Cala Beauty Care Products, Eyelash for Everyday Glamour DW Black 66 (Sztuczne rzęsy na pasku)

Pojemność 1 szt

Przepiekne, naturalne, ale jednak wyraziste rzęsy dodadzą każdemu spojrzeniu i makijażowi uroku.

do rzęs, do oczu, do twarzy
pojedyncze
Wykonanie
naturalne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Piękne DW!

Kupiłam model DW (mocno ispisowany Demi Wispies) w TK Maxxie za 3€. Fajne, rozczapierzone, mocno wywinięte, jednak wciąż nieprzerysowane, naturalne (o ile sztuczne rzęsy takie mogą być).
Dla mnie ważne jest aby rzęsy były mocno wywinięte i odpowiednio długie, ponieważ mam bardzo duże oczy i niektóre rzęsy (zbyt małe,krótkie, słabo wywinięte) robią je "na smutno".
Wykorzystała je od razu, do bardzo naturalnego makijażu oka (zdj.). Aplikuje się je bardzo łatwo, pasek nie jest sztywny, więc można nimi dość precyzyjnie manewrować. Sam pasek jest przezroczysty, co jeszcze bardziej podkreśla naturalność.
Wachlarzyki są solidnie wykonane, dzięki czemu możemy je wielokrotnie aplikować. Nie ustępują w tej kwestii słynnym Ardellkom.
Nosi się je przyjemnie. Nie drapią w oko, są na tyle giętkie, że się nie odklejają, jak czasami jest to przy nieco sztywniejszych modelach.
Polecam.
Nie widziałam ich w innych miejscach niż Tk Maxx, więc warto tam na nie polować. Polecam zwłaszcza model DW!