Oriflame, Cotton Pads (Waciki kosmetyczne)

Oriflame, Cotton Pads (Waciki kosmetyczne)

Waciki z bawełny 100% dla delikatnego oczyszczania i tonizowania skóry.

płatki higieniczne
do ust, do oczu, do twarzy
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Kupiony w: U konsultantki

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Nie warte swojej ceny

Cena 9,99zł za 40 sztuk to według mnie cena mocno zawyżona. W biedronce kupię 120 sztuk wacików - bardziej chłonnych w cenie 3zł. Tutaj nie dość, że mocno przepłacamy, to jeszcze mamy ich 3 razy mniej.

Mimo ,,promocji" zapłaciłam za nie 6zł i pomyślałam, że cena pewnie wynika z ich wyższej jakości. I zgodzę się - nie rozwarstwiają się, są przyjemne w stosowaniu nawet mimo tych wytłoczeń, ale są znacznie cieńsze niż np waciki Be Beauty z Biedronki, przez są mniej chłonne i automatycznie potrzebuję ich więcej do demakijażu. 40 sztuk wystarczyło na 20 dni z makijażem i przypuśćmy, że na weekendy się nie malowałam, więc 1 miesiąc = 1 paczka. Opłaca się? O nie! Cały czas mam przykład produktu Be Beauty, gdzie często za 8-10zł mam 3-pak wacików i każda paczka ma 120 sztuk. Dla mnie to pół roku stosowania w cenie 10zł a nie co miesiąc płacenie takiej kwoty na waciki jakości słabszej niż Be Beauty.

Dziewczyny, nie ma co przepłacać, dla mnie takie ,,oferty" to rozbój w biały dzień. Oczywiście, 6zł to nie majątek i taką kwotę przeboleję, ale na pewno więcej ich nie zamówię. Mimo, że używa mi się ich dobrze to cena jest mocno przesadzona. Jakby było ich przynajmniej 100-120 w paczce, może jeszcze byłoby to do zaakceptowania, ale nie 40 sztuk za 10zł.