TRESemmé, Maska do włosów zniszczonych Biotin+ Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond

Maskę do włosów TRESemmé Biotin+ Repair 7 stworzono z myślą o zniszczonych włosach. Maska wnika we włókna włosów i pomaga odbudowywać zniszczone pasma od wewnątrz, dzięki czemu możesz stylizować swoje włosy bez obaw. Pomaga również chronić przed powstawaniem rozdwojonych końcówek.

Efekt ekspresowy

Zakupiłam te maskę na promocji w Rosmannie. Moje włosy potrzebowały regeneracji po rozjasnianiu, więc postawiłam jej wysoką poprzeczkę, choć producent obiecuje, że naprawi ona włosy po takim zabiegu i tym podobnych. Z przyjemnością muszę przyznać, że dała radę. Już po pierwszym użyciu nie miałam najmniejszych problemów z rozczesaniem włosów, które były śliskie i pachnące. Oto właśnie mi chodziło, bo gdybym je zaczęła szarpać, to mogłyby sie połamać. Przez cały miesiąc stosowania nie ubyło mi włosów, nie zauważyłam też, aby się łamały. Są w świetnej kondycji. Na razie używam jej przy każdym myciu włosów, dlatego że po rozjaśnianiu były bardzo wysuszone.
Maseczka ma cudowny słodki zapach oraz gęstą konsystencję, dzięki czemu dobrze się rozprowadza i nie spływa z włosów. Jest też wydajna.

Tego mi brakowało!

Ostatnimi czasy staram się podchodzić do pielęgnacji włosów świadomie, czytam składy, staram się zrozumieć co i jak działa. Dopasowałam już sobie szampon, odżywkę, mix olejów do olejowania i bogatą w oleje, naturalną maskę do włosów. Włosy przy takiej pielęgnacji były miękkie, odżywione, sprężyste ale brakowało im wygładzenia, wyrównania. Wpadłam w końcu na trop - silikony. Bardzo wystrzegam się ich w szamponach i odżywkach ale postanowiłam poszukać czegoś na wykończenie pielęgnacji, już po odżywianiu, aby pokryć włosy ochronną warstwą silikonów. Wybór padła na tą maską za zapach i duuużą zawartość silikonów. Sprawdziła się idealnie!
Jest bardzo gęsta, więc wydajna. Pięknie pachnie. Działa dokładnie tak jak chciałam - rozczesana i pozostawiona na włosach daje po spłukaniu efekt gładkich, śliskich włosów. Po wysuszeniu efekt jak po zabiegu fryzjerskim :)

Doraźna

Jak większość kosmetyków tej marki, raczej doraźnie upieksza wlosy a nie pielęgnuje na dłuższą metę. Ma to swoje plusy i minusy, z jednej strony uzupełnia to moja pielęgnację włosów oparta na nawilżaniu i odżywianiu włosów - dla przykładu domowymi maskami z miodem, aloesem, naturalniejszymi odżywkami i olejami. Z drugiej składniki w niej zawarte, w długotrwałym stosowaniu mogą włosom się nie przysluzyc, w szczególności takim jak moje- rozjasnianym i delikatnym. Używam więc jej jak serum, lub inny upiekszacz włosów, poprzedzona czymś naturalniejszym lub o mniej silikonowym składzie i na pewno nie na co dzień i nie przy skórze głowy. Trzymam nawet dłużej niż zaleca producent, splukuje na koniec chłodna wodą, włosy wyglądają wtedy lepiej. Efekt to lekko wygładzone i objętościowo lepsze włosy, nie jest to super efekt lśniących i zregenerowanych włosów, ale jest dość przyzwoicie, zapewne na włosach innych niż rozjasniane lub wysokoporowatych może to być bardziej efektowne. Maska jest w dość wygodnym opakowaniu, łatwo kontrolować ile jej zostało, ładnie pachnie,ma budyniowa, ale nie leista konsystencję, jest wydajna (daje jej odrobinę na końce bo tak najlepiej na włosy działa), więc cena nie jest wygórowana, ale do działania mogłaby być niższa. Nie wiem czy do niej wrócę, po ponad 2 miesiącach stosowania zostało mi 1/4 opakowania, partnera włosy - suche, grube, kręcone dość niewzruszone na jej działanie. Raczej będę szukać dalej lub wrócę do innych sprawdzonych masek.

