WhiteON, Black White Antibacterial, Pasta do zębów z węglem

WhiteON, Black White Antibacterial, Pasta do zębów z węglem

Wybielająca pasta do zębów. Przyszłość wybielania zębów bez ryzyka uszkodzeń szkliwa. Zaawansowana formuła z unikalną technologią wybielania zębów opartą na nowoczesnej kombinacji składników.
Aktywny węgiel i innowacyjny PAP (kwas ftalimido-peroksy-kapronowy).

pasty do zębów
antybakteryjne, wybielające
z fluorem
<50

Wybiela tylko do 2-3 tonów, ale to zawsze coś.

Pastę zakupiłam w Rossmann w małej podróżnej tubce, z ciekawości jakie ma działanie. Opakowanie starczyło na ok. 2,5 tyg. Stosowania 2 razy dziennie. Pasta jest bardzo gęsta i zbita w czarnym kolorze, niewielka ilość starczy by pokryć wszystkie zęby i porządnie je umyć mimo słabego pienienia się. Pasta wybielils przez ten czas moje zęby o ok. 2-3 tony, a nie o 6 jak obiecuje producent na opakowaniu. Myślę, że mały format opakowania jest opłacalny, by sprawdzić jej działanie i czy warto zainwestować w większy jej format.

Ja jestem na tak, za tą cenę można naprawdę ładnie wybielić nasze zęby, nie podrażniając dziąseł. Pasta ma słaby zapach mięty, ale tu chodziło mi tylko o wybielanie i sprawdziła się bardzo Dobrze w porównaniu do past konkurencyjnych w podobnej cenie. Dla palaczki i miłośniczki okazyjnego picia czerwonego wina dała radę!

Nawet ok

✔️Pasta znajduje się w tubce o pojemności 75 ml. Jest ona bardzo miękka co bez żadnego problemu idzie wycisnąć. Szata graficzna jest bardzo ładna i wpadająca w oko.
✔️Produkt został kupiony za jedyne 6 zł.
✔️Pasta jest całkiem gęstej konsystencji i w czarnym kolorku.
✔️Co do jej wybielania to wcale nie zauważyłam żadnej poprawy a wcale wybielania. Ale może przy dłuższym używaniu jakiś lekki efekt może i by był zauważalny.
✔️Co do smaku jej to wyczuwalna jest taka lekka mięta, co u mnie to na plus.

Dokładne oczyszczenie i pozostawienie świeżego oddechu

Produkt zakupiłam w drogerii za niecałe 20 zł.
Zamknięte jest w czarnej tubce.
Pasta ma gęsta konsystencje również czarnego koloru.
Zdecydowałam się na wybór tego produktu, przez zawartość węgla aktywnego który niweluje przebarwienia nazębne.
Pasta jest wydajna.
Dość słabo się pieni, ale nie przeszkadza to w użytkowaniu.
Po użyciu zęby są dokładnie oczyszczone i świeży oddech pozostaje na długo.
Nie zauważyłam jednak spektakularnego efektu wybielenia, przy codziennym użytkowaniu jednak nie tworzą się przebarwienia na szkliwie.

Zdecydowanie są inne produkty warte uwagi

Chciałam się przekonać czy produkt spełnia wymagania dotyczące wybielania zębów i zawiodłam się.
Na moja płytkę kompletnie nie działa ten produkt. Cena tej pasty w porównaniu do innych past jest zdecydowanie za wysoka. Nie warto przepłacać.

Nie warta swojej ceny

Pastę zakupiłam w formacie travel size, gdyż akurat potrzebowałam na wyjazd. Wydajna to ona jest - 20ml starczyło mi na około 2,5 tygodnia mycia rano i wieczorem - wystarczy ilość wielkości ziarnka grochu lub nawet mniej. Po raz pierwszy użyłam coś z tej marki, nie należy ona do tanich, ta miniaturka również sporo kosztowała, ale obiecanka o wybieleniu mnie przekonała do zakupu.

No właśnie w kwestii wybielania to bardzo słabo się spisała. Nie zauważyłam żadnej poprawy w kolorze ząbków; co prawda producent z tyłu opakowania zamieścił info "wybiela o 1 odcień (25%)" i nie wiem jak to rozumieć - czy pasta wybiela odcień o te 25% czy szansa na wybielenie zębów wynosi jedynie 25% ?

Natomiast w kwestii smakowej to jest jak najbardziej na plus - jest miętowa owszem, ale nie jest to taka ostra klasyczna mięta tylko taka delikatniejsza, dla osób nieprzepadającymi za miętowymi pastami uważam, że byłaby świetna.

Podsumowując pasta nie warta swej ceny, gdyż nie posiada w sobie żadnych zaskakujących właściwości, w tym nie wybiela. Dostępność też słaba, chyba jest tylko w Rossmann i na głównej stronie producenta Tołpa.

Przyjemna pasta do zębów.

Przyznam, że ta pasta od WhiteOn skradła moje serce. Bardzo przyjemnie mi się jej używało!

