Isana, Professional, Anti-Haarbruch, Soforthilfe Haarkur (Błyskawiczna maska do włosów mocno zniszczonych i łamliwych)

Kuracja błyskawiczna do włosów mocno zniszczonych i łamliwych. Zalecana przez fryzjerów.
Wzmacnia strukturę włosów.
Pomaga zapobiegać łamaniu się włosów.
Nie zawiera silikonów.
Zawiera keratynę, proteiny pszenicy i pantenol.

do włosów suchych i zniszczonych
wzmacniające
bez silikonów
w tubie
bogate
Skóra głowy
normalna

Warto wypróbować

Osobiście bardzo lubię maski do włosów Isana, zwykle służą moim włosom i w tym wypadku nie było inaczej. Mam włosy cienkie i delikatne - nie są mocno zniszczone aczkolwiek końcówki są bardzo podatne na wycieranie i dlatego w mojej pielęgnacji skupiam się mocno na ich zabezpieczaniu.
Maska Isana jest produktem który zawiera trochę protein - tutaj mamy hydrolizowaną keratynę, trochę emolientów olej z masła parkii oraz trochę hukamentów Linalool chociażby - więc chyba nie pomylę się mówiąc, że jest to maska PEH. Do czego mogłabym się doczepić do spora ilość alkoholi w składzie, aczkolwiek na moich włosach nie zauważyłam aby szczególnie to wpływało na wysuszenie, nie używałam też tej maski codziennie - myślę, że najlepiej się sprawdzi raz w tygodniu.
Konsystencja jest gęsta, ładnie rozprowadza się po włosach, pachnie przyjejmnie jak większość kosmetyków Isana.
Co robi z włosami?
Wygładza dość mocno - to na pewno, zapewnia też odpowiednie dociążenie końcówek przez co wyglądają na zdrowsze i ładniej się układają.
Nie nakładałabym jednak tej maski blisko skóry głowy ponieważ może obciążać włosy i powodować niechciany przyklap.
Maska "skleja" rozdwojone końcówki, oczywiście jest to efekt tymczasowy aczkolwiek doceniam to gdy przeciągają mi się terminy pomiędzy wizytami u fryzjera a chciałabym aby włosy prezentowały się dobrze.
Na pewno bardzo dobrze się sprawdzi do włosów bardzo zniszczonych albo zaraz po zabiegach stylizacyjnych ponieważ po jej spłukaniu i wysuszeniu włosy nabierają nowej energii i widać, że dostarczane im składniki im służą.
Wisienką na torcie jest dobra cena - więc moim zdaniem warto ją wypróbować, ze względu na skład, może sprawdzić się wielu typom włosów.

Małe cudo

Maska od razu poprawia kondycję naszych włosów. Włosy wyraźnie są nawilżone, odżywione, miękkie i sypkie w dotyku.
Konsystencja jest bardzo kremowa, łatwo się ją rozprowadza po włosach. Maska bardzo szybko się wchłania w strukturę włosa. Łatwo się spłukuje.
Kiedy włosy już wyschną powstaje na nich tafla, zdrowo błyszczą.

Mała tubka, która działa cuda

Ta maleńka tubka - 20ml, potrafi naprawdę wiele osiągnąć. Jest to kremowa maska, która w błyskawiczny sposób naprawia włosy. Wchłania się we włosy bardzo szybko, zostawiając na nich przyjemną warstwę, którą z łatwością można spłukać. Ta maska to faktycznie szybki sposób na poprawę wyglądu włosów. Po jej zastosowaniu włosy są super gładkie i miękkie. Wyglądają zdrowo i wspaniale się błyszczą. Lepiej się układają, rozczesują. Są nawilżone, oraz mniej narażone na uszkodzenia. I to wszystko dzięki tej małej niepozornej tubce i zawartej w niej keratyny możemy cieszyć się tą obiecaną wygodą na włosach.

Super maska!

Jak dla mnie genialna maska!

Ma fajne opakowanie, w małej tubce zawarte wszystko czego trzeba włosom zniszczonym i łamliwym. Super sprawdzi się na jakieś wyjazdy, na pewno będę ją zabierała ze sobą, zmieści się wszędzie, nie muszę się martwić, że coś się wyleje.

