Buna, Szałwia, Krem do skóry tłustej i mieszanej na dzień i na noc

Buna, Szałwia, Krem do skóry tłustej i mieszanej na dzień i na noc

Kosmetyki Buña to wielopokoleniowa tradycja zielarska we współczesnym wydaniu. Odkrywa na nowo tajemnice zdrowia i urody naszych babek i prababek.
Ekstrakt z szałwii i pięciornika doskonale normalizują - regulują wydzielanie sebum, wygładzają skórę i redukują widoczność porów. Kombinacja 5 olejków (oliwkowy, monoi, kukurydziany, sezamowy, makadamia) aktywnie pielęgnuje skórę.
W rezultacie skóra odzyskuję naturalną równowagę, jest wyraźnie odżywiona i ukojona, a ryzyko powstania zaskórników jest mniejsze. Niedoskonałości są zredukowane, a cera delikatnie zmatowiona i zregenerowana.

na noc, na dzień
Cera
tłusta
w słoiczku
krem
50 – 100ml

bardzo fajny :)

Krem, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył i sprawdziła się w 100% . Zacznę od tego, że krem zamknięty jest w bardzo prostym , ładnym i poręcznym opakowaniu. Kosmetyk ten jest cudowny, pięknie pachnie, super się rozsmarowuje i szybko wchłania. Moja buzia po każdym jego użyciu jest delikatna, promienna i rewelacyjnie nawilżona. Na prawdę niczego jej nie brakuje, cały czas się tym zachwycam . Produkt, faktycznie idealnie sprawdza się na dzień i na noc. Jego treść jest lekka, delikatna i myślę że krem wystarczy mi na bardzo długo. Serdecznie go polecam

Kiepski..

Oceniam ten produkt pod kątem obietnic producenta, które niestety nie zostały spełnione. Mieliśmy uzyskać efektu normalizacji skóry przy jednoczesnym jej nawilżeniu i odżywieniu. Nic wspólnego z matowieniem czy też z zmniejszeniem wydzielania sebum ten krem nie ma wspólnego. Co do regeneracji odżywienia itd także bez szału.

pod makijaż zdecydowane NIE

krem kupiłam z myślą używania go przed nałożeniem makijażu ale kompletnie nie nadaje się do tego zadania. Pozostawia bardzo tłusty film na twarzy i absolutnie nie daje żadnego efektu zmatowienia wręcz przeciwnie. Nawilżenie na średnim poziomie

Bez cudów

Szczerze mówiąc produkt nie przypadł mi do gustu, po nałożeniu przeze mnie jest wyczuwalny na skórze wiec nie wchłania sie w 100%. Po kilku godzinach zostaje niefajna tłusta warstwa ktora niestety mi przeszkadza.

Dobry krem

Krem nie podrażnił mojej cery i przede wszystkim nie zapchał. Kremu używam tylko na noc. Szybko się wchłania, nie pozostawia żadnej lepkiej warstwy na skórze za co duży plus. Nie zauważyłam żadnych nowych niespodzianek na skórze, wręcz przeciwnie wydaję mi się że niedoskonałości zostały zredukowane. Krem ma lekki zapach, nie męczy nosa. Jego cena wynosi coś około 10 zł , więc jak najbardziej na plus. Polecam go wypróbować.

bezpieczny

Krem bardzo tani, a przy tym dobry.
Lekka formuła, która ładnie nawilża skórę, ale jej nie obciąża. Zapach nie jest nachalny. Kosmetyk dosyć wydajny. Dobry do normalizacji skóry. Nie polecam jednak stosowania go przed nałożeniem makijażu (podkład, puder, baza itp.) Nie zauważyłam reakcji alergicznych, swędzenia, ściągania, pieczenia. Bardzo łagodny.