Dermika, Dermicea, Maseczka odżywczo-nawilżająca multiwitaminowa

Dermika, Dermicea, Maseczka odżywczo-nawilżająca multiwitaminowa

Kategoria
Marka

Bardzo łagodna, hipoalergiczna maseczka kremowa o szybkim działaniu odżywczo - nawilżającym, przeznaczona do każdego typu cery wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii. Receptura została opracowana na bazie MASŁA KARITE z alantoiną, d-pantenolem i aloesem o działaniu łagodzącym i regenerującym skórę oraz zestawu wyselekcjonowanych substancji poprawiających nawodnienie, strukturę i spójność naskórka oraz jego odporność na czynniki zewnętrzne (skwalan, fitosterole, witaminy E+C+A+F , kwasy tłuszczowe).
Dzięki zastosowaniu maseczki cera nabiera świeżości i blasku, staje się miękka, elastyczna, uspokojona, gładka, doskonale nawilżona.

zł / 60 ml

Przyjemnie

Jedna z sympatycznych maseczek, po którą sięgam w chwilach mocnego przesuszenia.
Zalety:
- bardzo subtelny zapach
- 'akuratna' konsystencja - ani nie spływa, ani nie sprawia trudności w rozsmarowaniu
- szybko się wchłania
- rozpromienia buzię
- likwiduje efekt zmęczonej ziemistej cery
- dobrze nawilża
- jest bardzo wydajna
Wady:
- pozostawia tłustą powłokę (co w przypadku mojej mieszanej cery nie jest pożądane) - dlatego nie polecam w dniu ważnego wyjścia
- nie zauważyłam by uelastyczniała czy wygładzała skórę tak jak obiecuje producent
- nie nadaje się do częstego stosowania przy mieszanej cerze (powoduje wtedy efekt: BŁYSK) ;)

Idealnie nadaje się do pielęgnacji skóry szyi. Znakomicie nawilża i często stosuję ją jako krem do szyi na noc. :)

Ogólnie - lubię. Tak na 3+

Używam tego produktu od: ok półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

Przyjemna

Przyjemna w użyciu, skuteczna w przypadku regularnego używania, cudów natychmiastowych nie daje. Doskonała do wrażliwej na podrażnienia skóry. Jak dla mnie minimalnie za słabo nawilżająca, dlatego nie wiem czy powtórzę.

dobra

Przyjemna w stosowaniu, bezzapachowa i przede wszystkim łagodna dla buzi - używałam, gdy moja cera była lekko podrażniona.

Moją cerę lekko natłuszcza, a przy systematycznym stosowaniu dostrzegam poprawę nawilżenia. Często ratowała przesuszoną skórę na moim nosie. Innych efektów nie zauważyłam. Przypomina mi trochę maseczkę Pharmaceris A.

przyjemna

Zakupiłam tę maseczkę po zużyciu kilku próbek i jestem zadowolona. Jest bardzo przyjemna w użyciu, ma konsystencję lekkiego kremu, szybko się wchłania nawilżając przy tym spragnioną skórę. Po kilku zastosowaniach skóra ma ładny, równomierny koloryt a podrażnienia zostają jakby złagodzone. Maseczka godna polecenia.

ciekawa !

To bardzo ciekawa maseczka; ze względu na to, że nie trzeba jej spłukiwać (pozostawia się ją do wchłonięcia), hypoalergiczność oraz główne zastosowanie - nawilżające, narzuca się porównanie z maseczką "Anti-Soif" Clarinsa. Produkt Dermiki nie jest tak przyjemny w użyciu - teoretycznie bezzapachowa, maska pachnie leciutko jakimś mineralnym zapachem; po wchłonięciu natomiast moja skóra pozostaje lekko natłuszczona na powierzchni, a w dotyku odrobinę szorstka - jakby była sucha. Wrażenie to mija po starciu pozostałości chusteczką - skóra pozostaje bardzo wygładzona w dotyku, elastyczna, zmiękczona. Pod tym względem maseczka działa lepiej niż konkurentka Clarinsa, o wiele lepiej też nawilża, nie ustępując jej pod względem łagodnego oddziaływania na skórę. Częste stosowanie powoduje uspokojenie drobnych podrażnień i zaczerwienień, rozjaśnienie kolorytu cery. Jednokrotne zastosowanie nie powoduje natychmiastowego efektu upiększającego, jaki uzyskujemy po niektórych maseczkach. Jest to więc typowy produkt pielęgnacyjny, a nie środek na szybką poprawe wyglądu przed "wielkim wyjściem". Tym niemniej polecam.