Eveline, Extension Volume 4D False Definition, Push Up Volume and Curl (Tusz do rzęs podkręcający rzęsy oraz zwiększający ich objętość)

Tusz EXTENSION VOLUME PUSH UP VOLUME & CURL posiada wyjątkową ,elastyczną szczoteczkę w kształcie łuku , o bardzo gęstych i krótkich włoskach. Dzięki temu nabiera idealną ilość tuszu, maksymalnie pogrubia i zagęszcza rzęsy jednocześnie je rozczesując. Zaokrąglona część unosi i podkręca rzęsy sprawiając, że oczy wydają się większe.

Bardzo dobry tusz

Tusz Eveline sprawdził się pozytywnie. Dobrze rozdziela rzęsy i wydłuża. Niestety odbija się na górnej powiece ale to przez opadające powieki. Polecam., za taką cenę naprawdę warto.

Lubimy się bardzo

Mam dwie ulubione marki drogeryjne, których tusze często kupuję bo wiem że mnie nie zawiodą. Jedną z nich jest Eveline. Lubię ich maskary, pomimo, że często imitują inne marki, to jednak stosunek jakości do ceny jest bardzo w porządku. Szczególnie jak można je kupić na promocji w Rossmannie -55%.
Tak właśnie nabyłam ten tusz. Można więc śmiało powiedzieć, że kosztował przysłowiowe grosze.
Opakowanie jest żółte i uwaga tutaj trzeba uważać. Jest kilka innych firm makijażowych, które także mają w swojej ofercie praktycznie identyczne opakowania. Różnią się tylko napisami. W drogeriach bywa że jest bałagan w szafach, warto sprawdzić przed podejściem do kasy, czy na pewno mamy w koszyku Eveline

Szczoteczka jest silikonowa i wygięta w łuk, który dookoła jest pokryty włoskami o mniej więcej tej samej długości. Trochę ciężko wychodzi z tubki, ale dzięki temu nabiera się na nią odpowiednia ilość tuszu.

Według producenta ta maskara daje natychmiastowy efekt podkręcenia, maksymalne pogrubienie, optycznego zagęszczenia oraz oszałamiający efekt push-up. To trochę sporo obowiązków jak na jedną biedną szczoteczkę, ale marka Eveline lubi używać wielu słów, które de facto oznaczają to samo.
Efekt push- up i podkręcenie to trochę to samo. Wiadomo, że nie da się unieść rzęs inaczej niż właśnie je podkręcić. No i poprzez pogrubienie rzęs stają się one optycznie bardziej gęste. Także właśnie tak działa ta maskara. Dodałabym jeszcze od siebie, że bardzo ładnie rozdziela rzęsy, nadając im naturalny wygląd. Nie uzyskamy tym tuszem efektu posklejanych rzęs czy pajęczych nóżek.
Tusz wytrzymuje bardzo długo, nie osypuje się, ale czasem pod koniec dnia odbija się na dolnej powiece. Nie jest to nic poważnego, ani bardzo rzucającego się w oczy, więc dla mnie jest ok.
Wydajność jest standardowa. Przy codziennym stosowaniu wystaracza na ok.1,5 miesiąca.
Cena niska, łatwa dostępność.

Mega

Jestem bardzo zadowolona. W pośpiechu chwyciłam pierwszy lepszy i to w dobrej cenie. Fajnie podkręca i wydłuża. Mój faworyt. Po co wydawać kilkadziesiąt PLN jak można za 14 zł;) (Hebe)

Pozytywne zaskoczenie

Kupiłam ten tusz z myślą 'spróbuję i uważam, że jest bardzo dobry. Dobrze maluje i wydłuża rzęsy i jest idealny do makijażu w pośpiechu. Na długo wystarcza i nie kruszy się tak szybko. Trzymać się dobrze na rzęsach i już nam kolejny na zapas. Polecam.

Mój nowy ulubieniec

Makijaż oczu wykonuję codziennie- i o ile jeden zestaw cieni do powiek od Bourjois wystarcza mi na wiele miesięcy, tak tusze do rzęs kupuję stosunkowo często, bo kilka razy w roku. Przyznaję też, że innej maskary używam na wieczór, innej do codziennego makijażu, a jeszcze innej , gdy chcę popływać w basenie. Nigdy nie uważam, że mam ich zbyt dużo...Tym bardziej ucieszyło mnie więc, gdy w paczce od Wizażu będącej nagrodą za tytuł recenzentki stycznia 2019 otrzymałam również opisywany w tym miejscu tusz. Paczuszka przyszła do mnie w drugiej połowie lutego, teraz mamy ostatnią dekadę kwietnia, zatem czas najwyższy podzielić się wrażeniami.

Zachwyca już sam kolor tuszu, jest bowiem idealnie czarny. Nie grafitowy, nie szarawy w kierunku czarnego, ale po prostu czarny. Dzięki zgrabnej szczoteczce rozprowadza się idealnie na rzęsach, nie pozostawiając na nich grudek i nie sklejając ich.

