SKIN79, Jeju Aloe, Aqua Emulsion (Emulsja do twarzy)

SKIN79, Jeju Aloe, Aqua Emulsion (Emulsja do twarzy)

Jeju Aloe Aqua Emulsion to lekka emulsja, którą nakładamy po toniku, w celu wzmocnienia ukojenia i nawilżenia. Polecana szczególnie cerom suchym i problematycznym (łagodzi stany zapalne). Doskonale się wchłania i po chwili można nakładać makijaż.
Jeju Aloe to uniwersalna seria dla każdego typu cery oparta na aloesie i wyciągach roślinnych,o właściwościach nawilżających i wygładzających. Kosmetyki doskonale koją i odżywiają skórę. Liczne składniki aktywne pobudzają skórę do regeneracji, przyspieszają gojenie się drobnych ranek.
Wyciąg z rdzenia opuncji figowej, skoncentrowane źródło witamin i minerałów, działa silnie przeciwstarzeniowo, zwiększa gęstość skóry, wzmaga nawilżenie i elastyczność.

Szybkie nawilżenie

Stosuję tę emulsję jako drugi krok po toniku w wieczornej pielęgnacji i jestem zadowolona z jej działania. Przede wszystkim szybko daje przyjemne uczucie nawilżenia mojej suchej skórze z tendencją do niedoskonałości. Szczególnie zimą i po przebywaniu w suchym powietrzu emulsja pięknie nawilża i koi przesuszoną skórę. Nie zauważyłam, aby nasilała u mnie wysyp niedoskonałości. Ma lekko lepką konsystencję, ale po nałożeniu na nią kremu nie jest to bardzo odczuwalne na twarzy. Do tego ma delikatny, aloesowy zapach i łatwo się rozprowadza.
Emulsję można kupić w promocji w przystępnej cenie, ok. 20 zł, do tego jest bardzo wydajna - używam od miesiąca, a większość opakowania jeszcze mam.
Minusem dla mnie jest opakowanie - łatwo przypadkiem wylać z buteleczki za dużo produktu.

Nawet fajna

Niesamowicie wydajna i tania emulsja do twarzy. Dość szybko się wchłania, cera wręcz ją "pije". Buzia jest całkiem nawilżona i niepodrażniona. Mimo iż, mam bardzo wymagającą cerę tłustą nie zauważyłam, aby emulsja zapychała lub wzmagała wydzielanie sebum. Producent obiecuje łagodzenie podrażnień, ale niestety to nieprawda. O ile normalną skórę pięknie nawilża to już podrażnioną nie łagodzi, a nawet jeszcze bardziej drażni. Konsystencja jest nieco zbyt lejąca, ale dzięki temu można ją łatwo rozprowadzić na twarzy. Zapach jest dość mocny, ale przy dłuższym stosowaniu można się do niego przyzwyczaić. Używam jej już kilka miesięcy, a zużyłam może połowę opakowania, więc jej wydajność uważam jak najbardziej za duży plus. Patrząc pod tym względem cena kosmetyku jest bardzo niska. Nie podoba to twarda butelka bez żadnego dozownika lub aplikatora. Zanim przelałam emulsję do opakowania po kremie to z fabrycznej butelki za każdym razem wylałam za dużo kosmetyku na dłoń. Do tego myślę, że w przypadku cery suchej lub odwodnionej się nie sprawdzi, bo za nawilżenie jakie daje jest za słabe. Niemniej polecam ten kosmetyk posiadaczkom cery normalnej lub mieszanej, u bardziej wymagających dziewczyn się nie sprawdzi.

do tłustej skóry może się nie sprawdzić

Emulsja jest bardzo przyjemna w stosowaniu, ale przy dłuższym używaniu na mojej tłustej cerze się nie sprawdziła.

Ma bardzo przyjemną konsystencję, podobna jest do mleczka do demakijażu (ma zresztą taki kolor), łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Produkt dozujemy bezpośrednio przez otwór w tubce, który jest wg mnie trochę za duży i ciężko wycisnąć sobie odpowiednią ilość. Dodatkowym atutem jest bardzo ładny aloesowy zapach, delikatny i subtelny.

Początkowo byłam bardzo zadowolona z efektów emulsji - dobre nawilżenie skóry, brak podrażnień, w upały można ją stosować solo bo jest na tyle odżywcza, że nie potrzeba po niej kremu, jednak nie wchłania się w 100% i pozostawia lepką warstwę na skórze.
Po kilku tygodniach zaczęły się pojawiać na mojej twarzy podskórne wypryski, cera szybciej się przetłuszczała, makijaż nierównomiernie się rozprowadzał (tak jakby przyklejał się w niektórych miejscach). Okazało się, że jest to wina emulsji, bo gdy ją testowo odstawiłam i wróciłam do poprzedniej pielęgnacji, cera pomału doszła do siebie i problemy znacznie się zmniejszyły.

