Calluna Medica, Krem liftingujący i przeciwstarzeniowy `Arktyczna róża, Kawior, Szarotka alpejska i Wino lodowe`

Krem do twarzy do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej, intensywnie liftingujący. Zapewnia jej optymalne nawilżenie, zmniejsza widoczność zmarszczek. Precyzyjnie i głęboko odżywia skórę, działa regenerująco. Przywraca witalność i blask. Do stosowania 2 razy dziennie.
Arktyczna róża
Wysoka zawartość endorfin relaksuje skórę, wpływa na poprawę elastyczności i młodzieńczego wyglądu. Redukuje zmarszczki i odżywia cerę, nadając jej promienny wygląd.
Kawior
Ekstrakt z kawioru bogaty w proteiny, witaminy, fosfolipidy, kwasy omega 3 i 6, minerały i mikroelementy skutecznie odżywia, rozświetla i energizuje cerę.
Szarotka alpejska
Ogranicza niekorzystny wpływ promieniowania UV i stymuluje regenerację naskórka. Nawilża, ujędrnia i relaksuje skórę, a dzięki temu działa przeciwzmarszczkowo i liftingująco.
Wino lodowe
Unikalny ekstrakt pozyskiwany z wina lodowego (nie zawierający alkoholu) daje natychmiastowy i długotrwały efekt liftingu. Przywraca skórze blask, wygładza i ujędrnia.

<50ml
na noc, na dzień
Cera
dojrzała
z pompką
krem

Polskie kosmetyki premium

Krem Calluna zakupiłam w jednym z boxów kosmetycznych, gdyby nie to zapewne nigdy bym o marce nie usłyszała a na pewno bym jej nie sprawdziła. Krem ma piękne opakowanie-plastikowe ale solidne, bardzo mocne i dopracowane w każdym szczególe. Szkoda tylko, że nie widać zużycia, lubię sobie podejrzeć jaki mam stan w buteleczce a tak jest to dość ciężkie bo sama waga opakowania nic nie mówi.
Krem jest rewelacyjny na dzień, idealna konsystencja i bardzo szybkie wchłanianie, ważne zwłaszcza rano kiedy zaraz po aplikacji trzeba nakładać makijaż. Dobrze nawilża, bardzo dobrze współpracuje z różnymi podkładami i nie skraca trwałości makijażu. Pięknie pachnie, w samym opisie mamy masę różnych nazw: arktyczna różą, szarotka, kawior ... a dla mnie ten krem pachnie po prostu migdałami, dość intensywnie ale jest to taki zapach powiedziałabym nie chemiczny a naturalny. Kremu nie stosowałam na noc, gdyż wydawał mi się zbyt lekki.
Co do zapewnień producenta, zapewnia on nas o nawilżeniu, liftingu i ujędrnieniu. W pewnym stopniu krem ten spełnia te obietnice jednak dla mnie trochę za słabo, tzn nawilżenie czuć po aplikacji jednak już wieczorem po zmyciu makijażu skóra (taka jak moja, po 40, sucha a miejscami przesuszona nadal taka była, chciałabym jednak zauważyć że ostatnio żaden krem nie jest w stanie sobie poradzić z moimi wymaganiami). Krem jest również delikatny nie powoduje alergii, nie zapycha. Poradzi sobie z drobnymi zmarszczkami i ujędrnieniem jednak większe bruzdy nie oszukujmy się ale nie jest to chirurgia plastyczna, krem może wypełni na jakiś czas te obszary ale o permanentnym działaniu można zapomnieć. Jeśli chodzi o wydajność krem jest w tubie 30 ml dość mało jak na taką cenę i kończy się dość szybko - u mnie w około 1, 5 miesiąca zakończyłam opakowanie ale nie żałowałam sobie :) i nakładałam tyle ile spić chciała moja skóra.
Pamiętajcie jednak że każda cera i jest inna i kondycja naszej skóry to nie tylko krem ale i cała reszta zatem moje odczucia są subiektywne.