TRESemmé, Odżywka do włosów zniszczonych Biotin+ Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond

Odżywka TRESemmé Biotin+ Repair 7 zawiera formułę ze specjalnie stworzonymi cząsteczkami, które pokrywają włos ochronną powłoką i wygładzają jego powierzchnię, poprawiając wygląd nawet najbardziej zniszczonych kosmyków. Kolekcja TRESemmé Biotin+ Repair 7 zawiera Biotynę i pomaga przywrócić piękno Twoim włosom już od pierwszego użycia. Nowoczesna formuła zawarta w odżywce TRESemmé Biotin+ Repair 7 ułatwia rozczesywanie zniszczonych pasm wspomagając odżywienie włosów i przygotowując do zabiegów stylizacji. Najlepszy efekt regeneracji uzyskasz stosując wszystkie produkty z linii Biotin+ Repair 7.

Dobry produkt

Przy kupnie byłam trochę sceptyczna... Ale odżywka okazał się strzelam w 10. Naprawdę poprawia kondycję włosów, odżywia, nawilża, można powiedzieć że stawka je na nogi. Sama odżywka gęsta, pachnąca, wydajna, opakowanie jest mało kobiece, takie techniczne, ale w sumie liczy się produkt a nie jego opakowanie

Świetny produkt

Od miesiąca używam całęgo zestawu z tej serii i jestem pod wrażeniem jakości. Na początku przeszkadzał mi zapach tych kosmetyków ale szybko się przyzwyczaiłam ;)

SUper odżywka

Będą z wizytą u siostry zauważyłam na jej półce produkty nie znanej mi wcześniej marki TRESemmé. Była tam między innym odżywka o włosów zniszczonych Biotin+ Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond, która postanowiłam wypróbować. Odżywka w sporej butelce - przyznam że opakowanie szału nie robi. Ale w odżywkach przecież o to nie chodzi.
Aplikacja i dozowanie produktu jest niezmiernie łatwe. Odżywka jest dość gęsta, przyjemnie nakłada się ja na włosy. Spłukiwanie nie jest prostą sprawą i trzeba się trochę natrudzić, bo jeżeli zostanie na włosach to dosyć mocno obciąża włosy.
Ogromnym plusem jest piękny zapach. Włosy dzięki tej odżywce ślicznie pachną. Odżywka ułatwia rozczesywanie włosów i sprawiła, że włosy po wysuszeniu stały się miękkie, gładkie i wyglądają zdrowo. Moja czupryna
nabrała blasku. Polecam

Fajna odżywka

Polubiłam odżywkę, podobnie jak szampony marki TRESemmé.
Odżywka zamknięta jest w sporej, eleganckiej butelce.
Aplikacja i dozowanie produktu jest niezmiernie łatwe.
Odżywka jest dość gęsta, przyjemnie nakłada się ja na włosy, trzeba ją dokładnie spłukać by nie obciążyć swoich włosów.
Pięknie pachnie- PIĘKNIE zdecydowanie umila to czas podczas mycia i pielęgnacji włosów.
Włosy dzięki tej odżywce ślicznie pachną.
Odżywka ułatwia rozczesywanie włosów, świetnie sprawdza się u mojej córki, która ma bardzo długie włosy, których rozczesywanie to istna tragedia.
Świetnie sprawdza się na moich zniszczonych rozjaśnianiem włosów, dba o nie.
Moje włosy po wysuszeniu są miękkie, delikatne, wyglądają zdrowo.
Kondycja moich kosmyków się zdecydowanie poprawiła, nabrały blasku, nie są już tak przesuszone.

Tresemmè, Odżywka do włosów zniszczonych

Najlepsza odżywka jaką kiedykolwiek miałam! Włosy są lekkie, pachnące, łatwo się rozczesują. Po 2 tygodniach stosowania mogę powiedzieć , że moje włosy wyglądają o niebo lepiej! Cieszę się, że się przekonałam do marki Tresemmè. Naprawdę polecam.

Odżywka, która ma tę moc!