Zakupiłam ją w Rossmannie, na promocji na około 15 złotych. Nigdy wcześniej nie testowałam nic z tej marki, a ja lubię testować nowości. Skusiła mnie również obietnica wybielenia zębów, jak i sama popularność składnika, jakim jest aktywny węgiel.

Pasta zamknięta jest w bardzo ładnej, czarno-matowej tubce z ładnym designem o pojemności 20 ml, a sama tubka zapakowana jest w czarny kartonik z minimalistami napisami. Pasta jest gęsta, ma czarny kolor, a zapach i sam smak jest przyjemnie miętowy ( nie jest mocny i ostry, że aż łzawią oczy). Duży plus za działanie antybakteryjne. Pasta od WhiteOn jest wydajna.

Do umycia zębów wystarczy ilość pasty w wielkości ziarenka groszku. Pasta do zębów ładnie się pieni, a piana ma szaro-czarny. Bardzo dobrze myje się nią zęby, a po wyszczotkowaniu ząbki są czyste, śliskie i czuć świeżość.
Pasta rzeczywiście skutecznie wybiela zęby, a jednoczesnego ich nie podrażnienia i nie niszczy szkliwa. Dzięki aktywnemu węglowi w składzie, niweluje żółtą barwę zębów.

Oczywiście pasta nie da takich efektów jak wybielanie u dentysty, ale ja jestem usatysfakcjonowana w 90%. Musze wspomnieć o jednej kwestii. Produkt daje uczucie świeżości, ale dla mnie jest ono zbyt krótkotrwałe.

Nie wybiela

Kupiłam pastę, ponieważ posiadała w składzie bardzo modny obecnie węgiel, a producent obiecał naturalne wybielenie szkliwa. Nie spodziewałam się efektu gwiazd z Hollywood, ale liczyłam choć na delikatną zmianę odcienia na bielszy.
Myłam nią zęby dwa razy dziennie prze ok. miesiąc i nie zauważyłam niczego, co można nazwać wybielaniem. Pasta myje, podobnie jak inne pasty, a różni się od nich tym, że jest czarna.

Średnia pasta z dobrym składem

Pasta po dłuższym czasie wybieliła lekko zęby, jednak nie jest to efekt długotrwały i spektakularny.W smaku przyjemna. Mała pojemność jak na produkt do codziennego stosowania.

myje, ale nie wybiela

Pastę kupiłam na fali zachłyśnięcia się przemysłu kosmetycznego węglem (nagle wszystko mamy z węglem) i ze względu na wspomnienia z dzieciństwa kiedy używaliśmy medycznego węgla w tabletkach do wybielania zębów (głównie dlatego, że pysznie smakował).

Pasty używałam raz dziennie (drugie mycie inną pastą), ze szczoteczką soniczną, 3 minuty mycia. Pasta myje, usuwa osady nie gorzej (ale i nie lepiej) niż inne pasty. Po zużyciu całego opakowania nie zauważyłam żadnego wybielenia zębów.

Pasta nie jest najtańsza, ok. 20 zł. za 75 ml i za tą cenę można kupić coś znacznie lepszego.

Recenzja po użyciu wersji podróżnej 20 ml

Pasta bardzo mnie ciekawiła z powodu czarnego koloru, co prawda wiedziałam, że ta mała pojemność mi nie pokaże czy zęby będą wybielone czy nie, ale muszę przyznać, że po tych niecałych 2 tygodniach coś tam widać, że chyba idzie w dobrym kierunku - kiedyś sprawdzę to na dużej pojemności. Pasta ma delikatnie miętowy posmak, ale nie jest jakoś odrzucają, jest taką przyjemną w myciu pastą. Na początku ma czarny kolor, ale w trakcie mycia robi się ciemnoszara piana. Na minus na pewno jest cena tego produktu, za małą próbkę zapłaciłam ok 5 zł, za pełnowymiarowy produkt trzeba sobie liczyć tak 20 zł co dla mnie jest trochę dużo jak za pastę do zębów.

Prędzej grey on

W ogóle, ale to całkowicie zero działania nie zauważyłem w kierunku wybielania. Dziwią mnie piania z zachwytu. Spodziewałem się, że pasta z węglem będzie przynajmniej tak samo wstępnie zaczerniała zęby jak Curaprox Black Is White. Natomiast WhiteON jest zszarzały. Biedawęgiel. Na plus, iż cena jest nisko ustawiona. Działa i pachnie jak przeciętna pasta.

Jak ktoś będzie miał szczęście, to WON nie pozwoli na pojawienie się codziennego osadu z wina, kawy czy innych używek, aczkolwiek to samo robi masę innych past.

Cudów nie ma. Nadtlenku wodoru, a jak nie działa, to trzeba się pogodzić z kolorem swojego uzębienia albo desperackim susem wymienić całość klawiatury na implanty.

Wybiela

Pierwsze efekty można zauważyć po około dwóch tygodniach używania. Codziennie piję kawę, a mimo to zęby wybieliły mi się o kilka tonów. Obecnie używam raz dziennie dla utrzymania efektu. Pieni się, pozostawia uczucie świeżości, jednocześnie nie pozostawiając ciemnego koloru na zębach.