TRESemme, Maska do włosów zniszczonych Biotin+ Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond

Maskę do włosów TRESemmé Biotin+ Repair 7 stworzono z myślą o zniszczonych włosach. Maska wnika we włókna włosów i pomaga odbudowywać zniszczone pasma od wewnątrz, dzięki czemu możesz stylizować swoje włosy bez obaw. Pomaga również chronić przed powstawaniem rozdwojonych końcówek.

Bardzo dobra maska

Maska spisuje się wyśmienicie. Moje włosy ją wpijają. Momentalnie robią się gładkie, miękkie, sypkie i cudowne w dotyku. Lśnią. Już mała ilość wystarczy, aby polepszyć ich wygląd. Co lepsze nie potrzeba prostownicy, same się prostują.

Cudo

Nie spodziewalam sie ze maska może działać cuda. To co ona robi na moich suchych i zniszczonych włosach jest niesamowite. Wygladza dodaje witalności, piekny polysk i dodatkowo wlosy pieknie po niej pachna. Nie obciaza włosów, a ja mam ich naprawdę duzo.

Maska pomogła mi odbudować moje suche i zniszczone włosy choć myślę, że po dłuższym stosowaniu efekt będzie jeszcze lepszy. Ma również przyjemny zapach który długo utrzymuje się na włosach.

Biotin + Repair 7

Moje włosy po pielęgnacji tym kompletem wyglądają jak umyte i po dobrym zabiegu w salonie fryzjerskim. Gładkie co dotąd żadnej innej linii konkurencji się nie udało, miękkie, ładnie się układające, długo pozostają świeże. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym, jaką cudownie te kosmetyki pielęgnują moje włosy, uwielbiam je! Maska tak cudnie zmiękczyła włosy, wygładziła je, nie obciążając przy tym co często zdarzało mi się przy używaniu innych tego typu produktów.

Bez szału

Mam włosy blond zniszczone rozjaśnianiem, codziennym suszeniem włosów i prostowaniem- więc są to włosy bardzo wymagające. Po masce włosy są troszkę wygładzone, jednak do moich włosów jest to zbyt mało.. Maskę oddałam mamie, która jest z niej bardzo zadowolona (z natury ma suche włosy), także warto wypróbować na swoich włosach :)

ok

na wstępie: nie lubię masek w "wiaderkach"
Ale konsystencja maski przyjemna, zapach delikatny, "fryzjerski"
nie zauważyłam głębszej odbudowy czy odżywienia, do doraźnej pielęgnacji się nadawała, ale nie odczułam większych rezultatów na dłuższą metę. Więcej nie kupię, bo taki sam efekt dawały mi tańsze odżywki. Jednak jak wspomniałam, doraźnie pielęgnował

Wzmocnienie.

Maska jest wzmocnieniem i uzupełnieniem pozostałych produktów z tej serii. Używałam jej głównie na tą spaloną część włosów od prostownicy. Tu zaskoczenie gdyż włosy zaczęły się mniej kruszyć, a prostownica na 180 stopniach działa cuda. Wcześniej 220, a czasem 230 stopni i ledwo udało się wyprostować a teraz ta czynność to już sama przyjemność. Włosy o wiele bardziej stały się podatne na stylizację przy użyciu mniejszych temperatur. Skończył mi się problem ze sterczącymi pojedynczymi włoskami a zaczęła się radość z pięknych, lśniących i zdrowo wyglądających włosów. Ubóstwiam tą serię, gdyż przywróciła mi wiarę, że moje włosy są do odratowania a nie do obcięcia.

Moje ulubione "lekarstwo".

Jeszcze przed użyciem zachwycił mnie zapach, natomiast zalety doceniłam potem i muszę powiedzieć, że moim włosom służy doskonale - włosy są wyraźnie miękkie, widać też wyraźną poprawę ich kondycji, bo to wyczuwa się od razu. Cieszą włosy wzmocnione i miękkie, ponieważ po częstych farbowaniach maska działa na nie jak lekarstwo, co jest dla mnie bardzo ważne, gdyż z farbowania nie zrezygnuję. Maska warta zakupu na pewno, bo jest też wydajna i moim krótkim włosom starczy na dłuższy czas.

