Oriflame, Nature, Hair Care, White Nettle & Papaya, 2 in 1 Anti - Dandruff Shampoo and Conditioner (Przeciwłupieżowy szampon z odżywką 2 w 1)

Usuwa i zapobiega łupieżowi. Włosy są czyste i miękkie, a skóra głowy ukojona. Zawiera wyciąg z białej pokrzywy i papai.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Zinc Pyrithione, Parfum, Benzophenone-4, Xanthan Gum, Polyquaternium-7, Limonene, Hexyl Cinnamal, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Linalool, Sodium Naphthalenesulfonate, Ci 16035, Ci 15985

Cena: 10,90zł / 200ml
/e/

ten zapach.. :)

Pojawił się u mnie w domu nie wiadomo skąd,więc zachęcona cudownym, ciepłym zapachem użyłam go kilka razy. Fakt, nie pieni się tak dobrze, jak niektóre specyfiki, ale jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza. Mam długie włosy, a mimo to szampon wystarczył mi na dość długo. Szczególnie uporczywego łupieżu nigdy nie miałam, ale na delikatny na pewno pomaga. Poza tym, ten zapach!
Generalnie polecam :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy (z przerwami)

Bardzo niewydajny, nie warto.

Wybrałam ten szampon, ponieważ posiadam włosy silnie przetłuszczające się. Lubię testować różne szampony, a ponieważ ten akurat był w promocji, więc się skusiłam.
Szampon ma estetyczne opakowanie, ładny kolor i zapach, niestety jest strasznie rzadki i w ogóle się nie pieni.
Do tego jest potwornie niewydajny.
Według mnie bubel jakich mało, nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 i wystarczy

na zwiększenie objętości

Szampon dość słabo się pieni, przez co jest mało wydajny. Faktycznie zmniejszał łupież, którego na szczęście już dawno nie mam. Włosy po jego użyciu były bardzo lśniące, ale wydawały się jakby siwawe (?) No i jeszcze to zbyt mocne zwiększenie puszystości, czyli efekt sianka:(

Używam tego produktu od 6 miesiecy

ok

Najbardziej urzekł mnie zapach, ale faktycznie zmniejsza łupież, włosy są po nim delikatnie odżywione. Jego słabą stroną jest to, że dość słabo się pieni.

dobry

Kupiłam go, bo miałam łupież i nic mi nie pomagało. Nawet apteczne specyfiki. Postanowiłam spróbować:) I mile się zaskoczyłam. Szampon na początku powodował, że skóra mnie swędziała (myślałam, że do wyrzuce). Jednak po ok. 3-4 myciach zauważyłam, że łupież się zmniejszał. Jest troche mało wydajny, bo starczył na ok. 2 miesiące, ale wyleczył moją skórę. Narazie nie mam problemów, więc go nie kupuję. Polecam innym:)

Używam tego produktu od:2 miesiące