Maska ma fajną, typową dla masek do włosów konsystencję. Bardzo ładnie pachnie, przy czym trzeba zaznaczyć, że jest to bardziej subtelny i delikatny zapach niż w większości masek do włosów. Jeśli ktoś miał maski marki Isana to na pewno gdzieś kojarzy ten zapach.

Super sprawą jest dla mnie fakt, że maska jest 60 sekundowa. Nienawidzę trzymać masek do włosów długo, bo zazwyczaj nie mam na to ani czasu ani cierpliwości. Gdyby patrzeć tylko na to to już mnie ta maska przekonuje. Nakładamy, trzymamy chwilę i spłukujemy-idealna dla mnie.

Efekty: włosy nie potrzebują już dodatkowych olejków na końcówki, bo zauważyłam, że suchych końcówek po prostu nie ma. Włosy są bardziej gładkie, miękkie i odżywione. Są również delikatnie bardziej lśniące. Maska nie obciąża włosów, więc nie trzeba się martwić, że rano włosy będą do ponownego mycia. Włosy nie są też napuszone, ale nie tracą absolutnie na objętości.

Ja polecam! Dla mnie super sprawa i na pewno będę używać cały czas!

Dobra kuracja dla włosów, nie tylko znisczonych

Lubię zafundować moim włosom odżywcza kuracje raz na jakiś czas. Często sięgam po tę formę pielęgnacji kiedy moje włosy potrzebują większej dawki nawilżenia. Kuracja (lub maska jak nazywa ją producent) przeciw łamaniu się włosów tej marki jest stosunkową nowością na półkach, ale gdy tylko weszła do sprzedaży zakupiłam kilka sztuk. Każda posiadaczka długich włosów wie jak łatwo o zniszczenia, szczególnie mechaniczne, a zapobieganie ich to absolutny mus kiedy chcemy, aby nasze włosy prezentowały się dobrze. Jeśli kosmetyk przynosi dodatkowe efekty, tym lepiej.

OPAKOWANIE

Standardowo jak na ta formę kosmetyków do pielęgnacji włosów, ampułka jest tubką wykonaną z miękkiego tworzywa wraz z zatyczką, którą należy oderwać przy pierwszym użyciu. Kolorystyka jest ciekawa – mamy tutaj srebro, czerń i mnóstwo fioletu, takiego zwykłego i metalicznego, te barwy dobrze ze sobą współgrają tworząc całość miłą dla oka. Produkt łatwo wydobyć z opakowania, a po użyciu kiedy zostanie nam jego część można zamknąć tubkę i przechować do następnego razu.

KURACJA

Kuracja ma formę gęstego, białego kremu o ślicznym zapachu, w tym aspekcie przypomina mi inne kosmetyki tej marki. Zapach jest o wiele subtelniejszy i delikatniejszy niż innych kuracji, po umyciu jest ledwo wyczuwalny na kosmykach. Jest bardzo przyjemny dla nosa. Kurację nakładam na kilka minut na umyte włosy i spłukuję, czasem trzymam zalecaną minutę – to bardzo wygodne rozwiązanie kiedy jesteśmy w biegu, nie mamy czasu, ale jednak chcemy odżywić włosy. Już podczas spłukiwania czuję miękkość i gładkość włosów. Łatwiej się one rozczesują, a po wyschnięciu są zdyscyplinowane, wygładzone, pełne blasku i zdecydowanie lepiej się układają. 1 ampułka wystarcza mi na 2 użycia, co świadczy o wydajności produktu. Zastosowana raz na jakiś czas na pewno odżywi nasze włosy i zapewni ochronę przed łamaniem i zniszczeniami. Do włosów zniszczonych jakim dedykuje ją producent może być jednak nieco za słaba, wizualnie na pewno poprawi ich stan, jednak zniszczeń nie cofnie. Produkt dobrze dostępny i tani, który warto wypróbować.

PLUSY:

+ praktyczne opakowanie
+ ładny zapach
+ wygładza, nabłyszcza i dyscyplinuje włosy
+ sprawia, że lepiej się układają
+ jest wydajna
+ dobrze dostępna
+ w korzystnej cenie