Golden Rose, Style Liner Metallic (Eyeliner)

Golden Rose, Style Liner Metallic (Eyeliner)

Rozświetlający tusz do kresek z metalicznym połyskiem. Długotrwały, doskonale kryjący tusz do kresek w trzynastu metalizujących odcieniach i w kolorze głębokiej czerni. Łatwy do nałożenia, dzięki cieniutkiemu pędzelkowi. Szybkoschnący, nie brudzi powiek i nie rozmazuje się.

Ciekawe, metaliczne podkreślenie oka

Z tym produktem mam od kilku lat do czynienia i miałam różne wersje kolorystyczne ( Po fioletową, której już nie ma) . Efekt jak i daje na powiecie ( oprócz czarnego, bo jak dla mnie jest matowy) to metaliic, co ciekawie wygląda na oku.Nie roluje się i dość dobrze kryje, ale jedna rzecz mi sie nie podoba - są średnio trwałe. Cena jest bardzo przyjemna, a sam produkt jest wydajny.

Średniak

Lubię rysować sobie cieniutkie kreski więc często próbuje coś nowego. Tym razem mój wybór padł na eyeliner Golden Rose w pięknym niebieskim kolorze nr 18. Jestem oczarowana odcieniami wypuszczonymi z tej metalicznej serii, niestety ich jakością trochę rozczarowana. Aplikator bez żadnych zarzutów ale jakość wykonanych nim kresek słabiutka. Miejscami kreski muszę ponawiać aby kolor na całej długości był równie nasycony, robią się jakieś nierówne prześwity. Szybko ściera się zwłaszcza w zewnętrznym kąciku oka górnej powieki. No ładnie wygląda świeżo po zastosowaniu ale krótko trwa radość.

Bardzo dobry, ale pędzelka w nim nie lubię

Nie wiem, co mnie pokusiło, bo kupiłam sobie kolor turkusowy zeszłego lata. Generalnie wymyśliłam sobie, że przy letniej opaleniźnie i do moich jasnobrązowych oczu to będzie super pasować i rzeczywiście, pasuje.
Opakowanie jest ok, typowe dla produktów tej marki i typowe dla większości eyelinerów w kałamarzu.
Po otwarciu niestety trochę mi mina zrzedła, bo okazało się, że pędzelek jest zwyczajnym takim cienkim pędzlem właśnie, takimi kilkoma cienkimi włoskami, które wyginają się na każdą stronę przy malowaniu. Ja nie umiem sobie takim czymś malować kresek, albo muszę mieć skośny pędzel, albo taką twardszą końcówkę, bo wtedy maluje się kreskę jak pisakiem, a nie że nam te włoski z produktem 'uciekają' wszędzie na boki.
Kolor jak już wspomniałam jest turkusowy i on faktycznie taki jest, kryje bardzo dobrze, nie muszę 10 razy poprawiać w 1 miejscu, żeby go było widać, jedno maźnięcie i jest wszystko gotowe. I ten kolor prezentuje się cudnie, turkus, ale taki metaliczny, cudownie podkreśla moją tęczówkę oka i zawsze kiedy go noszę dostaję mnóstwo komplementów (codziennie noszę czarny eyeliner a ten turkus jak mam więcej czasu żeby się 'pobawić' z tym pędzelkiem, którego nie umiem obsługiwać).
Trwałość jest bardzo dobra, na moich opadających powiekach utrzymuje się cały dzień, nic się nie kruszy ani nie rozmazuje, jednak muszę się zawsze upewnić, że pozwalam mu wyschnąć trochę po namalowaniu kreski (czyli trzymam oczy zamknięte przez chwilę albo brwi podniesione żeby ta powieka nie opadała na dopiero co namalowany eyeliner).
Ogólnie jestem zadowolona z produktu, za tą cenę uważam, że było warto, chociaż nie jestem zadowolona z tego pędzelka, aczkolwiek rozumiem, że każdy ma swoje preferencje.

No szału nie ma

Na wstępie posiadam opadające powieki i głęboko osadzone oczy. Złoty odcien miał być alternatywą dla czarnej kreski, która bardzo pomniejsza moje oko. Kolor bardzo ładny, subtelnie wygląda na oku, pędzelek bardzo wygodny i precyzyjny. Jednak po namalowaniu wymarzonego kształtu produkt odbija sie na mojej gornej powiece, mimo iż czekam odpowiednio długo by zasechł. Aplikowałam go równiez w kąciki wewnętrzne żeby pełnił rolę rozświetlacza, i przeciągałam delikatnie na dolną powiekę, ale wtedy zbiera się w zagłębieniu a potem wędruje sobie co raz niżej, aż powstaje nieestetyczna plama.

Odbija się

Jest mi niezmiernie przykro, że jestem chyba jedyną niezadowoloną z tego produktu osobą :( Mam opadające powieki i niestety, ale ten liner bardzo mi się odbija na górnej powiece i rozmazuje się w kącikach. Posiadam odcień 06, jest to ciemny brąz z błyszczącymi drobinkami. Drobinki są mało widoczne na co dzień, lepiej je widać w słońcu, natomiast sam odcień, no cóż, ładny, ale jakkolwiek w sklepowym świetle wyglądał na brązowy, tak teraz wydaje mi się bardziej czarny, a nie tego szukałam. Wierzę we wszystkie pozytywne recenzje, bo lubię markę Golden Rose, ale u mnie ten produkt nie spełnił swojej funkcji. Dam mu jeszcze szansę, ale na razie leży nieużywany.