rewelacja

maska jest cudowna dla moich włosow zdziałala cuda, pomogla w ich odbudowie, byly bardzo zniszczone, biotyna działa cuda, polecam wszystkim kto ma zniszczone mocno włosy, naprawde wam pomoze przy regularnym stosowaniu uratuje wam włosy

Maskę kupiłam ponieważ lubię sprawdzać nowości i już jakiś czas się zastanawiałam czy ją zakupić, aż w końcu się zgodziłam i nie żałuję! Moje zniszczone włosy potrzebowały regeneracji i właśnie ta maska pomogła mi wygładzić i nawilżyć intensywnie włosy, które wyglądają na znacznie zdrowsze.

Świetna!

Maska co prawda należy do tych droższych, ale zdecydowanie warto ją wypróbować. Efekty widać już po pierwszym użyciu. Włosy są miękkie i miłe w dotyku a także pięknie się błyszczą. Przy dłuższym stosowaniu zdecydowanie poprawia ich kondycję. Do tego jest bardzo wydajna. Polecam.

Ok

Jest to pierwsza maska w całym moim życiu, przy której muszę uważać z nakładaną ilością, bo może obciążyć mi włosy. Serio, z żadną inną mnie nic takiego nie spotkało, szczególnie odkąd mam włosy rozjaśniane i mocno suche na długości.
Nie jest to moja ulubiona maseczka. Jest ok, bo faktycznie nawilża, odżywia i tak dalej, ale po prostu znam maski które robią to samo i albo ładniej pachną, albo robią to lepiej. To po prostu w porządku działająca maseczka, którą zużyję jak wiele innych i tyle. Nie zapada jakoś wybitnie w pamięć.

Jedna z najlepszych do dostania w drogerii

Maska obłędnie pachnie, wygładza, dociąża włosy puszące się, nabłyszcza, ułatwia ich układanie i rozczesywanie. Czy można chcieć więcej za tą cenę?! :) Będę do niej wracać!

najlepsza

ta maseczka jest naprawdę cudowna, bo nawet po pierwszym użyciu już widać efekt. Nie mogę przestać dotykać włosów są takie miękkie i nie przesuszone. Może ta maseczka jest trochę droższa od innych, ale warta tych pieniędzy.

Świetna maska

Użyłam tej maski dopiero dwa razy, ale przeżyłam pozytywny szok ! Włosy po niej są w cudownej kondycji, milutkie, mięciutkie i pięknie pachną. Dodam, że mam włosy kręcone, więc same w sobie są skłonne do przesuszenia, a ta maska działa cuda.

Natychmiastowa kuracja

Raz w tygodniu warto sobie zrobić maskę regenerującą dla włosów. Nie każda daje zamierzony efekt, ale ta zaproponowana przez Tresemme skuteczne nawilża i regeneruje zmęczone włosy. Maska jest bardzo delikatna - dobrze rozprowadza się na włosach. Dla lepszego efekt owijam wilgotne włosy ręcznikiem (czarem również nagrzewam ręcznik) aby otworzyć cebulki włosa. Dzięki temu włosy lepiej wchłaniają maskę. Po zmyciu maski (po ok 30min) włosy są nawilżone, pełne blasku i bardzo miękkie. efekt ten utrzymuje się przez cały dzień. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych masek do włosów jakie miałam możliwość testować.

Idealna za tą cenę

Maskę kupiłam w promocji, kosztowała ok. 20 zł. Myślę, że za taką cenę maska jest idealna. Włosy latwo się rozczesują, po wysuszeniu błyszczą się, są sypkie, gładkie w dotyku, z latwością poddają się modelowaniu. Nie obciąża włosów i nie powoduje przetłuszczania. Konsystencja maski nie spływa z włosów. Już w trakcie spłukiwania czuć gładkie włosy.
Warta swojej ceny.