Calluna Medica, Krem głęboko nawilżający i odżywczy `Borówka brusznica, Jogurt, Owies i Woda lodowcowa`

Krem do twarzy do codziennej pielęgnacji skóry z tendencją do przesuszania. Intensywnie i długotrwale ją nawilża. Skutecznie chroni przed odwodnieniem oraz przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Łagodzi podrażnienia. Poprawia elastyczność i jędrność skóry, stymuluje ją do regeneracji.
Borówka brusznica
Bogaty w polifenole oraz witaminy C i E ekstrakt, który wzmacnia ochronę skóry przed niekorzystnymi skutkami promieniowania UV, przyspieszając regenerację i redukując zmarszczki.
Jogurt
Bogaty w witaminy, minerały i kwasy AHA ekstrakt o działaniu intensywnie odżywczym, wzmacniającym skórę i przeciwstarzeniowym. Delikatnie pobudza odnowę naskórka i przywraca skórze świeżość.
Owies
Ekstrakt z ziarna owsa bogaty w beta glukan, który poprawia nawilżenie, elastyczność i koloryt skóry. Dodatkowo łagodzi podrażnienia, wspomaga regenerację i redukuje zmarszczki.
Woda lodowcowa
Krystalicznie czysta woda, wolna od zanieczyszczeń cywilizacyjnych, toksyn i innych szkodliwych dla skóry i ciała składników. Dogłębnie nawilża, rewitalizuje i koi skórę.

na noc, na dzień
z pompką
<50ml

Krem doskonały!

Jest HIT!!!!

Krem ma niezbyt gęstą konsystencję, za to działanie jsk najbardziej bogate.

Posiada delikatny, nienachalny zapach.

Zamknięty jest w higienicznym opakowaniu z pompką.

Szybko się wchłania.

Stosuje go na noc, a rano moja skóra jest dobrze nawilżona i gładka.

To co dla mnie bardzo ważne to fakt, że nie zapycha i nie mam po nim żadnych niespodzianek (niestety moja skóra często nie lubi się z kosmetykami z naturalnym składem).

Polecam dla skór suchych i odwodnionych, potrzebujących nawilżenia i regeneracji

Jedyny minus to cena...bo przy pojemności 30 ml. mogłaby być niższa...ale kupując w promocji serce mniej boli :)

Jestem nim na tyle zachwycona,  że zużyłam już 3 opakowania i jestem w trakcie czwartego

Świetny krem

Zamówiłam ten krem zachęcona opiniami na Instagramie i muszę przyznać, że zimą sprawdza się świetnie. Moja cera ostatnio była w słabej kondycji, a teraz jest znacznie lepiej. Wygląda promiennie i jest miła w dotyku (taka jedwabista). Korzystam już 3 tygodnie i jeszcze krem się nie skończył także plus za wydajność.

Głęboko nawilżający

Krem głęboko nawilżająco-odżywczy od Calluna Medica, który jest naszym polskim produktem.
Zaawansowany krem do twarzy, przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry z tendencją do przesuszania. Wykazuje działanie intensywnie nawilżające. Chroni przed odwodnieniem i czynnikami zewnętrznymi. Krem wyraźnie poprawia elastyczność i jędrność skóry, pobudza ją do regeneracji.
Pierwsze co wpadło w oko to opakowanie, wykonane z solidnego plastiku z delikatną grafiką. Zaopatrzone w pompkę co pozwala na odpowiednie wydobycie produktu bez grzebania paluchem.
Ze względu na krótki termin (31.10) od razu wzięłam się za testy. Stosowałam rano i wieczorem po jednej pompce. Jak dla mnie była to wystarczająca ilość na pokrycie całej twarzy i starczyło jeszcze na szyję i dekolt. Używając go 2 razy dziennie opakowanie 30ml starczyło mi na 5 tygodni stosowania.
Krem o niezbyt gęstej konsystencji ale też nie rzadkiej, o białej barwie bez większego problemu rozprowadza się na buzi. Szybko się wchłania, zostawia delikatny film na skórze, jednak nic tłustego i niekomfortowego.
Buzia jest gładka, promienna i ukojona. Skóra stała się bardziej napięta oraz moje naczynka stały się bledsze i mniej widoczne i już chyba dawno moja skóra nie była w tak dobrej kondycji.
Idealne sprawdził mi się pod makijaż, żadna baza nigdy nie działała na mnie tak jak ten krem.
Cena produktu to 140zł nie jest to niska cena jednak myślę, że adekwatna do jakości. Z czystym sumieniem mogę go polecić bo jest wart wypróbowania.