TRESemmé, Szampon do włosów zniszczonych Biotin+ Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond

Szampon TRESemmé Biotin+ Repair 7 z kompleksem Pro-Bond widocznie poprawia wygląd zniszczonych włosów spowodowanych działaniem czynników chemicznych, podwyższonej temperatury oraz uszkodzeń mechanicznych. Szampon z unikalną formułą wzbogaconą Biotyną pomaga przywrócić piękno Twoich włosów już od pierwszego użycia, a z każdym myciem jeszcze wyraźniej poprawia ich kondycję. Dzięki czemu możesz cieszyć się odświeżonymi i widocznie zadbanymi włosami.

HIT

Zacznę od tego że owa seria uratowała mi włosy! Od 5 lat meczylam się z suchym, zniszczonymi, puszacymi i łamiącymi się włosami. Na początku drogi do odnowienia swoich włosów zaczęłam od serii czarnej z loreala, ale po roku czułam że włosy są już obciążone nią i postanowiłam zmienić swoją dotychczasową pielęgnację. W drogerii zwróciłam uwagę na markę Tresemme z względu na opakowanie powiedzenie nie ocenia się książki po okładce w tym przypadku byłoby mylne ???? po tygodniu stosowania zakochałam się w nim i już pół roku razem jesteśmy. Od tego czasu moje włosy są lśniące, mocne, nie wypadają, urosły o połowę a pachną oblednie ???? z czystym sercem polecam!

PRZYZWOITY

Szampon Tresemme biotin repair 7 kupiłam czytając pozytywne opinie. Mam włosy lekko zniszczone, więc postanowiłam je zregenerować dlatego kupiłam ten oto szampon. Producent obiecuję regenerację i odbudowanie 7 typów zniszczeń już po 1 użyciu. Po zastosowaniu mogę stwierdzić że ~ jest mega wydajny, wystarczy niewiele żeby umyć głowę, dobrze się pieni. A co do regeneracji to faktycznie w widoczny sposób poprawia kondycję włosów, moje suche od rozjaśniania włoski wygladziły się, wygladając na zdrowsze. Szampon jest przyzwoity ale nie najlepszy. Stosowałam lepsze szampony do których często wracam. A po ten szampon nie wiem czy sięgnie drugi raz.

Niestety

Nie rozumiem fenomenu tego szamponu. Strasznie obciąża włosy, umyte rano, a po kilku godzinach stają się tłuste. Myślałam, że to tylko moja opinia, ale kilka moich znajomych również miało takie odczucia. Niestety szampon po kilku użyciach został odstawiony do szafki, po pewnym czasie w końcu wylądował w koszu, bo w ogóle go nie używałam.

Nie za bardzo...

Zakupiłam ten szampon zachęcona opiniami na wizażu, ale zawiodłam się. Nie zauważyłam, aby choć trochę pielęgnował moje włosy. Podczas mycia czuć, że są splątane i suche, ani trochę ich nie wygładza. Jeśli ktoś ma naprawdę zniszczone i przesuszone włosy, lepiej kupić coś profesjonalnego, bo ten szampon nic nie zdziała.

Lśniące włoski!

Jeden z nielicznych szamponów, który faktycznie coś robi z moimi włosami. Po użyciu razem z odżywką z tej serii, włosy są bardziej błyszczące i zdecydowanie mniej spuszone.

Świetny lecz nie na dłuższe stosowanie

Szampon dobrze sprawdza się do włosów suchych, niesfornych i lubiących się elektryzowac. Po jego użyciu odżywka jest opcjonalna ponieważ włosy rozczesuja się jak Marzenie. Jednak po dłuższym stosowaniu obciąża cienkie włosy, zabiera objętość i powoduje efekt przetluszczibych włosów. Po zużyciu dwóch butelek musiałam zmienić szampon. Jeśli chcesz poprawić nawilżanie włosów jedna butelka nie zaszkodzi a z efektów będziesz zadowolona. Ogromny plus za mega ilość baby hair.

Zadowalający

Odkrycie. Nie wiedziałam jak działa, nie słyszałam żadnych opinii, poza jedną i to z jakiegoś 5minutowego programu, gdzie to jakaś celebrytka mówiła, że szampon jest godzien podziwu. Sceptycznie podchodzę do produktów, które są reklamowane przez celebrytów, z jasnych albo niejasnych pobudek.
Ale tak sie stało, że kupiłam go. Jestem zadowolona z jego działania, nie plącze włosów, są po nim sypkie, do tego ładnie pachną a nie wszystkie szampony pozostawiają ładny zapach na włosach. Pieni sie dobrze, nie potrzeba go wiele. Używałam go dość długi czas, wiec moim zdaniem jest też wydajny (przy jego używaniu miałam włosy za łopatki).
Jednakże uważam też, że najlepsze działanie ma przy równoczesnym zastosowaniu odżywki z tej serii. No i wtedy to już jest bomba! mimo że skład mógłby pozostawiać do życzenia.
Polecam jeśli komuś nie przeszkadza jego skład, ale sama zastanawiam sie czy kupić kolejne opakowanie, może kiedyś ale póki co szukam następnego potencjalnego kosmetyku na dłużej.

U kogoś w recenzji przeczytałam, że kosmetyk ma ekskluzywne opakowanie, wręcz jak z salonu fryzjerskiego - zgadzam sie, wizual jest naprawdę dobry.

Jest ok

Kupiłam go, ponieważ był mocno polecany jako produkt idealny dla włosów zniszczonych. Moje włosy po zimie mocno się przesuszyły oraz elektryzują się, miałam nadzieję, że szampon choć ograniczy elektryzowanie. Jednak zawiodłam się - o ile zaraz po umyciu włosy są super gładkie, wystarczy jedna wizyta na zewnątrz, żeby elektryzowanie wróciło. Ale przynajmniej ładnie pachnie :)

Jak szampon z odżywką - Łatwe rozczesywanie - Wydajność poniżej średniej

Dobry codzienny szampon do zniszczonych włosów. Łatwo się rozczesują po umyciu, są dobrze oczyszczone.

Potrzeba jednak dodatkowej odżywki do zniszczonych lub farbowanych włosów.

Pachnie kwiatowo-jabłkowo.

400 ml starczyło tylko na 4 tygodnie.

Błyszczące, zdrowe włosy

Kupiłam ten szampon z lekką rezerwą, ponieważ był mocno reklamowany, a takie produkty często mi się nie sprawdzają. Była na niego promocja w Rossmann, więc postanowiłam wypróbować. Muszę powiedzieć, że nie spodziewałam się po nim takiego efektu. Przede wszystkim podoba mi się zapach, który utrzymuje się kilka godzin po umyciu włosów. Włosy są lśniące i dobrze się rozczesują. Nie muszę używać odżywki, ponieważ ten szampon sam w sobie daje podobny efekt. Polecam :)

Średniak

Jestem zawiedziona. Skusiłam się aby go zakupić po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii. Szampon ładnie pachnie i jest bardzo wydajny. Używam go razem z odżywką. Niestety mój stan włosów się nie zmienił. Nie robi nic oprócz umycia. Moje włosy dalej się łamią, są suche, cienkie i wypadają. Miałam nadzieję, że chociaż trochę je nawliży. Z odżywką jest podobnie.

dobre nawilżenie

Moje włosy suche, bez życia bardzo wypadały . Po uzyciu szampony stan poprawił się są nawilżone i błyszczące . Jestem zadowolona z szamponu, polecam .