Eveline, Nail Therapy Professional, Revitalum, After Hybrid, Odżywka utwardzająca do paznokci

Innowacyjna formuła odbudowująca i utwardzająca dedykowana jest paznokciom cienkim i osłabionym po usunięciu manicure hybrydowego.
Skoncentrowana odżywka wnika w strukturę paznokcia, zapewniając maksymalne utwardzenie i regenerację. Uszczelnia, zapobiega łamaniu i wspomaga zdrowy wzrost paznokci.
Jej formuła może być bezpiecznie stosowana nawet na uszkodzone, ekstremalnie cienkie paznokcie.
Zaleca się jej stosowanie w przerwach pomiędzy stosowaniem manicure hybrydowego, jako okresowa regeneracja i wzmocnienie płytki.

super

Odżywka jest mega wydajna, cenowo jest tania co do jakości, Szybko i skutecznie wzmacnia płytkę paznokcia i ją regeneruje. Po tygodniu stosowania paznokcie wyglądają wręcz jak nowe. Paznokcie nie łamią się, ani nie rozdwajają.

Miłość od pierwszego użycia.

Ja: Mam dość długą płytkę paznokcia, głęboko osadzoną. Jak mam naturalną płytkę, moje paznokcie nie sięgają poza wewnętrzne skórki. Kiedy noszę hybrydę, mam dłuższe paznokcie i częściej zmieniam kształt. Po ściągnięciu staram się zostawić dłuższe paznokcie. Po hybrydzie paznokcie są osłabione, cieńsze niż zwykle, częściej się łamią i są bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne. Ponad to przez pierwszy miesiąc po ściągnięciu bardzo się rozdwajają.

Oczekiwania: Wzmocnienie płytki, zmniejszenie problemu rozdwajających się paznokci.

Opakowanie: Standardowa dla marki przezroczysta butelka, widać przez nią zużycie produktu. Zakrętka plastikowa, dobrze się trzyma i operuje. Pędzelek dobrze wyprofilowany, o odpowiedniej wielkości. Całość zapakowana w kartonik, w środku instrukcja jak stosować kosmetyk.

Wrażenia: Zawsze po ściągnięciu hybrydy muszę zastosować odżywkę. Żeby wzmocnić osłabione paznokcie. Jestem na etapie poszukiwania odżywki idealnej i chyba ją znalazłam. Jest to mój drugi faworyt (pierwsza odżywka to naturalny utwardzacz, również z Eveline) i pozostanie w mojej kosmetyczce na dłużej. Po otwarciu dość intensywny i drażniący zapach, ale jest to raczej normą w tego typu produktach. Odżywka ma mleczny kolor, dobrze się ją nakłada i rozprowadza na paznokciu. Po nałożeniu jest przezroczysta i pozostaje ładny połysk, przy tym szybko wysycha. Podczas noszenia nie odpryskuje ani nie odchodzi płatami, za co ogromny plus. Po tygodniu stosowania widać pierwsze efekty, jak odżywka jest na paznokciach są wyraźnie wzmocnione, bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne, a płytka paznokcia się wygładziła. Po około 2 miesiącach regularnego stosowania paznokcie były wyraźnie mocniejsze i zregenerowane bez odżywki na nich. Musiałam zejść minimalnie z długości paznokcia, ale odżywka je odratowała. Dla mnie to naprawdę porządny produkt w super cenie. Wydajność jest standardowa, starcza na 2-3 kuracje, według zaleceń producenta. Odżywka pobudza paznokcie do wzrostu, a do tego ma całkiem fajny skład. Jest wszechstronna - może działać jako standardowa odżywka, ale też świetnie się sprawdzi jako baza pod lakier. Uchroni płytkę przed przebarwieniami i nieco wydłuży żywotność manicure. Kolejnym plusem jest cena i dostępność w większości sieciowych drogerii. Na pewno wrócę po kolejne opakowania.

Bardzo fajna odżywka

Kupiłam ją w ciemno, kiedy moje paznokcie potrzebowały ratunku po hybrydach ( źle zdjęłam, ogólnie masakra :c ).
Odżywkę stosowałam na przemian z olejem rycynowym. Taką kurację stosowałam ok. 2 miesiące i dostrzegłam znaczną poprawę.
Paznokcie zregenerowały się, są wyraźnie mocniejsze. Kiedy odżywkę mam na paznokciach, przestaję mieć problem z rozdwajaniem.

fajna

Po armagedonie jaki na moich paznokciach wyrządziła mi odżywka 8w1 z formaldehydem długo zwlekałam z tym żeby przetestować coś innego od Eveline. Jednak zostałam niejako zmuszona przez sytuację, ponieważ mam osłabione pazurki po hybrydzie i szukałam czegoś co je wzmocni. Muszę przyznać, że odżywka sprawdza się póki co całkiem nieźle, po pierwsze mam wrażenie, że wypełnia nierówności w płytce, po drugie pazurki faktycznie są mocniejsze i szybciej rosną! Nie zawiera formaldehydu!

