Vegetalis, Krem roślinny z rokitnikiem

Vegetalis, Krem roślinny z rokitnikiem

Twoja skóra potrzebuje energii i świeżości ? Więcej blasku i nawilżenia?
Roślinny Vegetalis z rokitnikiem jest właśnie dla Ciebie!
Olej z rokitnika to wyjątkowe źródło naturalnej witaminy C, zwanej w kosmetologii Witaminą Młodości, która bierze udział w produkcji kolagenu, chroni przed działaniem wolnych rodników i wzmacnia strukturę osłabionych naczyń krwionośnych. W połączeniu z ekstraktem z rozmarynu działa nawilżająco i wygładzająco a cera odzyskuje zdecydowanie zdrowszy i bardziej promienny wygląd.
Rewitalizujący krem roślinny z olejem z rokitnika przeznaczony jest do pielęgnacji cery pobawionej witalności i jędrności, zmęczonej i wrażliwej, z osłabionymi naczynkami w każdym wieku.
0% parabenów, silikonów, sztucznych barwników i olejów mineralnych.
Produkt wegański - nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Cudowny

Ten moment kiedy po nałożeniu kremu widzisz, jak Twoja skóra staje się nagle wypoczęta i promienna - bezcenne ???? Do swojej cery naczynkowej wybrałam wersję z rokitnikiem. Zakochałam się bez reszty w skuteczności kremu i w tym zapachu. Redukuje rumień i ujednolica koloryt skóry niemalże natychmiast. Bardzo dobrze nawilża i wygładza. Napina, ale nie ściąga.Był dla mnie wybawieniem nie tylko w słoneczne dni, ale również w te mroźne i wietrzne. Jak na krem to masakrycznie wydajny. Doskonale sprawdza się jako baza pod makijaż. Chciałam ostatnio kupić ponownie, ale nie był dostępny niestety i kupiłam inny. Chętnie do niego wrócę jak tylko się pojawi.

dobry do problematycznej cery

Fajny, naprawdę dobry krem. Osoby z dziwaczna i wybrzydzajacą cerą powinny być zachwycone :D u mnie jest i mieszana cera, i naczynkowa i z zaskórnikami więc znalezienie kremu który będzie mi pasował graniczy zwykle z cudem i jest takich produktów niewiele. Vegetalis mi się sprawdził, skóra robi się po nim gładziutka w dotyku i widać to odżywienie. Zapach jest też delikatny co jest dla mnie bardzo ważne bo nie gryzie w nos i nie przebija się przez zapach perfum itp. Kiedyś po niego jeszcze napewno sięgnę.

Vegetalis z rokitnikiem

Mogę smiało powiedzieć że krem spełnił moje oczekiwania. To co dla mnie najważniejsze czyli produkt który jest odpowiedni dla wegetarianki i nie jest testowany na zwierzętach i nie ma silikonu ktory zapycha mi totalnie wsztstkie pory. Jeśli krem spelnia te trzy warunki to już ma u mnie plusa a tutaj dodatkowo krem robi te obiecane rzeczy. Tym bardziej ze producent obiecuje na etykiecie realne rzeczy a nie że skóra odmłodnieje o 20 lat po pierwszym użyciu. Ja widze poprawę w cerze która po prostu jest zadbana i nawilżona i wygląda troche bardziej świeżo. A krówka w opakowaniu też jest dobra dla wegetarian - wiem bo zapytałam :P

Zaskakująco wydajny

Kremu do twarzy uzywam co najmniej 3 razy dziennie więc można powiedzieć że znacznie więcej niż większośc "smarujących" sie osób :) dlatego też długo zastanawiałam się jak miałam kupić krem w wyższej cenie, mimo iż miał tak dobre opinie. I szczerze mogę powiedzieć że to co pisały inne dziewczyny o tych Vegetalisach się potwierdziło, bo krem wystarczył mi na prawie cały miesiąc co jest u mnie zaskoczeniem. Opakowanie jest standardowe - 50 ml jak przy większości firm. U mnie krem sprawdził się na 100%. Nie trzeba go dokładać na twarz,naprawdę wystarczy jedna porcja, równo się rozsmarowuje i szybko wchlania się na twarzy. Myślę że za niedługo sprawię sobie jakiś inny z tej linii.

dla mnie na tak

Naczynek nie mam jakoś dużo, sa trochę rozszerzone na policzkach ale nie ma tragedii jednak zwykle wybieram te kremy do cer naczynkowych bo są delikatniejsze i wzmagają zaczerwienienia. Nie ma szans zeby krem "zamkną" naczynka itp, żaden tego nie zrobi ale u mnie taka podstawowa pielęgnacja robi zdecydowaną różnicę. Vegetalis świetnie nawilża i to jest dla mnie najwżniejsze bo skóra mniej się rozgrzewa i czerwieni w ciągu dnia. Mam też trochę przetłuszczającą sie cerę na nosie i czole i rokitnik też się tu sprawdza- to taki krem wielofunkcyjny. Dla mnie krem jest na tak

Delikatny dla skóry

Zawsze mam obawy kiedy chcę wypróbować nowy krem, bo mam cerę która łatwo się podrażnia a wtedy policzki robią sie czerwone i naczynka są bardziej widoczne co nie wygląda za atrakcyjnie. Ten krem mnie zainteresował swoim składem "bez zapychaczy" i tym że ma olejek z rokitnika który jest podobno dobry przy skórze problematycznej, więc tak jakos zaryzykowałam. I z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to jeden z najlepszych kremów jakich używałam. Ma specyficzną konsystencję która jest z jednej strony dość lekka a z drugiej "konkretna". Trzeba spróbować zeby zrozumieć o co mi chodzi. Moja skóra ładnie się przy nim wycisza, jest nawilżona i wystarczy nieduża porcja kremu żeby się nasmarować. Jestem w połowie słoiczka i jak narazie jestem z niego bardzo zadowolona.

zostaniemy razem :)

Nie mam cery naczynkowej ani też bardzo szarej czy zmęczonej. Krem dostałam w prezencie i nie miałam wyboru co do jego rodzaju ale byłam zaskoczona jak dobrze wpłynął na moją cerę. Mimo że nie był dobrany do mojej skóry to bardzo fajnie ją nawilżył i odświeżył. Podchodzę ostrożnie do kremów które mają olejki bo mam wrażenie że mogą zapychać i że moja skóra się po nich bardziej świeci ale tutaj nie było takiej sytuacji. Krem ma bardzo przyjemną, jakby lekko "puszystą" konsystencje i jest lekki a przy tym dobrze się rozmarowuje więc nie trzeba nakładać go dużo. Nie spodziewałam się że tak się polubimy, bo sama prawdopodobnie wybrałabym inny produkt z ich linii ale nie da się ukryć że krem jest naprawdę świetny i rzeczywiście można poczuć że robi coś dobrego ze skórą a nie tylko obiecuje. Produkt godny polecenia.

mój ukochany kremik!

Pierwszy słoiczek dostałam w prezencie i od razu się zakochałam. Pięknie pachnie i ma bardzo dobry skład. Bardzo lubię kosmetyki z rokitnikiem bo wszystko co ma dużo witaminy C idealnie pasuje mojej cerze. Skóra jest fajnie gładka i mięciutka ale nie jest tłusta i świecąca jak przy niektórych kosmetykach z olejkami. I co najważniejsze nie jest pomarańczowy i nie budzi ubrań, co mają w zwyczaju robić kremy z rokitnikiem.