Odżywkę zakupiłam na tegorocznej promocji w Rossmanie 2+2, gdzie jednym z moich łowów jest ta odżywka. Moje włosy mają zaszczyt mieć odrobinę luksusu i regeneracji, dzięki sile biotyny i pro-bond. Już po pierwszej aplikacji tej odżywki, włosy pachną nieziemsko, są dobrze odżywione aż po same końce, kolor włosów jest pięknie podkreślony, a poza tym moje włosy ani trochę nie są obciążone.
Zdecydowanie ta odżywka podbiła moje serce, a moje włosy już ją pokochały bez dwóch zdań!

Bardzo dobry kosmetyk

Zakupiony do pary, bo szampon czuł sie samotny i nie dawał z siebie 100% siebie. Tak, w stosowaniu razem z szamponem z tej serii - super efekty, może nie długotrwałe. Działające tylko w trakcie używania. Ale jednak.
Już przy nakładaniu tej odżywki na włosy można odczuć, że stają sie one gładsze, sypkie, lekkie i to wcale nie jakieś tam wyobrażenia bo po wypłukaniu nadal to jest. Rozczesywanie po jej stosowaniu nie jest bolącym problemem.
Używałam też tej odżywki przy użyciu innego szamponu i efekt jest ten sam, włosy sie nie plączą, dobrze rozczesują.
Z czystym sumieniem można polecić do zakupu.

Nie robi nic

Moje włosy przed odżywką i po odżywce nie różnią się niczym, może jedynie po odżywce można zauważyć zmniejszoną objętość i większy oklap włosów.
Szkoda pieniędzy na ten bubel.

Średniak

Z odżywką jest podobnie jak z szamponem. Oprócz tego, że moje włosy się lepiej rozczesują nie daje nic innego. Nie odżywia ani nie wygładza. Mam cienkie, łamliwe i suchy włosy, dlatego szukałam czegoś co chociaż trochę by im pomogło, niestety ta odżywka tego nie zrobiła. W przeciwieństwie do szamponu, odżywka jest mało wydajna i ciężko się wyciska.

OJ TO NIE DLA MNIE

Po prostu ta odżywka moim zdaniem jest zupełnie najzwyklejszą , nie dającą praktycznie żadnych efektów Silikonowo -konserwantową oblepiającą włosy zapychają. Nie zauważyłam efektu kondycjonowania włosów a tzw "oblepienia" , włosy naprawdę nie otrzymały jakiejkolwiek obietnicy producenta. Nie warto kupować tego produktu . Jest po prostu słaby

Szkoda pieniędzy

Moje włosy są łamliwe, suche i cienkie.
Odżywka powoduje, że moje włosy są nadal suche, niewygładzone, brak jakiejkolwiek poprawy wyglądu struktury włosa, są matowe.
Odżywka ładnie pachnie i pozostawia zapach na włosach na prawie cały dzień. Nie obciąża włosów i nie przetłuszcza ich.
Szkoda pieniędzy na odżywkę, która pozostawia tylko zapach na włosach..

Przeciętniak

Och TRESemme, czemu mi to robisz? Tyle nadziei wiązałam z tą marką, a to już 4 produkt, który testuję i jak na razie w szoku nie jestem. Jak na razie trafiam na same przeciętniaczki, które dają radę, ale poziomem przypominają zwykłe produkty z supermarketu. Wracając do tej odżywki. Zła nie jest, ale testowałam lepsze. Warto dodać, że moje włosy są generalnie w dobrej kondycji. Końcówki sie trochę rozdwajają, ale nie mam większych z nimi problemów. Jest średnio gęsta, bez problemu nakłada się na włosy, ale mam wrażenie, że znika pośród nich i muszę użyć jej naprawdę sporo. Nawilża je i odżywia. Włosy trochę lepiej się rozczesują, ale mimo tego muszę na końcówki nałożyć sporo jedwabiu. Nie obciąża włosów, ani nie przyśpiesza tłuszczenia, ale nie dociąża też włosów. Są sypkie, ale na granicy elektryzowania się. Pod światło widać sporo odstających, elektryzujących się pojedynczych włosków. Bez spryskania dodatkowo włosów odżywką bez spłukiwania i zabezpieczenia końcówek jedwabiem, efekt jest naprawdę mierny. Nie zauważyłam też aby moje włosy zyskały blasku. Podsumowując: Myślę, że byłaby to dobra odżywka dla osób z już bardzo zdrowymi włosami, które potrzebują czegoś lekkiego. Na pewno nie nadaje się do włosów zniszczonych, jest po prostu zbyt słaba.