Vichy, Mineral 89, Booster Quotidien Fortifiant et Repulpant (Codzienny booster nawilżająco-wzmacniający)

MINÉRAL 89, codzienny booster nawilżająco-wzmacniający wspiera naturalną siłę skóry, dzięki czemu chroni ją przed szkodliwymi czynnikami takimi jak klimatyzacja, warunki atmosferyczne, stres oksydacyjny, zmęczenie. Lekka, szybko wchłaniająca się delikatna żelowa konsystencja. Nie pozostawia tłustego uczucia na skórze. Bez zapachu.

taki sobie

Skończyłam właśnie pierwsze (i ostatnie) opakowanie - zupełnie nie rozumiem zachwytów nad tym produktem. Owszem, przyjemnie pachnie (czyli prawie wcale :D), ładnie się rozprowadza, natychmiast wchłania, nie pozostawia filmu, lepkości etc. ALE: jest mało wydajny i... w zasadzie nie działa - w ciągu kilku minut musiałam nałożyć krem nawilżający, w przeciwnym wypadku moja skóra była ściągnięta i przesuszona (chociaż muszę zaznaczyć, że mam wyjątkowo suchą i wrażliwą skórę, więc być może na "lepszej" skórze produkt będzie się lepiej sprawdzał). Dodatkowo czasem piecze w okolicy oczu. Osobiście nie kupię nigdy więcej (zwłaszcza za tę cenę!), nie będę również polecać.

Dobry produkt

Produkt całkiem fajny. Podoba mi się to, że nie zapycha - co bardzo często się zdarza. Jednak za tą cenę spodziewałabym się czegoś lepszego - nie nawilża jakoś super, a na pewno nie zapewnia nawilżenia na długi czas.

Idealne konsystencja

Codzienny booster Vichy Mineral 89 ma piękny zapach i idealną konsystencję. Zapach jest delikatny i przyjemny. Konsystencja jest lekka, nie lepi się. Niestety moja twarz jest bardzo wymagająca. Nie wiem z jakiego dokładnie powodu, ale wysypalo mnie po zastosowaniu boostera. Byłam cała w krostach.

Booster Vichy Mineral 89

To cudeńko jest u mnie nr 1 na liście wśród niezawodnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Moja skóra odkąd pamiętam zawsze była przesuszona, skłonna do podrażnień. Przy zakupie kosmetyków zawsze musiałam zwracać szczególną uwagę na ich skład. Wiele dostępnych produktów podrażnia moją skórę. Jednak przy stosowaniu Vichy Mineral 89 jest zupełnie inaczej. Booster dobrze nawilża moja skórę, nie powoduje podrażnień. Skład jest bardzo dobry dzięki dużej zawartości wody termalnej i kwasu hialurunowego.

Vichy Mineral 89 bardzo dobrze wchłania się i jest bardzo wydajny. Wystarczy jego niewielka ilość by rozprowadzić go na całej twarzy. Konsystencja jest lekka w postaci żelu. Nie powoduje uczucia tłustej cery. Moja cera wygląda na bardziej promienną, nie mam już uczucia że wygląda na zmęczoną. Kosmetyk jest bezzapachowy i hipoalergiczny. Przeznaczony jest do każdego typu skóry. Opakowanie jest eleganckie i na pewno będzie pasowało do każdego miejsca.

Vichy Minéral 89

Doskonale nawilża, nie pozostawia tłustego i świecącego efektu. Stosuję od ponad dwóch tygodni i polecam każdemu z wrażliwą skórą twarzy. Szybko się wchłania i jest wydajny. Poprawia koloryt skóry i ją ujędrnia.

Działa!

Moja sucha skóra twarzy jest wybitnie wymagająca i niewiele produktów potrafi ją zaspokoić. Do boostera podeszłam z entuzjazmem, ponieważ o samej marce słyszałam wiele dobrych opinii. Pierwsze wrażenia były pozytywne - brak zapachu (moja skóra nie lubi sztucznych aromatów), lekka konsystencja, wygodne rozprowadzanie, dobrze wchłania się w skórę, nie pozostawiając żadnego nieprzyjemnego odczucia.

W dłuższym czasie widzę poprawę wyglądu skóry, jest gładka i po nałożeniu kosmetyku utrzymuje się fajny, zdrowy blask - to co ważne efekt nie jest chwilowy. Twarz wygląda na zdecydowanie mniej przesuszoną - mimo, że producent tego nie gwarantuje ja zauważyłem mniejszą reaktywność porów, skóra jest uspokojona, zredukowane zostały zaczerwienienia.

Zdecydowanie zakupię kolejną tubkę, bo przez cały okres stosowania nie miałem absolutnie żadnych zastrzeżeń.

Booster Vichy

Jesteś wręcz pod wrażeniem tak dobrego bosteru. Twarz już po pierwszym użyciu jest odczuwalne nawilżona. Do tego super się wchłania nie zostawia tłustych plam i nie ma zapachu

Vichy Mineral 89, booster nawilżająco-wzmacniający

Booster Mineral 89 otrzymałam do testowania w ramach kampanii Streetcom. Vichy Mineral 89 zapewnia przede wszystkim długotrwałe nawilżenie, co dla mojej cery jest bardzo ważne. Ponadto jest bardzo wydajny, jedno pstryk dozownikiem wystarcza na całą twarz i dekolt. Konsystencja bezzapachowa, żelowa również na plus. Ja stosuję booster codziennie rano i wieczorem. Rano pod makijaż, wieczorem po peelingu i masce zapewnia przysłowiową "wisienkę na torcie". I przede wszystkim ten elegancki, zgrabniutki pojemniczek który tak ładnie wygląda na mojej toaletce <3 Zdecydowanie jestem na TAK!

Vichy, Mineral 89

Dostałam ten produkt do testów, i muszę powiedzieć że jestem z tego bardzo zadowolona, mogłam przetestować produkt na własnej skórze, z bardzo pozytywnym efektem. Moja skóra reaguję bardzo dobrze na ten booster, jest nawilżona, przyjemna w dotyku, nie gryzie się z kosmetykami które używam, bardzo szybko się wchłania więc mogę go stosować zarówno rano jak i wieczorem. Mam wrażenie że moja skóra wygląda po nim znacznie lepiej, młodziej i na mniej zmęczoną.

Nawilżenie

Długo szukałam dobrego produktu, który odpowiednio nawilży moją przesuszoną skórę. Vichy Minéral 89 to strzał w dziesiątkę. Ma lekką konsystencję, która dobrze rozprowadza się po skórze. Plusem jest pojemniczek z pompką. Booster nie zostawia tłustej warstwy na skórze, bardzo szybko się wchłania i pozostawia skórę gładką, przyjemną w dotyku, a przede wszystkim nawilżoną.

Vischy mineral stosuję od miesiąca i póki co jestem bardzo zadowolona. Booster dobrze nawilża i chroni skórę. Idealny pod podkład. Napewno będę go dalej stosować

Vichy, Mineral 89

Używam Vichy Mineral 89 od kilku tygodni. Stan mojej cery widocznie się poprawił. Skóra jest bardziej sprężysta I nawilżona. Produkt ten ma bardzo lekką konsystencję i bardzo szybko się wchłania. Idealnie nadaje się pod makijaż. Opakowanie jest bardzo wygodne i ma estetyczny wygląd. Polecam Vichy Mineral 89 Z całego serca. Jest świetny.