Golden Rose, Satin Smoothing Fluid Foundation (Fluid wygładzający)

Golden Rose, Satin Smoothing Fluid Foundation (Fluid wygładzający)

Podkład o długotrwałym działaniu nawilżającym i wygładzającym. Z witaminą E oraz filtrem SPF15. Szeroki wybór kolorów palety dzięki którym każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

z pompką
nawilżające
fluidy

A myslalam, ze cos innego

Tak nie lubię produktów tej firmy, że spodziewałam się badziewia po tym podkładzie. Jednak jestem tak miło zaskoczona, aż musiałam dodać swoją recenzję. Szczerze powiedziawszy, za tę cenę, to rewelacja. Chociaż jakby kosztował i 30 zł, to też bym go kupiła. Konsystencja ciężka, to fakt, ale gdy się "wchłonie" nie czuć go na twarzy. Mam kolor naturalny, który perfekcyjnie stapia się z moją cerą. Nie wysusza, nie podkreśla wyprysków i drobnych włosków na twarzy, pięknie pachnie, jest w dobrej cenie (17 zł) i świetnie się rozprowadza, nie żółknie ani nie ciemnieje na twarzy, znika trochę dopiero po kilku godzinach. Na pewno kupię następny.

Idealny

Kupiłam go czytając recenzje na wizażu.

+ Cena
+ Zapach
+ Pompka
+ Konsystencja
+ Duuuża gama kolorów
+ Krycie
+ Utrzymuje sie długo

Minusów nie ma.

Mam cerę tłustą, skłonną do wyprysków, i mam niestety widoczne blizny. Myślałam, że ten podkład będzie właśnie tym idealnym i nie myliłam się. Cud miód! Stosuję go codziennie.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Idealny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Plusy
- nie świeci się po paru godzinach stosowania
- idealnie kryje wszystkie nie doskonołości
- nie łuszczy się na skórze
- nie pozostawia plam
- dlugo się utrzymuje

minusów nie ma.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Daje radę

Skusiła mnie cena. Na początku byłam zachwycona-ładnie się rozprowadzał, faktycznie ciężko stworzyć nim efekt maski, jednak po pewnym czasie stał się po prostu... ciężki. Konsystencja nie jest już taka idealna, trochę gorzej się rozprowadza.

Nie zauważyłam, żeby jakoś szczególnie nawilżał, ale za to znalazłam odcien akurat dla bardzo jasnej cery(21)

Mimo wszytsko cieszę się, że go mam, a za taką cenę jestem w stanie wybaczyć tych kilka małych wad ;)

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Jak dla mnie idealny

Świetnie się rozprowadza i nawilża cerę, nie robi efektu sztucznej maski, a przy tym wszystkim idealnie maskuje. Duży wybór kolorów - na lato biorę ciemniejszy, zimą jaśniejszy. A przy tym wszystkim jasne odcienie dla jasnej karnacji.
Wydajność dobra. Cena też w porządku.

Używam tego produktu od: 1rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania zużyte

Bardzo fajny :)

Bardzo polecam ten puder.Bardzo fajnie matuje ,zakrywa wszystkie niedoskonałosci.Parę godzin po nałożeniu skóra się błyszczy więc najlepiej oprószyc twarz sypkim.Ja go stosuje już kilka lat ale sobie zmieniam go co jakiś czas dlatego że jak długo go używam to pózniej robią mi się plamy i nierównośći.Ale polecam bardzo nawilża i fajnie wygładza i za nie wielką cenę.

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

naprawdę dobry

Lubię podkłady, które dobrze się rozprowadzaają i nie tworzą maski. Dla mnie ten spełnia swoje zadanie.
NIe zapycha cery mieszanej. Nakładam go czasem z kremem i także świetnie się miesza z kremem.
Jestem zadowolona a zużyłam 1/4 opakowania.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/4 opakowania