Oilily Papillon, Hair & Body Shampoo (Szampon do włosów i ciała 2 w 1)

Oilily Papillon, Hair & Body Shampoo (Szampon do włosów i ciała 2 w 1)

Szampon do włosów i ciała 2 w 1 o słodkim zapachu brzoskwini, to najlepsza metoda na błyskawiczne oczyszczenie ciała, skóry głowy i włosów za pomocą jednego skutecznego kosmetyku. Szampon delikatnie oczyszcza i odświeża, a jego formuła pomaga utrzymać nawilżenie skóry na odpowiednim poziomie, chroniąc ją przed wysuszaniem i jednocześnie nadając jej rozkoszny zapach.

oczyszczające
zapachowa
w tubie
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

Taki śliczny średniak

Lubię produkty wielofunkcyjne, szczególnie jeśli wybieram się w jakieś miejsce i nie chcę brać ze sobą wielu rzeczy. Na ten żel skusiłam się podczas szybkich zakupów w drogerii. Urzekło mnie jest śliczne, dziewczęce opakowanie, mnóstwo detali oraz właśnie przeznaczenie.

OPAKOWANIE

Opakowanie to wygodna i praktyczna tuba wykonana miękkiego tworzywa. Ma śliczną kolorystykę w której przeplata się srebro, róż, pomarańcz, mnóstwo błekitu i nieco czerwieni. Grafika przedstawia wróżki, motyle, latające ptaki, dmuchawce i mnóstwo drobnych, srebrnych kwiatów układających się w przeróżne wzory. Grafika jest fantazyjna, wręcz przenosi do krainy magii i dziecięcych marzeń. Tuba zamykana jest na klik, co jest równie praktyczne.

SZAMPON

Nazwa szampon do włosów wszyscy znamy, szampon do ciała już niekoniecznie, ale to chyba jakaś pomyłka przy tłumaczeniu ;) Niemniej jednak można go też nazwać żelem pod prysznic - chyba to było w zamyśle. Co najbardziej mnie zdziwiło to to, że produkt jest bezbarwny - nie ma absolutnie żadnego koloru, jest to gęsty, przezroczysty żel. Natomiast jego zapach mnie oczarował - świeże, soczyste brzoskwinie z lekko słodką nutą, zapach bardzo intensywny i krótko utrzymujący się na ciele po kąpieli czy umyciu włosów. Jest wręcz obłędny. Jako żel do mycia ciała sprawdza się bardzo dobrze, choć nie ma żadnych właściwości pielęgnacyjnych: świetnie się pieni, dobrze oczyszcza, nie wysusza skóry i nie powoduje uczucia ściągnięcia, choć skład jest średniozachęcający. Jako szampon do włosów - można go porównać do zwykłego szamponu z SLS za parę złotych, bo przynosi te same efekty. Owszem, dobrze oczyszcza, zmywa nawet olejki do włosów, ale ich nie pielęgnuje, a po umyciu tylko tym szamponem są szortkie, plączą się, więc koniecznie musimy używać odżywki (odżywek staram się używać zawsze po myciu, choć są szampony po których włosy wyglądają dobrze i wystarczy tylko odrobinka olejku, który je zdyscyplinuje). Produkt wydajny, całkiem tani, ale raczej słabo dostępny - kupiłam go w małej drogerii i nie widziałam nigdzie poza nią.

PLUSY
+ obłędny zapach
+ świetne opakowanie z przepiękną grafiką
+ dobrze oczyszcza ciało
+ bardzo dobrze się pieni
+ jest wydajny
+ tani

MINUSY
- niezbyt przyjazny skład (SLS na 2 miejscu)
- nie na właściwości pielęgnujących
- sprawdza się jako żel, jako szampon niekoniecznie