Cien, Milk & Honey, Lip Balm (Balsam ochronny do ust w sztyfcie)

Cien, Milk & Honey, Lip Balm (Balsam ochronny do ust w sztyfcie)

Pojemność 4,8 g

Balsam ochronny do ust w sztyfcie zawiera miód i wartościowe olejki pielęgnacyjne. Nawilża, regeneruje i chroni usta.

balsam do ust
zapachowa
w sztyfcie
<10ml

Całkiem fajny

Ta wersja bardzo przypadła mi do gustu. Chyba ze względu na zapach - słodziutki. Sprzedawane w trójpaku - cena bardzo atrakcyjna. Nawilża usta a efekt dość długo utrzymuje się. Jak dla mnie trochę ciężko rozprowadza się. Mimo wszystko żałuję, że ostatnio ciężko je dostać.

Bardzo fajne i tanie

Do zakupu pomadek z Lidla skłoniła mnie niska cena - 5 zł za trzy sztuki i jak na taką cenę, te pomadki są genialne. Z powodzeniem dorównują tym z Nivea lub Isany.
Dobrze nawilżają, szybko się wchłaniają, nie zostawiają nieestetycznych smug na ustach, przyjemnie pachną miodem. Szczerze polecam, ponieważ są bardzo wygodne. Kupując opakowanie, w którym są trzy sztuki, można porozkładać pomadki w różnych miejscach i sięgać po nie zawsze kiedy czujemy potrzebę. Ja na pewno będę je kupować.

Mój ulubieiec

Zakochałam się w tym balsamie. Od razu przyniósł ulgę moim spierzchniętym ustom i świetnie zmiękczył skórki. Usta są nawilżone i gładkie. Jest troszkę twardy, lecz dzięki temu się nie klei. Ma cudny zapach, mocno czuć miód. Ja kupiłam 3-pak za 4,99. Jak dla mnie bomba!