to, że nie mogę jej nigdzie w swowj okolicy znaleźć.
Polecam wypróbować każdemu.

Eveline Nail Therapy Professional, Revitalum, After Hybrid, Odżywka utwardzająca do paznokci

Używam ją już jakiś czas, może nie jakoś super regularnie, ale cały czas staram się mieć ją na paznokciach.
Kupowałam ją w Rossku trochę na szybko i nie doczytałam na opakowaniu, że trzeba malować nią paznokcie 5 dni z rzędu i zmyć. Strasznie to męczące dlatego wolę serum jak to zielone, które miałam - niestety akurat go nie mieli - tak bym wybrała tamto.
Liczyłam na utwardzenie moich mięciutkich paznokietków - niestety, jak były miękkie tak są. Może płytka wygląda korzystniej, a po pomalowaniu paznokcie się pięknie błyszczą, ale poza tym żadnych zalet tego serum nie zaobserwowałam przez ten czas.
Zużyłam pół opakowania i nie zauważyłam najważniejszego czego oczekiwałam od tej odżywki - utwardzenia. Paznokcie nadal są miękkie i nadal się zadzierają.
Oczywiście jeśli chodzi o regenerację po hybrydzie to jest rewelacyjna i nie mogę pod tym względem powiedzieć złego słowa (niestety nie mam litości dla płytki podczas zdejmowania hybryd), więc tu się spisuje idealnie. Niestety utwardzenia nie zauważyłam i za to minus. Zatem jeśli potrzebujecie utwardzenia, może się nie sprawdzić, jeśli regeneracji po zdejmowaniu hybryd to jak najbardziej może się sprawdzić.

Zalety:
Naprawia/regeneruje płytkę po zerwaniu hybryd
Poprawia wygląd płytki
Jest wydajna

Wady:
Nie utwardza
Malowanie i zmywanie, malowanie i zmywanie...

Doskonała

Zadaniem tej odżywki jest utwardzenie płytki. I w tej roli jest moim zdaniem absolutnie najlepsza na rynku. To nie jest preparat z witaminami czy dobroczynny olejek, nic z tych rzeczy. Zarzuty, że wysusza skórki itd. są trochę bez sensu, oczywiście, że wysusza, tego się nie nakłada na skórki.

Do rzeczy. Moje paznokcie po hybrydzie przypominały folię do żywności. W zasadzie ich nie było. Nie pomagało nic, nie rosły, jak rosły to natychmiast się urywały. Dwie warstwy tej odżywki sprawiają, że zaczynają przypominać normalną płytkę. Odżywka tworzy dość twardą, odporną warstwę, która doskonale stapia się z paznokciem. Dzięki temu paznokieć ma szansę urosnąć, nie rozpada się, nie rozdwaja. Na tej odżywce spokojnie doczekujemy momentu, aż płytka zniszczona zrośnie.
Za każdym razem, gdy robiłam przerwę na jeden dzień by płytkę natłuścić (używałam regenerum) dochodziło do jakiś uszkodzeń. Zatem odżywianie polecam rozpocząć dopiero, gdy płytka się wymieni. I na pewno nie jest to preparat do stosowania na stałe.

Jest ok

Hybrydy robiłam kilka lat, moje paznokcie były zniszczone. Postanowiłam, że zakupie ten produkt i to był dobry wybór :) Paznokcie są mocniejsze, nie łamią się. Szybko wysycha

Super

Już ładnych kilka lat noszę hybrydy. Przerwy robiłam sporadycznie czyli prawie ich nie robiłam. Nie zawsze tez ściągam je w należyty sposób. Od jakiegoś czasu hybrydy nie trzymały się moich paznokci już tak dobrze jak kiedyś i po maks 2 tyg odchodziły. Postanowiłam zrobić przerwę i zauważyłam ta odżywkę. Kupiłam, żeby sprawdzić. Moim zdaniem rewelacja. Paznokcie są twarde, błyszczące. Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona bo powiem szczerze nie do końca wierzyłam w jej moc. Ładnie wyglada na paznokciach i trzeba przyznać , ze łatwo się rozprowadza (choć wolę krótszy pędzelek). Zapach niezbyt przyjemny ale chwilę po nałożeniu znikaJestem na tak :)

Pohybrydowa odnowa

Recenzje pisze w swoim i mojej mamy imieniu. Mama domaga się uwzględnienia swoich racji i tez używa tej odżywki dłużej ma tez inne problemy paznokciowe. Obie kupilysmy zestaw do hybryd równiutko rok temu, ja robiłam hybrydy non stop bez żadnych przerw mama miała hybrydy z dłuższymi przerwami krótko mówiąc kiedy ja jej zrobiłam to miała a samej jej się nie chciało wiec czasem nie miała :D Ja po roku wpadłam w rutynę i z lenistwa nie dosuszylam hybryd efekt był straszny uczulenie a raczej poparzenie. Skóra pod paznokciami spalona, opuszki popuchnięte paznokcie musiałam obciąć przy skórze. O dziwo po roku hybryd moje paznokcie są w dobrym stanie ale po wypadku z wtarciem mokrych glutow hybrydowych w skore muszę odpocząć wiec stosuje te odżywkę. Odżywka moim zdaniem
Bardzo dobra i w dobrej cenie. Fajny cienki pędzelek można precyzyjnie nałożyć nie mazać po palcach. Błyszczący efekt przy większej ilości warstw wpada w mleczny. Paznokcie wyglądają ładnie, na zadbane. Szybko wysycha dla mnie to ogromny plus nie jestem w stanie nigdy wyczekać i gdzieś po dotykam tutaj zasycha błyskawicznie. Odżywka utwardza paznokcie i szybko działa. Moim zdaniem śmierdzi ale ulatnia się po zaschnięciu. Teraz dodaje pare słów od mojej mamy. Mimo ze moja mama nie robiła tak czesto hybryd i nie miała żadnych konkretnych sensacji paznokciowych to ma gorsze paznokcie ode mnie, krusza się na brzegach maja nieładny kolor. Mama uważa ze odżywka to hit, ma wszystkie odżywki Eveline i ta według niej jest najlepsza. Utwardza, wybiela, ładnie wyglada i szybko wzmacnia paznokcie po Ok tygodniu widać różnice. Podsumowując obie jesteśmy zadowolone z racji na gorsze paznokcie stan wyjściowy mama zachwycona.

Radzi sobie

CHciałam zrobić przerwę od hybrydy i kupiłam odżywkę od Eveline do utwardzenia płytki paznokcia. Oczekiwałam regeneracji i wzmocnienia paznokci, gdyż stały się lamiliwe i słabe.
I tak się stało. Paznokcie stały się mocne i nie łamią się tak często jak przed użyciem tej odżywki. Mają ładny i naturalny wygląd.
Konsystencja jest gęstą i przezroczysta . Dzięki nie duzemu pędzelkowi łatwo nakłada sie odzywke.
Zapach jest nie za mocny i nie wyczuwalny praktycznie
Duża zaleta jest też szybkie schnięcia.

zawiodłam się

Przed pójściem na studia musiałam ściąganąć żelowe paznokcie, które nosiłam niezmiennie od 3 lat.
PLUSY
- nie szczypie
- niska cena
- wydajna
- szybko wysycha
MINUSY
- przez pierwszy miesiąc efekty były, a później wszystko zniknęło. Paznokcie zaczęły mi się rozdwajać i łamać