Vichy, Mineral 89, Booster Quotidien Fortifiant et Repulpant (Codzienny booster nawilżająco-wzmacniający)

Vichy Mineral 89 Booster Quotidien Fortifiant et Repulpant to codzienny booster nawilżająco-wzmacniający, wspierający naturalną siłę skóry, dzięki czemu chroni ją przed szkodliwymi czynnikami takimi jak klimatyzacja, warunki atmosferyczne, stres oksydacyjny, zmęczenie.
Unikalna formuła Vichy Mineral 89 Booster Quotidien Fortifiant et Repulpant łączy 89% Wody Termalnej z Vichy z naturalnego pochodzenia kwasem hialuronowym o właściwościach wysoce nawilżających.
Vichy Mineral 89 Booster ma bardzo lekką, błyskawicznie wchłaniająca się, delikatną żelową konsystencję. Nie pozostawia tłustego uczucia na skórze. Jest bezzapachowy i bardzo wydajny.

Obłędny

Booster nawilża skórę, jest bardzo lekki, nie zapycha. Skóra jest ożywiona i uelastyczniona idealny dla cery mieszanej/tlustej/trądzikowej. Może być za słaby przy cerze suchej która potrzebuje mocniejszego nawilżenia. Świetnie sprawdza sie pod makijaż. Dużą zaletą jest lekka konsystencja dzięki której kosmetyk szybko sie wchłania i nie trzeba czekać przed nałożeniem nastepnego produktu ;) moim zdanien jest mało wydajny ale cena w porównaniu do jakości nie jest wygórowana. Złużyłam juz kilka opakowań i moge szczerze polecić

Dobry

Nie jest to produkt, który już przy pierwszym zastosowaniu da spektakularny efekt nawilżenia, jednak przy regularnym nakładaniu zauważyłam ogólną poprawę stanu mojej mieszanej cery podczas walki z przesuszeniem. Żel jest lekki i dobrze się wchłania w odpowiednio przygotowaną skórę, więc nadaje się też pod makijaż. Nie kupię go ponownie tylko dlatego, że istnieją tańsze i równie lub bardziej skuteczne produkty tego typu.

Nie dla mnie

Skusiłam się świetnymi recenzjami niestety produkt nie dla mnie. Robiłam do niego kilkukrotne podjęcia i zawsze kończyło się tak samo- sucha skóra, wypryski a nie mam z tym problemu, uczucie ściągnięcia zamiast nawilżenia.

Używa produktu od: próbka

W porzadku ale nie dla mnie

Moja cera ostatnio bardzo sucha, niestety nie przyjęła tego produktu dobrze. Nie uzyskałam efektu nawilżenia. Konsystencja żelowa, pozostawiająca na skórze powłokę.

Bardzo lekki, nie zapycha

Booster nawilża skórę, jest bardzo lekki, nie zapycha. Skóra jest ożywiona i uelastyczniona idealny dla cery mieszanej/tlustej/trądzikowej. Może być za słaby przy cerze suchej która potrzebuje mocniej szego nawilżenia. Świetnie sprawdza sie pod makijaż. Dużą zaletą jest lekka konsystencja dzięki której kosmetyk szybko sie wchłania i nie trzeba czekać przed nałożeniem nastepnego produktu ;) moim zdanien jest mało wydajny ale cena w porównaniu do jakości nie jest wygórowana. Złużyłam juz kilka opakowań i moge szczerze polecić
ZALETY
- lekki
bardzo dobrze nawilża
ładne opakowanie
ma lekka konsystencje
nawilża
nie klei się
nie ma efektu tlustej cery
nie pozostawia nieprzyjemnego filmu
wyrownuje koloryt
zapach
konsystencja
skóra nawilżona

WADY

cena
pieni się

Rozczarowanie

Reklamę tego produktu można spotkać na każdym kroku, skuszona pozytywnymi opiniami postanowiłam zakupić ten produkt, niestety rozczarowałam się, mimo tego, że konsystencja bardzo mi odpowiada produkt zdecydowanie klei się po nałożeniu na skórę, nie zauważyłam efektów nawilżenia, przy nakładaniu go na makijaż powstają dziwne płaty z podkładu, które wyglądają zdecydowanie nieestetycznie. Niestety nie dla mnie :(

Rozczarowanie roku

Z uwagi na wiele reklam i pozytywnych opinii skusiłam się na kupienie owego kosmetyku w promocji razem z dwiema próbkami mini kosmetyków.

Produkt otrzymałam w bardzo eleganckim pudełku, na którym jasno byly opisane działania produktów oraz ich skład. Po otwarciu okazała się bardzo ładna buteleczka o pojemności 50 ml. Jest ona utrzymana w tonacji błękitnej z widoczną zawartością, przez co możemy kontrolować zużycie kosmetyku. Produkt posiada pompkę, przez co łatwo pobrać tyle produktu ile potrzebujemy. Całość bardzo ładnie wygląda na toaletce.

Konsystencja lekka, bezbarwna, kleista. Jeśli chodzi o działanie, które obiecuje producent ... nie zauważyłam nic. Są tańsze produkty, których działanie widać po kilku zastosowaniach. Cena nieadekwatna co do jakości.

Podeszłam sceptycznie

Kupiłam serum Vichy po przeczytaniu wielu pozytywnych komentarzy, na początku używania byłam lekko rozczarowana.Chyba liczyłam na efekt jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki na już :) Po 2 tyg stosowania rano i wieczorem moja cera stała się nawilżona, rozjaśniona i zdecydowanie poprawiła się . Jest to fajny produkt, zostanie ze mną na dłużej.

Nic szałowego

Nic wielkiego u mnie nie zrobił. Stosowałam go codzień rano raz z krem czasem sam pod makijaż. Makijaż trzymał się dobrze na nim nie rolował. Sam booster nawilża szybko się wchłania posiada lekką konsystencję i tyle nie spowodował uczulenia które miałam po innym produkcję z Vichy.

Bardzo dobry

Dostałam ten nawilżająco-wzmacniający booster w prezencie, nie czytając wcześniej opinii na jego temat. Produkt okazał się być bardzo dobry do mojej cery, w szczególności na dzień pod makijaż, buzia wyglądała po jego nałożeniu gładko i promieniście.

Nie sprawdził się

Do zakupu skłoniła mnie próbka produktu i mnóstwo pozytywnych opinii na jego temat.
Pierwsze wrażenie: nawilżona skóra, uczucie odświeżenia i rozświetlenia.
Po dwóch miesiącach stosowania nie zauważyłam żadnych widocznych efektów poprawy cery.
Po kilku dniach przerwy i ponownym zastosowaniu widzę, że potęguje zaskórniki i trądzik, mimo swojej lekkości sprawia wrażenie jakby zapychał pory? A może oczyszcza skórę? Co by nie było, nie podoba mi się ten efekt.

Nie zakochałam się

Mam mieszane uczucia.

Niestety przy tak wysokiej cenie spodziewałabym się czegoś naprawdę super nawilżającego, a jest po prostu poprawny.