Złoto dla odważnych

Dziewczyny, posiadam kolor złoty Gloden Rose 02 i jestem zachwycona tym linerem! Używam go przy okazji wieczorowego makijażu lub jako samodzielną kreskę na powiece i w obu przypadkach zachowuje się on fantastycznie. Liner jest zamknięty w złotym opakowaniu z czarną plastikową nakrętką którą niechcący za mocno chciałam zakręcić i pękła w dwóch miejscach co nie bardzo mi się podoba i oznacza tyle że, nakrętka jest zrobiona ze słabej jakości plastiku. No ale nie będę narzekać bo przecież mówimy tutaj o raczej tanim produkcie, więc skoro marka zaoszczędziła na plastiku to żywię nadzieję iż zainwestowali w zawartość o którą się tu przecież rozchodzi. A zawartość jest rewelacyjna, złoto jest metaliczne i wygląda przepięknie, na powiece nałożony o 6 rano zostaje ze mną aż do końca dnia (o ile w ciągu dnia nie trę kącików oczu :)). To świadczy tylko o tym że jest niezwykle trwały. Poza tym jego niebywałą zaletą jest jego wydajność co możemy zawdzięczać jego pojemności, w opakowaniu znajdziemy bowiem aż 6,5 ml. Ja nie maluję się nim codziennie a mniej więcej 103 razy w tygodniu a opakowanie mam już od ponad pół roku, przez ten czas nic z linerem się nie stało. Liner jest nadal płynny i wspaniale się nim aplikuje kreskę. Jego pędzelek jest dosyć cienki, można nim namalować bardzo cienką kreskę jak i trochę grubszą. Dziewczyny, serdecznie Wam go polecam, na pewno będzie ciekawym akcentem w makijażu podczas nadchodzącego lata. :)

Totalna miłość

Rewelacja !!! Eyeliner kupiony przez czysty przypadek, nikt mi nie polecił nie wiedziałam o jego istnieniu ,byłam w Golden Rose kupiłam bo czemu nie , ładny kolor może da radę i dał . Dobrze się nakłada , dobrze wygląda i długo wytrzymuje. Osobno czy razem z cieniami , wygląda rewelacyjnie i można zrobić ciekawy make up oka .

Uwielbiam je

Bardzo ciekawy produkt. Ulatwia prace przy makijazu, sprawia ze zwykly makijaz za jednym ruchem staje sie niecodzienny i atrakcykny. Jest kilka kolorow dostepnych stacjonarnie w sklepie
Mam granatowy. Polozony na czarny eyeliner slicznie podbija teczowke

Nie mam zastrzeżeń

Lubię produkty Golden Rose. Są świetnej jakości i w atrakcyjnych cenach. Nie inaczej jest w przypadku tego eyelinera. Jeszcze rok temu byłam fanką kolorowych kresek, dlatego zaopatrzyłam się w złoty eyeliner. Posiadałam jeszcze srebrny z serii brokatowej, ale on mniej przypadł mi do gustu. Natomiast złoty spisywał się świetnie. Doskonała pigmentacja, nienaganna trwałość (chociaż na mnie dosłownie wszystkie eyelinery trzymają się bez zarzutu przez cały dzień, czego nie można powiedzieć o cieniach...), czego chcieć więcej? Przeszła mi faza na kolorowe i pstrokate makijaże, więc podziękuję za turkusy, ale może w przyszłości skuszę się na metaliczny brąz.

+ pigmentacja
+ trwałość
+ efekt
+ nie podrażnia i nie uczula
+ niska cena
+ precyzyjny pędzelek, bardzo łatwy w obsłudze
+ eyeliner miał odpowiednią konsystencję przez sugerowane 6 miesięcy, a nawet dłużej

Wad nie zauważyłam.

Ładny odcień brązu

Zużywam już 2 opakowanie tego eyelinera. Pierwsze kupiłam na próbę, drugie już z pełną premedytacją:) recenzuję produkt w kolorze 06 - średni brąz. Naczytałam się kiedyś, że czerń nienaturalna itepe itede i zainwestowałam w jakże naturalny metaliczny odcień. Brąz w tym wydaniu jest bardzo ładny, lśniący, bez widocznych drobin. Uwielbiam pędzelek, szybko i łatwo rysuję nim kreskę na oku prawym (w lewym dodatkowo zawsze i czymkolwiek ubabram rzęsy;). co do trwałości - nie jest to eyeliner wodoodporny, pewnie w intensywnym deszczu spłynie potokiem. Do codziennego użytku jest ok, nie pęka na powiece, tkwi dzielnie do demakijażu. Na moich opadających i tłustych powiekach odbija się, o ile dobrze ich nie przygotuję. Nie traktuję tego jako minusu, gdyż bez dobrej bazy wszystko zachowuje się u mnie tak samo.

Metaliczne cudeńko

Kupiłam ten eyeliner, bo chciałam wprowadzić do makijażu coś nowego, a poza tym był śmiesznie tani. Postawiłam na kolor turkusowy. Nie miałam co do niego wielkich oczekiwań, w końcu był naprawdę tani. Jak bardzo się myliłam! Krycie jest naprawdę oszałamiające, kolory są mocno nasycone i napigmentowane, trzymają się na miejscu przez caly dzień. Dodatkowym atutem na pewno jest metaliczne, piękne, bardzo eleganckie opakowanie. Powiem tak - miłe zaskoczenie.

Uważajcie na opakowanie

Bardzo dobra jakość produktu, wygodny i precyzyjny pędzelek. Nie rozmazuje się i wytrzymuje cały dzień. Starcza na bardzo długo i nie wysycha. Na koniec użytkowania powstało trochę grudek. Jego największą wadą jest opakowanie, które się łamie przy zwykłym stosowaniu