Szkoda, bo bardzo przyjemnie mi się ją stosowało, ale jak widać do mojej tłustej skóry niestety się nie nadaje, mimo zapowiadanej lekkiej konsystencji i działania nawilżającego.... Co dziwne podobnych "przygód" nie miałam z emulsją ślimakową z tej samej firmy. No cóż widocznie kosmetyki z aloesem nie są dla mnie :)

Lekka i odżywcza

Esencja jest drugim krokiem a azjatyckiej pielęgnacji po toniku.
Esencja tonizuje i głęboko nawilża ma lekką konsystencję, szybko się wchlania i nie pozostawia uczucia lepkości, twarz chłonie ją jak wodę.
Przygotowuje cerę do dalszych zabiegów.
Ma delikatny zapach, nie podrażnia.

wzmaga przetłuszczanie się skóry

hm. Azjatycka pielęgnacja coś mi nie leży...
Emulsja pięknie i delikatnie pachnie aloesem - świeżo, przyjemnie.
Wydajność boska - niewiele trzeba, by posmarować twarz, szyję i dekolt. Wchłanialność niemal natychmiastowa, bez uczucia lepkości, jednak zostaje na twarzy taka delikatna, cieniutka warstewka. Przez tą warstwę trzeba uważać przed nakładaniem makijażu, zwłaszcza mineralnego, gdyż podkład lubi się przykleić do tej warstwy i nie da się ładnie rozprowadzić.
Nawilżenie dość dobre, ale...
Po kilku tygodniach stosowania zauważyłam, że moja skóra przetłuszcza się dwa razy mocniej niż zwykle.

KOCHAM!!!!

Ta emulsja to mój hit. Działa na skórę nawilżająco, po jej użyciu skóra jest miękka i świeża, bez lepkiej warstwy. Szybko się wchłania. Ma piękny zapach, mogłabym ją wąchać cały czas. Świetnie koi podrażnienia. Produkt jest wydajny, niewielka ilość starcza aby nałożyć emulsje na całą twarz. Jej konsystencja jest lekka i wodnista. Jej używanie to sama przyjemność!

Cudowny nawilżacz

Emulsja zamknieta w uroczej zielonej buteleczce. Bardzo wydajna, o neutralnym aloesowym zapachu i żelowej konsystencji.
Znakomicie nawilża (plus za skład!), szczegolnie w etapowej pielęgnacji na wzór tej koreanskiej.
Stosuje po oczyszczeniu twarzy peelingiem jajecznym i pianką Ecocert, po zaaplikowaniu toniku aloesowego z tej samej serii lub serum nawilzajacego Tolpy i Missha. Na to krem i olejkowe serum z vit C Mincer. W takim zestawieniu sprawdza sie mistrzowsko ;) Preparat koi skórę, pozostawia ją gładką i aksamitną, reguluje również pH. Mysle ze dla cer mlodych i normalnych spokojnie może zastąpić krem latem, przy skórze dojrzałej splyci nieco zmarszczki i poprawi wchlanianie innych preparatów.
Seria jest świetna jakosciowo, coraz czesciej do zdobycia stacjonalnie w cenach nie przekraczających 30-40zl, co przy tej wydajności jest trafionym zakupem.

Mój ulubieniec!

Najlepsza emulsja do twarzy jaką miałam! Najlepszy efekt dała mi, gdy nakładałam ją na twarzy chwilę po tym, jak użyłam toniku. Cera od razu jest nawilżona, miękka, po prostu cudo. Do tego jest bardzo wydajna. Jedno opakowanie starczyło mi na pół roku, aużywałam emulsji dwa razy dziennie! Na pewno będę do niej wracać.

O jeju :-)

Emulsja Jeju Aloe jest lekkim preparatem w białym kolorze, o dość mocnym zapachu. O ile zapachem nie jestem zachwycona, to składem i działaniem już tak. Kosmetyk zawiera prawie same naturalne składniki plus trochę chemii odpowiedzialnej za konsystencję. Jest niesamowicie wydajny - rano, po umyciu twarzy, stosuję dosłownie jedną kroplę wielkości zielonego groszku. I taka porcja wystarcza na oklepanie całej twarzy. Fajnie nawilża, nie uczula, skóra jest przez cały dzień miękka. Nie używam na codzień makijażu, więc niestety nie wiem jak się sprawdza pod podkład. W ciągu dnia trochę zaczyna mi się świecić strefa T, ale to nie wina kremu i wystarczy chusteczka matująca.
Opakowanie faktycznie zbyt twarde. Ciężko się przez to dozuje.
Ogólnie: bardzo solidny, dobry kosmetyk

Moja Miłość

Emulsja zastępuje mi krem na dzień i znakomicie odnajduje się w tej roli. :) Moja skóra potrzebuje nawilżenia i nawodnienia a ta seria kosmetyków właśnie zapewnia to mojej skórze twarzy. Od kiedy zaczęłam stosować kosmetyki Jeju Aloe stan nawodnienia mojej skóry poprawił sie totalnie. Nie mam problemu z suchymi skórkami czy nieprzyjemnym ściągnięciem skóry spowodowanym wysuszeniem. :) Emulsja ma konsystencje lekkiego płynnego kremu, o bardzo ładnym zapachu. Minusem tej emulsji jest opakowanie które jest bardzo sztywne i utrudnia aplikacje emulsji :)