Raczej nie dla mnie

Zacznijmy od moich włosów. Mam włosy długie, rozjaśniane, matowe, wysuszone, puszące się niemiłosiernie i zniszczone. Tę maskę poleciła mi moja przyjaciółka. Zakupiłam ją z wielką nadzieją, że ogarnie moje kudły. Po pierwszym użyciu byłam zawiedziona, ale pomyślałam, że może trzeba dać jej trochę czasu aby zobaczyć jakiekolwiek efekty. I tak zużyłam ją do samego końca. I moje rozczarowanie nie minęło.
Maska jest do każdego typu włosów, producent obiecuje, że maska odbuduje zniszczone włosy, wzmocni je, poprawi ich wygląd, wygładzi. Ja osobiście nie zauważyłam nic z tych rzeczy. A wręcz przeciwnie po zastosowaniu maski zawsze miałam problem z rozczesaniem włosów. W dodatku strasznie mi się plątały i były okropne w dotyku. Ta maska kompletnie nie jest dla moich włosów.

Totalna porażka 3x na NIE

Maskę kupiłam na spróbowanie zachęcona dobrymi opiniami na Wizaz ponieważ mam bardzo puszące się włosy zniszczone prostownica , ale niestety się zawiodłam maska jest jak każda inna, nie robi nic co obiecuje producent poza tym że włosy są po niej miękkie, ewentualnie lekko wygładza, ale szału nie ma i trudno ułożyć po niej jaką kolwiek fryzurę a podobno miała być taka super och ach wspaniała a wcale taka nie jest i drogie panie jeśli macie zniszczone od prostownicy włosy to czy kupicie za 10 zł czy za 100 zł to i tak wam nic nie pomoże nawet olejki i to co piszą w internecie na ten temat to bzdury bo są poprostu odwodnione i nic tylko czekać aż odrosną, wiem z doświadczenia bo próbowałam wszystkiego i na początku pomagała mi żelatyna a teraz już nawet to nie pomaga. Nie kupię więcej szkoda pieniędzy dobrze że kupiłam ją na promocji Bo nie jest warta swojej ceny

Świetna

Skusiłam się na tę maskę ze względu na mnóstwo pozytywnych opinii i w końcu miałam okazję ją przetestować.
Szczególnie jest pomocna przy zabiegach typu rozjaśnianie czy farbowanie włosów. Używałam jej wyjątkowo namiętnie pomiędzy dwukrotnym rozjaśnianiu moich ciemnych włosów i muszę przyznać, że zadziałała naprawdę wyśmienicie. Nakładałam ją co 3 dni na godzinkę, czasami więcej, aby odżywić włosy po rozjaśniaczu. Po kilku takich zabiegach w ogóle nie widać, żebym cokolwiek z nimi robiła. Włosy są odżywione, lśniące, wygładzone i zdrowo wyglądające. Nakłada się ją bardzo łatwo, zmywanie też nie przysparza trudności. Przy hojnym użytkowaniu starcza na długo. Jestem z niej niesamowicie zadowolona. Warto się na nią skusić zwłaszcza przy zabiegach, które niszczą włosy typu rozjaśnianie, prostowanie, kręcenie. :)

Cudowna

Najlepsza maska do moich włosów suchych na końcach, dzięki niej włosy są ożywione i takie błyszczące. Lubię swoje włosy po tej masce-mięciutkie i pachnące. Polecam każdemu

Mega regeneracja! HIT!

Bardzo dobra maska w dobrej cenie! Jest bardzo wydajna - wystarczy niewielka ilość, by zregenerować włoski. Nawilża, regeneruje , łatwo się po niej rozczesuje włosy. Opakowanie jest świetne, wykorzystam wszystko, a potem użyję go do przechowywania czegoś. Zapach jest taki, jak w salonie fryzjerskim. HIT!