Mój faworyt

U mnie ta odżywka to must have po kilkukrotnym zdjęciu hybryd. Co jakiś czas robię sobie przerwę w hybrydach i wtedy właśnie wjeżdża ta odżywka. Szybko i skutecznie wzmacnia płytkę paznokcia i ją regeneruje. Po tygodniu stosowania paznokcie wyglądają wręcz jak nowe. Paznokcie nie łamią się, ani nie rozdwajają. To zdecydowanie mój faworyt.

Sztos !

Po dłuższym czasie robienia hybryd nastąpił czas odpoczynku i regeneracji i tak oto w moje ręce wpadła ta oto odżywka do paznokci. Odżywki firmy Eveline zawsze u mnie się sprawdzały no i ta również nie zawiodła. Stosowałam ją w trzech turach o pięć dni, czyli pięć dni smarowałam w dzień w dzień jedną warstwą potem zmywałam i znów pięć dni. No to jej jedyny minus, że trzeba w dzień w dzień ją nakładać co no zajmuje chwilkę czasu ale warto go poświęcić. Szybko wysycha i jest przeźroczysta więc nawet jej nie widać ale widzą ją paznokcie. Po trzech tygodniach płytka była o wiele wzmocniona a paznokcie zaczęły odrastać w ekspresowym tempie. Uwierzcie miałam naprawdę zmasakrowaną płytkę po hybrydzie a teraz nie widać, że wgl ją miałam haha. Polecam z czystego serca.

Odżywka w dobrej cenie

Lubię używać tego typu odżywek, gdyż faktycznie wzmacniają płytkę paznokcia. Stosuje przed nałożeniem lakieru lub też samą.Jest półprzezroczysta, szybko wysycha. Używałam chyba 2 odżywek do paznokci z Eveline i wszystkie się sprawdziły. Kupuję je kiedy są na promocji. Polecam

Odżywka wzmacnia paznokcie oraz wygładza wygładza płytkę. Zauważyłam, że moje paznokcie zaczęły szybciej rosnąć, przestały się łamać, nie rozdwajają się. Odżywka łatwo się nakłada, trzeba trochę poczekać aż wyschnie. Nadaje paznokciom ładny blask, wyglądają na zdrowe. Zapach jest dość drażniący. Cena jest atrakcyjna. Zawsze do niej wracam gdy chcę przywrócić formę moim paznokciom po hybrydzie i zawsze jest zadowolona. Polecam.

Eveline, Nail Therapy Professional, Revitalum, After Hybrid

Naprawdę działa.
Nie ma w składzie formaldehydu, za co ma duży plus.
Wystarczy stosować się do zaleceń i bardzo szybo można zauważyć efekty.
Mocno utwardza, wzmacnia i regeneruje.
Myślę że spełnia zapewnienia producentów :)
Na pewno szybko jej nie zamienię.
Mały minus za dośc intensywny, zapychający zapach.

Norma odżywek Eveline czyli niezawodne!

Wprost uwielbiam odżywki Eveline i żadne inne nie działają na moje paznokcie tak jak one.
Tym razem skusiłam się na wersję po manicure hybrydowym, mimo że takowego nie posiadałam, ale mam bardzo słabe paznokcie więc uznałam, że mi dobrze zrobi. Nie myliłam się rzecz jasna - paznokcie wzmocnione i odżywione, wyglądają naturalnie i zdrowo.
Używałam odżywki zarówno jako bazę pod lakier kolorowy, jak i samodzielnie.
Jedyne co mnie drażni to fakt, że ma bardzo intensywny zapach, ale to norma u pozostałych preparatów również, no i to że ciężko wykorzystać opakowanie do końca ze względu na wąski pędzelek.

Pomaga ale ma skutki uboczne

Odżywkę stosowałam na moje kruche/słabe/rozdwajające się paznokcie. Nie mogę ocenić czy można stosować bezpośrednio po hybrydzie.
Odżywka poprawiła stan moich paznokci, do tego te kilka warstw wygląda całkiem dobrze. Jednak ma też skutki uboczne: powoduje u mnie napad kaszlu, więc ma jakąś substancję drażniącą, paznokcie są mocno wysuszone.
Jeśli chodzi o odżywki Eveline to ta klasyczna 8w1 bardziej wzmacnia paznokcie.

Super

Kupiłam ją z ciekawości, bo lubię przeźroczyste odżywki. Jestem zachwycona jej skutecznością. Osobiscie nakładam 2 warstwy. Niekiedy aplikuje dodatkowo lakier z brokatem i efekt jest super