TRESemme, Szampon do włosów zniszczonych Biotin+ Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond

Szampon TRESemmé Biotin+ Repair 7 z unikalną formułą wzbogaconą biotyną i kompleksem Pro-Bond już od pierwszego użycia widocznie poprawia wygląd włosów zniszczonych działaniem czynników chemicznych, podwyższonej temperatury oraz uszkodzeń mechanicznych, a z każdym myciem jeszcze wyraźniej poprawia ich kondycję.

Dzięki szamponowi TRESemmé Biotin+ Repair 7 możesz cieszyć się odświeżonymi i widocznie zadbanymi włosami. Włosy są miękkie, wygładzone, lekkie i błyszczące. Nie puszą się i nie plączą, rozczesują jak po użyciu odżywki.

Szampon TRESemmé Biotin+ Repair 7 jest bardzo wydajny, dobrze sprawdza się do włosów suchych, niesfornych, elektryzujących się. Ma bardzo przyjemny zapach. Nie obciąża włosów.

Rypacz o ładnym zapachu

Nic nie robi poza oczyszczeniem, ale to tylko szampon, jego zadaniem jest oczyścić skórę głowy i włosy z zanieczyszczeń.
Druga sprawa że producenci zazwyczaj obiecują cuda, wianki..

Skład- typowy, drogeryjny, MOCNY szampon. Zawiera SLS ( jeśli ktoś nie wie, sugeruję poczytać, sama byłam zdziwiona jakie to zło) , Cocamidopropyl Betaine .. składniki większości szamponów, trudno raczej znaleźć coś bez SLS i CB.

Zapach jak dla mnie bardzo ładny i przyjemny, powiedziałabym, że fryzjerski. Faktycznie długo się utrzymuje na włosach.

Opakowanie - Ma wygodną butelkę, z której nic raczej nie ma prawa się wylać. Wystarczy wcisnąć korek, żeby otworzyć butelkę. Bardzo praktyczne rozwiązanie, coraz częściej stosowane.

Działanie- włosy po umyciu są bardzo lekkie, miękkie, pachnące ale to sprawka mocnych składników. Włosy i skóra głowy są porządnie oczyszczone, więc są bardzo lekkie i mięciutkie. Po podwójnym myciu naturalnym szamponem efekt taki sam.
Myje, oczyszcza, nadaje ładny zapach, zmiękcza ale na pewno nie regeneruje i nie odżywia.
Myślę, że kosmetyki mają po prostu dobrą reklamę, stąd ta cena, bo standardowo gdybym zobaczyła taki skład i działanie to bez opakowania stwierdzić można że dała jak pantene, garnier itp. Dość wygórowana cena jak na szampon.
Jeśli komuś nie zależy na poprawnych składach to lepiej wybrać tańszy szampon o identycznym działaniu, który oczyści włosy. A resztę lepiej zainwestować w maskę na włosy, która coś da :)

Być może kupię ponownie jeśli będzie jakaś super promocja i będzie w niskiej cenie, nie w innym wypadku .

Dobry szampon

Dzięki niemu włosy po umyciu i wysuszeniu były miękkie, bardziej lśniące i sypkie. Nie miałam problemu z rozczesaniem włosów i nie plątały się, tak jak mają tendencję po innych szamponach. Produkt ma bardzo ładny zapach, który długo utrzymuje się na włosach est wydajny i dobrze się pieni. Nie przeszkadza mi występowanie SLS-ów w składzie, bo nimi też czasem trzeba oczyścić skórę głowy.

Dobry, wydajny szampon

Szampon, który naprawdę polubiłam. Po jego użyciu nie mam problemów z rozczesaniem włosów oraz ich plątaniem się. Dobrze nawilża włosy, pielęgnuje je oraz nie podrażnia skóry głowy.

Jest ok

Zapach produktu obłędny - pachnie jak perfumy :D Jest wydajny, dobrze się pieni, nie przesusza włosów, nadaje im świeżości i blasku, może bez jakiegoś super efektu ale po dłuższym stosowaniu włosy są po prostu ładne :) . Stosunek ceny do jakości jak dla mnie dość wysoki (bez promocji). Polecam

Ten zapach <3

Jestem posiadaczką włosów grubych, przesuszonych z tendencją do puszenia się.

Szampon kupiłam na promocji w Rossmann, zaciekawiły mnie obietnice producenta i cena.

Po kilku użyciach włosy były miękkie, bardziej lśniące, sypkie. Nie miałam problemu z rozczesaniem. Szampon ma bardzo ładny zapach, który dość długo utrzymuje się na włosach, bardzo dobrze się pieni, przez co jest wydajny.

Zadowolona

Szampon dobrze oczyszcza włosy. Jest widoczny lekki efekt zmocnionych włosów. Po umyciu włosy są miękkie, gładkie i łatwo się rozczesują. Zauważyłam, że włosy po umyciu tym szamponem tak szybko się nie przetłuszczają. Szampon łatwo się aplikuje i dobrze się pieni. Jest wydajny. Szampon ma przyjemny zapach. Opakowanie jest wygodne i szata graficzna jest estetyczna. Jest dostępny w wielu drogeriach i sklepach w korzystnej cenie. Warto wypróbować go na swoich włosach.

