Calluna Medica, Germany Hop & Beer Yeats, Biocellulose Facial Mask Sebum Control (Maseczka z biocelulozy regulująca sebum `Niemcy - Chmiel i Drożdże piwne`)

Maseczka przeznaczona do cery tłustej i mieszanej. Działa na skórę kondycjonująco, stymuluje syntezę kolagenu, a także uzupełnia niedobór witamin i minerałów. Rewelacyjnie przyspiesza regenerację skóry oraz działa ujędrniająco i rewitalizująco. Znacznie reguluje wydzielanie sebum, a poprzez działanie antybakteryjne i antyseptyczne zmniejsza skłonność do wyprysków. W efekcie skóra staje się naturalnie matowa i promienna.
Chmiel
Fitohormony zawarte w chmielu wspomagają odnowę naskórka i poprawiają jego kondycję. Działa on także oczyszczająco, ściągająco i bakteriostatycznie ograniczając powstawanie wyprysków.
Drożdże piwne
Bogactwo minerałów i witamin w tym ekstrakcie wpływa na regulację sebum, odżywienie, rewitalizację, wzmocnienie bariery ochronnej skóry oraz zabezpiecza skórę przed stresem środowiskowym.

Jakiś czas temu miałam okazję ją używać i jestem zadowolona z jej działania . Maseczkę bardzo łatwo się nakłada na twarz bo jest w formie płachty . Super wygładza i nawilża cerę . Dobrze reguluje wydzielanie sebum . Nie podrażnia i nie uczula . Bardzo łatwo zmywa się resztki maski . Używałam jej tylko jeden raz ale już po tym jednym razie polecam tą maseczkę .