Clarena, SPA Line, Anti-Stretch Sorbet (Sorbet pojędrniający i zapobiegający rozstępom)

Specjalistyczny preparat ujędrniający i zapobiegający powstawaniu rozstępów. Skomponowany z naturalnych składników, polecany również do pielęgnacji wymagającej skóry kobiet w ciąży. Ceramidowy kompleks SK-Influx wzbogacony masłem Shea uzupełniając niedobory cementu międzykomórkowego odbudowuje barierę lipidową. Wygładza, wzmacnia elastyczność i nawilżenie narażonej na nadmierne rozciąganie skóry. Ekstrakt z alg Wakame i koktajl witamin zapewniają komfort i optymalne ujędrnienie.

Swietny!!

Jestem w 6 miesiacu ciazy i uzywam go od samego poczatku i jest na prawde swietny. Poki co zadych nowych rozstepow nie mam. Skora jest jedrna, sprezysta, balsma swietnie sie wchlania i pieknie pachnie. Maly minusik o wydajnosc, przy stosowaniu dwa razy dziennie , prawie na cale cialo, tuba wystarcza mi na 2 tygodnie, ale mimo wszystko warto. Z zakupem nie mam problemu - allegro.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Niezastąpiąny

Szukałam preparatu na czas ciąży który zapobiegłby rozstępom i nadmiernej utracie jędrności. Balsam poleciła mi kosmetyczka. Z początku nie przypadł mi do gustu za sprawą "innej " konsystencji. Po jakimś czasie widząc jak moja skóra jest w bardzo przyzwoitek kondycji pokochałam ten kosmetyk. Polecam na czas ciąży jak i po nim.
Balsam ma delikatny ale bardzo przyjemny zapach

Ilość zużytych opakowań: 4 tubki

Mój KWC

Kupiłam go w za namową koleżanki, która niedawno urodziła. Obie mamy skłonność do rozstepów (pupa, tył łydek, biodra).
Jej po ciązy nie wyszedł ani jeden rozstęp na brzuchu czy piersiach, ja mam termin na za 2 tygodnie i moja skóra też jest gładka i elastyczna.

Smaruję się regularnie co wieczór od początku czwartego miesiąca ciąży.

Krem jest bardzo wydajny (przez 4,5 miesiąca zużyłam niecałe 2 opakowania), ma bardzo przyjemną konsystencję - pozostawia uczucie nawilżenia, ale się nie lepi, delikatnie i nienachalanie pachnie, co przy wrażliwym zmyśle powonienia ciężarnej ma nielada znaczenie.

Cena jest niby wysoka, ale zważając na efekty i wydajnośc naprawdę warto.

Używam tego produktu od: kwietnia 2010

Polecam ciężarnym!

Używam w czasie ciąży i wypada dla mnie lepiej niż Mustela.
Plusy:
- konsystencja - nie jest tłustą mazią raczej taka piankowo-budyniowa
- wchłanianie się - natychmiastowe. Nie trzeba odczekiwać nie wiadomo ile, co przy porannej toalecie dość istotne. W zasadzie po posmarowaniu można znów sie smarować, bo skóra jest idealnie suchutka
- nie brudzi ubrań
- nie klei się
- ma ładny zapach

Minusy:
- tylko jeden, dla mnie mało wydajny. Przez 10 dni zużyłam pół słoika.

Ogólnie polecam, bo Mustela jest okropnie lepiąca się i długo wchłaniająca.

Używam tego produktu od: 10 dni - 2 razy dziennie
Ilość zużytych opakowań: pół

Warto spróbować

Clarenę poznałam dzięki KWC. W pierwszej kolejności użyłam krem kawiorowy do ciała, męczyłam pół litra i męczyłam- nie polubiłam. Otwierając ten słoiczek byłam dosyć negatywnie nastawiona, a jednak nastąpiło miłe rozczarowanie. Przede wszystkim ważna cecha dla mnie- jak na ujędrniacza nie jest silikonowy i lepki. Ma forme delikatnego kremu, szybko się wchłania i ma subtelny delikatny zapach co mi pasuje. Jeśli chodzi o właściwości- używam tego kremu tylko do biustu i z reguły potrzebuje kremu do masażu i profilaktycznego dbania o tę część ciała. Nie zauważam jakiś cudów, przy żadnym kremie tego typu. I w tym przypadku podobnie (rozmiar C, nieco trudniejszy do utrzymania ;) ) ale jak wspomniałam chodzi o rutynowe dbanie i ten krem mi przypasował. Przed nim używałam nuxe tonific fermete i na tle tego kremu Clarena wychodzi o wiele lepiej- za komfort używania (tamten był sylikonowy, wchłaniał się długo i miewałam małe wysypy od tych sylikonów) zwłaszcza. Być może ponowię zakup ale narazie czeka mnie pare innych testów. Jak do biustu, to mega wydajny produkt.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

świetny!

Witam,
jestem w ciąży, i brzuszek wciąż mi rośnie. czuję napięcie skóry po każdej nocy. Na początku używałam kremu z apteki, polecanego przez bardzo wiele osób. Jednak przy mojej przesuszonej skórze zupełnie się nie sprawdził.
Spytałam mojej kosmetyczki co mogłaby polecić, bo przecież to specjalistka od mojej skóry od kilku lat. Poleciła mi ten sorbet Clareny, bo Clarena to marka na której pracuje i jej klientki są zawsze bardzo zadowolone z efektów zabiegów.

A więc do rzeczy:
- moja skóra jest świetnie nawilżona (efekt utrzymuje się bardzo długo nawet kilkanaście godzin- po wieczornym smarowaniu rano nadal skóra jest nawilżona)
- skóra jest elastyczna, nie boję się rozpychania maleństwa
- rozstępów ani śladu :)
- bardzo przyjemny zapach (często kuszę się by posmarować nim całe ciało)

Polecam,
właśnie zużywam drugie opakowania, kosmetyk bardzo wydajny!

POLECAM

Sorbet Clareny poleciła mi koleżanka, która używała go w czasie ciąży i muszę przyznać, że jest rewelacyjny - po wmasowaniu skóra jest gładsza i delikatniejsza ponadto bardzo ładnie pachnie. Szczerze polecam

Używam tego produktu od:3 tygodni