L'biotica, Biovax, Odżywka ekspresowa 7w1 `Argan, kokos, makadamia` (nowa wrsja)

To kolejna wersja Biovax BB Beauty Benefit, o nieco zmienionym składzie. Wprowadzona w 2017 r.
BIOVAX Odżywka Ekspresowa 7w1 Beauty Benefit z serii Naturalne Oleje już po upływie 60 sekund zapewnia 7 korzyści dla Twoich włosów: wygładzenie na całej długości, termoochrona podczas stylizacji, głębokie nawilżenie, ułatwianie rozczesywania, połysk, ograniczenie elektryzowania się, podatność na układanie
3 naturalne oleje obfitujące w cenne substancje odżywcze, rewitalizujące włosy bez efektu obciążenia:
- Olej Arganowy (Maroko), dzięki zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje blasku, sprężystości, wygładza ich powierzchnię.
- Olej Makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło kwasu palmitooleinowego C16:1. Nawilża i wzmacnia włosy kruche i osłabione.
- Olej Kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
87% zawartości skladników pochodzenia naturalnego, 0% parabenów, 0% parafiny, 0% SLS/ SLES.

wzmacniające, wygładzające, nawilżające, regenerujące
bez SLS i SLES, bez parabenów, zapachowa
w tubie
bogate
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa
Odcienie
ciemne
do włosów kręconych, do włosów farbowanych, do włosów suchych i zniszczonych, do włosów normalnych

Ekspresowe nawilżanie

Odżywkę tą dostałam w boxie kosmetycznym jakiś czas temu. Jednak wiernie czekała na swoją kolej w pielęgnacji. Markę Biovax znam i mogę śmiało powiedzieć, że uwielbiam, z chęcią sięgam po te produkty.

Mogę powiedzieć, że jestem zapominalską włosomaniaczka. Mimo iż bardzo chciałabym to często zapominam zadbać wcześniej przed myciem np o moje włosy. Stąd też słowo "ekspresowo" na masce do włosów przyciąga mnie jak magnes. I bardzo dobrze bo maska działa świetnie. Ma w swoim składzie głównie humektanty, działa nawilżająco i o dziwo w przypadku moich średnioporów sprawdza się bardzo dobrze. Produkt to typowa dla tej marki tubka z zamknięciem na klik. Kto jeszcze nie zna tej marki to mogę powiedzieć, że różnorodność ich produktów przyciaga. Tą konkretną maskę polecam wszystkim zabieganym i zapominalskim!

Biovax jak zawsze nie zawodzi

Odżywki z biovaxa jeszcze nigdy mnei nie zawiodły. Można je brać w ciemno i człowiek zadowolony. Ta jest mocno emolientowa, pełna w oleje. Jest niesamowicie gęsta i wydajna. Włosy są po niej dociążone, błyszczące, miękkie, świetnie się układają, a przy okazji w ogóle nie są obciążone. Pachnie świetnie i wystarcza na długi czas. Polecam bardzo dla niskoporów

Uwielbiam

Przede wszystkim fajne opakowanie i możliwość trzymania jej na włosach tylko 60 sekund jest naprawdę świetna, a dodatkowo faktycznie działa. Po użyciu włosy są bardzo nawilżone i wygładzone. Nie ma też zbyt mocnego problemu z rozczesywaniem włosów. Ma przyjemny zapach olejku arganowego lub jakiegoś czekoladowego czegoś. W każdym bądź razie ładnie pachnie. Konsystencję określiłabym jako taki lekki krem, ale z bogatą formułą. Ja uwielbiam i na pewno sięgnę po inne z tej serii.

Fajna ekspresowa odżywka

Bardzo fajna odżywka do włosów. Silnie nawilżająca. I przede wszystkim ekspresowa. Zgodnie z zaleceniami ptovudenta trzymamy ją ja włosach 60 sekund.
Odżywka rewitalizuje i nawilża.
Wygładza włosy i ułatwia nawilżenie. W składzie znajdziemy olej arganowy, makafamia i kokosowy.
Odżywka schowana jest w tubce. Przez co fajnie można ją wydobyć nawet mając mokre dłonie.
Zapach przyjemny..ciezki mi go opisać czy do czegoś porównać.

świetna!

zakochałam się w tym produkcie. ma on estetyczne, miłe dla oka opakowanie oraz rzeczywiście działa. posiada przyjemny zapach, który utrzymuje się na włosach nawet po wyschnięciu. potrzeba jego niewielkiej ilości do nałożenia na całe włosy - jest wydajny. cena za to dość wysoka jak na taką pojemność, lecz nie jest źle. łatwo się spłukuje, pozostawiając włosy gładkie, lśniące i miękkie.
podsumowując, to odżywka z naprawdę dobrym składem, która może zdziałać cuda. jak najbardziej godna polecenia. sądzę, że będę do niej powracać.

Dobra, ale bez szału

Odżywka ma dobry skład i faktycznie coś tam działa, ale nie jest to efekt spektakularny i długo utrzymujący się.

Plusy:
+ dobry skład
+ nabłyszcza włosy, są miękkie, lekkie i nieźle się układają
+ ułatwia rozczesywanie
+ włosy nie są przyklapnięte, nie wpływa negatywnie na ich świeżość

Minusy:
- słaba wydajność; trzeba jej użyć sporo przez co kończy się błyskawicznie
- efekt tymczasowy
- nie wygładza włosów, puszą się jak zwykle
- cena; w tym przedziale można kupić coś bardziej wydajnego i działającego

Odżywka warta wypróbowania

Mam gęste, suche włosy, które bardzo ciężko ujarzmić. Po tej odżywce robią się bardziej podatne na układanie, lśniące, pięknie błyszczące. Niestety efekt nie utrzymuje się długo i muszę jej używać co drugi dzień, po każdym myciu włosów. Poza tym, na moje długie gęste kłaki potrzebuję dość dużej ilości kosmetyku, więc u mnie opakowanie nie wystarcza na długo

Bardzo dobra odżywka

Odżywek Biovax używam od bardzo dawna. Zmieniam jedynie wersje.
Odżywka idealnie wygładza, nadaje blask moim długim włosom. Sprawia, że łatwo się rozczesują i nie plączą.
Jest łatwa w użyciu-wystarczy minuta podczas kąpieli.

Świetna odżywka

Miałam przyjemność testować tą serię. W moje ręce trafiła m.in ta odżywka. Jest w wygodnym miękkim opakowaniu z którego bezproblemowo wydobywa się produkt. Konsystencja jest dość rzadka o pięknym slodkawym zapachu. Nie obciąża włosów, ładnie je odżywia i nawilża. Pozostawia je miękkie i błyszczące.

świetna odżywka

Produkt jest bardzo wydajny i naprawdę świetnie nawilża włosy. Jak na ekspresową odżywkę daje spektakularne efekty. Zawsze, gdy mam mało czasu, lub myję głowę nad wanną używam go i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł :)
Opakowanie jest ładne i poręczne, a sama odżywka jest dosyć gęsta, jednak dobrze rozprowadza się po włosach.
Po wyschnięciu włosy są puszyste i lśniące, wyglądają naprawdę zdrowo i łatwo się rozczesują.