Szału nie ma

Szampon używam od kilku tygodni, jest naprawdę bardzo wydajny, ślicznie pachnie i łatwo się pieni. Zamknięcie opakowania fajniejsze niż w standardowych szamponach i wygodniejsze. Z moimi włosami szału nie robi, jak za tą cenę. Według mnie normalnie, miękkie, pachnące no i to chyba tyle. Niestety u mnie ten szampon wywołał łupież. Dokończyć go dokończę (stosując przy tym leczenie na łupież) bo nie lubię marnować kosmetyków jednak na mycie włosów tylko na długości.

byłeś fajny, ale byłeś u mnie za długo...

Jeju co ja się z tą butlą namęczyłam żeby go zużyc!
Szampon kupiłam na promocji 1+1 - raczej nie lubię przeplacac na szamponach. Przekonałam się magicznym, naprawczym działaniem, ktorego jednak nie spotkałam. A szkoda, bo zapowiadał się całkiem dobrze.

KONSYSTENCJA - kremowa, gęsta. Ładnie się pienił i nie trzeba go było dużo, a miałam wtedy naprawdę długie włosy. Tutaj za to mocny plus.

ZAPACH - oj sliczny. Pamiętam go do dziś, mimo ze pozegnaliśmy się jakiś czas temu. Dosyć profesjonalny. Niestety uciekał z włosów w trymiga.

POJEMNOŚĆ I CENA - pojemność super, ale ja nie moglam go zużyć... Cena to ok. 25 zł, okej jak na tak długi żywot :)

OPAKOWANIE - tutaj minus, zakrętka zatykała się. Niezbyt poręczne.

Czy kupię? Chyba nie. Nie robił nic szczególnego, dobrze domywał, ale taki efekt można mieć po innym, tanszym i mimo wszystkim jeszcze lepszym produkcie.

Świetny!!

Szampon ten jest jednym z moich ulubieńców za sprawą swoich właściwości i wpływu na moje suche i matowe włosy.
Szampon pięknie pachnie co umila jego użytkowanie bardzo dobrze i szybko się pieni do tego w ekspresowym tęmpie zmywa się z głowy.
Włosy już po pierwszym użyciu stają się delikatne odżywione lepiej się układają i bez problemu rozczesują.
Po kilku uczuciach zauważyłam też ochronę moich włosów bo przestały się łamać po użyciu suszarki.
Opakowanie dość spore ale dobrze leży w dłoni i nie jest bardzo ciężkie.
Serdecznie polecam każdemu!

Dobry

Uwielbiam ten szampon. Moje rozjaśniane włosy są po nim cudowne. Gładkie, lśniące, miękkie i pięknie pachną. W dodatku gdy szampon jest na promocji to cena jest całkiem przystępna. Polecam.

Dobry szampon

Już od dawna przestałam patrzeć na szampony do regeneracji/odbudowy włosów przez pryzmat tych funkcji. Szczególną uwagę jednak jaką zwracam jest to, czy nie hamują one dalszy proces niszczenia włosów.
Bardzo spodobała mi się w tym szamponie konsystencja. Jest ona bardzo delikatna, nie obciąża włosów, dzięki czemu dobrze się pieni i rozprowadza na włosach. Już w momencie nałożeniu szamponu wyczuwa się, że są one bardziej miękkie niż zazwyczaj. Po spłukaniu włosy są delikatne, nie ma na nich strąków. Również świetnie się rozczesują i przede wszystkim pięknie pachną ! Zwróciłam także uwagę na trwałość szamponu- wytrzymuje on średnio pół dnia dłużej niż standardowe szampony jakie używam. Myślę, że jest to duża różnica, szczególnie dla osoby która myje praktycznie codziennie włosy. Na pewno szampon pozwoli zapobiec niszczeniu się włosów, znacząco poprawiając ich kondycję. Na zniszczone końcówki nie ma jednak innej rady- należy ściąć.

Najzwyklejszy szampon pod słońcem.

Szampon Tressemme kupiłam pod wpływem przychylnych opinii na Wizażu.

Moje włosy: farbowane, wysokoporowate, za ramię.

PLUSY:
- ładny zapach,
- wydajny
- tani
- spełnia swoją podstawową funkcję - oczyszcza,

MINUSY:
- drugie miejsce w składzie: SLS. Nie jest to oczywiście tragedią, od czasu do czasu myślę, że powinno oczyścić się porządnie skórę głowy i same włosy. Ale nie za często.
- włosy są po myciu lekko sztywne, bez odżywki ani rusz,

W składzie znajdziemy silikony, ale na dalekich pozycjach. Za to mały plusik, że szampon nie udaje odżywki.

Tani, zwykły szampon, moja skóra głowy przy okazjonalnym stosowaniu też nie narzeka.

EDIT:

- coś w tym jest, że nie nadaje się do cienkich włosów. Już na drugi dzień są klapnięte i niezbyt świeże.

Polecam!

Bardzo polecam ten szampon,to moja druga butelka z tej linii,szampon o pięknym zapachu,bardzo wydajny,ożywił moje zniszczone włosy.
Efekt niczym z salonu fryzjerskiego,fajnie odżywione i nabłyszczone.
Nadaje włosom super gładkość.