Moje naturalne rzęsy są ciemne, dosyć długie i gęste, tak więc najbardziej zależało mi na obiecywanym przez producenta efekcie podkręcenia. Tusz znakomicie wywiązuje się z tego zadania- unosi rzęsy, podkręca je, a także- chociaż tego nie oczekiwałam- lekko wydłuża i pogrubia. Co ważne- ten efekt osiągamy już po jednym pociągnięciu szczoteczką, zatem nakładanie dwóch warstw nie jest konieczne.

Chociaż nie jest to tusz wodoodporny, wytrzymuje cały dzień, nie osypuje się i nie kruszy. Zmywa się bardzo łatwo bez konieczności uporczywego pocierania oczu wacikiem.

Widziałam ten tusz w Rossmanie - kosztuje bodajże 13 złotych. Moim zdaniem produkt przewyższa jakością niejeden tusz z wyższej półki cenowej, więc po Świętach, z racji trwającej aktualnie promocji w Rosku, kupię sobie kolejny egzemplarz. Polecam serdecznie

Cudowny... :)

Tusz kupiłam tydzień temu, ponieważ miał dobre opinie, oraz w aktualnym momencie nie było w drogerii mojego ulubionego żółtego tuszu z Lovely. Muszę przyznać ze jestem mile zaskoczona. Ten kosmetyk jest bardzo zbliżony do żółtego tuszu Lovely. Łatwa aplikacja, piękna czerń, wygodna szczoteczka, która dokładnie rozdziela rzęsy. Mam naturalnie długie i gęste rzęsy, a ten produkt jeszcze bardziej je wydłużył, dodał objętości. Bardzo ładnie trzyma się na rzęsach w ciągu dnia, nie osypuje się. Megaaa :)

Mówię mu tak!

Jestem bardzo miło zaskoczona tym tuszem. Produkt trzyma się cały dzień na rzęsach, nie osypuje się. Świętnie wywija rzęsy, pogrubia i wydłuża. Jeśli chodzi o wydłużenie to jak najbardziej mi odpowiada, pomimo to, że mam dosyć krótkie rzęsy, ale fajnie sobie z nimi radzi. Po kilku warstwach jestem gotowa do wyjścia. Trzeba również dokładnie z nim pracować, żeby nie skleił naszych rzęs. Posiadam go kolorze głębokiej czerni, która faktycznie na taką wygląda. Tusz daje wyrazistości spojrzeniu. Jak dla mnie bomba!

Wielkie nie

Jestem okropnie wkurzona, bo to już drugi tusz tej marki, który po trzecim użyciu ląduje w koszu. Od pierwszego użycia tusz był suchy, nie dało się pomalować rzęs ,więc domyślam się ,że kupiłam otwierany egzemplarz. Moim zdaniem firma zamiast pakować ogromne pieniądze w nachalną reklamę na YouTube (chyba te paki z kosmetykami dostała już każda nagrywająca dziewczyna) powinna zainwestować w zabezpieczenie kosmetyków. Sądzę, że zwykła taśma na tuszu by wystarczyła. Dobry kosmetyk obroni się sam. Ja firmie Eveline już podziękuję.

Dobry tusz za małe pieniądze

Kolejny bardzo dobry produkt od Eveline. Jestem szczerze zaskoczona, że aż tak dobry. Skuszona pozytywnymi wrażeniami z użycia tuszu w złotym opakowaniu z Eveline postanowiłam wypróbować ten. Opcji było jeszcze kilka, ale wybrałam żółty wariant głównie ze względu na kolor:) Łatwo można go znaleźć w kosmetyczce, która niestety aktualnie jest przeładowana kosmetykami.
Tusz pięknie rozdziela, podkręca i unosi rzęsy. Wyglądają na długie i gęste. Nie mam zastrzeżeń!

Dobry tusz Z KIEPSKIM SKŁADEM

Zobaczcie, co ma w składzie: Aqua, Synthetic Beeswax, Paraffin, Acacia Senegal Gum, Stearic Acid, Triethanolamine, Palmitic Acid, Butylene Glycol, Copernicia Cerifera Cera, Glyceryl Stearate, Polybutene, VP/Eicosene Copolymer, Oryza Sativa Cera, Hydroxyethylcellulose, Myristic Acid, Arachidic Acid, Behenic Acid, Oleic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, CI 77500

Rewelacyjny tani tusz

Kupiłam go zachęcona filmem jednej z youtuberek i to mój zdecydowany ulubieniec! Bardzo łatwy w aplikacji, trudno się nim pobrudzić, co zdarza mi się przy większości tuszów. Wygięta silikonowa szczoteczka bardzo dobrze rozdziela i podkreśla rzęsy, dając piękny efekt! Od otwarcia opakowania miał dobrą formułę, nie był zbyt rzadki. Przypomina tanie żółte tusze innych firm ale jest od nich zdecydowanie lepszy.

Miłe zaskoczenie

Tusz w bardzo przystępnej cenie o genialnej szczoteczce, ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy. Jest to świetny tusz jak na drogeryjne warunki, którego aplikacja nie sprawia absolutnie żadnych problemów. Nic dodać nic ująć.