Bioderma, Atoderm, Intensive Gel Moussant [Ultra-Rich Foaming Gel] (Żel oczyszczający i natłuszczający do skóry atopowej)

Pojemność 1 000 ml

Żel odbudowuje ochronną barierę skóry, dzięki zawartości witaminy PP oraz działa antyseptycznie i ogranicza rozwój patogennej flory bakteryjnej dzięki zawartości siarczanu miedzi i siarczanu cynku.
Wskazania: skóra bardzo sucha, atopowa, skóra nadwrażliwa, skóra zrogowaciała, łuszcząca się szorstka w dotyku. Dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Do twarzy i ciała.
Składniki aktywne: witamina PP, siarczan miedzi, siarczan cynku.
Nie zawiera mydła.
Bez parabenów, hipoalergiczny.
Formuła bezzapachowa.
Bardzo dobrze tolerowany.

najlepszy żel do skóry suchej!

pierwszy żel kupiłam już parę lat temu na dosyć dużej promocji i został ze mną do dziś .
Świetnie myje, natłuszcza nie pozostawiając żadnej świecącej ani lepkiej warstwy oraz świetnie zmywa makijaż

Bioderma, Atoderm, Intensive Gel Moussant - Dermokosmetyk godny polecenia!

Łagodny żel oczyszczający i natłuszczający do twarzy i ciała. Idealny dla skóry bardzo suchej, atopowej, skóry nadwrażliwej, skóry zrogowaciałej, łuszczącej się szorstkiej w dotyku. Dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Produkt wydajny, warty swojej ceny.

Skuteczny i delikatny

Kolejna świetna propozycja od Bioderma. U mnie sprawdził się świetnie jako żel do mycia twarzy. Teraz kiedy że względu na pandemię muszę częściej myć twarz to stosuję naprzemiennie z Sebium Gel. Gel atoderm myje wyjątkowo delikatnie, nie pozostawiając nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia, a jednocześnie czuję że cera jest dobrze oczyszczona i miła w dotyku. Poza tym kupując duże opakowanie cena jest bardzo korzystna.

Mój ulubieniec

Borykam się z bardzo suchą skórą nóg. Po kąpieli wszystko mnie swędzi.
Ostatnio, w sumie przez przypadek kupiłam ten żel i jestem zachwycona!
Używałam różnych produktów do kąpieli ale ten jest moim numerem 1.
Pierwszy raz po kąpieli czułam mięciutką skórę, nic mnie nie swędziało, nie miałam uczucia napiętej skóry.
Mój chłopak też go pokochał i od razu pojechaliśmy po więcej opakowań.

Skarb

Córka od kilku lat w sezonie jesienno-zimowym ma nasilone objawy atopii, zwłaszcza na rękach. Żel pomaga nam utrzymać jej dłonie w dobrym stanie, gdyż nie tylko je myje, ale i natłuszcza, dzięki czemu nie są tak przesuszone. Stosowałyśmy już różne emolienty, ale ten jest najlepszy. Nie należy do tanich produktów, ale można go znaleźć w aptekach internetowych w korzystnych cenach w dużych opakowaniach.

Po prostu świetny

Mam atopową skórę. Na Bioderma, Atoderm, Intensive Gel Moussant trafiłąm przypadkiem, szukając dla siebie preparatu myjącego, który nie zrobi krzywdy mojej umęczonej wysypkami i przesuszeniem skórze. Nie zawiodłam się. Żel ładnie się pieni (co nie jest częste wśród emolientów), delikatnie myje, jednocześnie lekko natłuszczając skórę. Używam go do mycia całego ciała, łącznie z twarzą i dłońmi.

Bardzo dobry produkt dla dziecka

Używam to dla syna który ma bardzo silne atopowe zapalenie skóry oraz liczne alergię więc często jego skóra jest w wysypce.
Żel jest delikatny ale dobrze myjący. Praktycznie bez zapachu.
Lekko się pieni co dla dziecka jest plusem ????
A co najważniejsze nawilża i nie szczypie zmian na skórze które czasami są aż do krwi.

Idealny żel dla podrażnionej skóry

Moja skóra bardzo często jest podrażniona, dlatego wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Żel jest bardzo delikatny, więc u mnie sprawdza się idealnie. Skóra mnie nie piecze, nawet gdy mam rany na ciele. Podczas kąpieli używam jeszcze olejku Huile de Douche.

dobrze działa na bardzo suchą skórę

Żel kupiłam w promocji w aptece przy okazji większych zakupów. Jestem bardzo zadowolona, zużywam drugie opakowanie 500 ml i kolejne czeka na półce:) Produkt stosuję pod prysznicem oraz podczas kąpieli w wannie. Dobrze oczyszcza skórę, nie wysusza, jest łagodny, nie uczula mnie, nie mam efektu "rybiej łuski" jak po innych żelach ani ściągnięcia. W połączeniu z balsamem moja skóra jest odżywiona, zdrowa i zadbana. Kupuję go w promocji, wtedy cena nie jest wygórowana. Polecam:)

Polecam dla skory problematycznej

Gel jest świetny. Kupiłam go z uwagi na alergiczną, atopową skórę męża. Używa już drugiego litrowego opakowania. Stan skory znacznie się poprawił, ustąpił świąt i uczulenie. Polecam

świetny

Bardzo lubię Biodermę i całą serię Atoderm. Żel bardzo dobrze myje i oczyszcza skórę. Jest bardzo delikatny, doskonale natłuszcza, nawilża i nie podrażnia skóry przy czym jest też wydajny. Skóra po użyciu jest wyraźnie odświeżona i wygładzona. To kosmetyk, który z powodzeniem może stosować cała rodzina. Lubię opakowanie z pompką bo jest zdecydowanie wygodniejsze w użyciu i przy tym bardziej ekonomiczne. Cena kosmetyku jest dość wysoka.

Pomaga bardzo suchej skórze

BIODERMA Atoderm Gel intensive to łagodny żel oczyszczający i natłuszczający, do skóry bardzo suchej i atopowej. Żel, który działa cuda. Po szorstkiej, podrażnionej skórze nie zostało śladu - oczywiście przy systematycznym stosowaniu.
Bardzo wydajny produkt. Dużym plusem jest możliwość stosowania u całej rodziny, od najmłodszych, do najstarszych. Nie podrażnia skóry i ma fajna konsystencję. Skutecznie działa, łagodzi zaczerwienienie skóry nawet te bardzo zaawansowane. Skóra jest doskonale nawilżona.