Natasha Denona, LILA Palette (Paleta cieni do powiek)

Natasha Denona, LILA Palette (Paleta cieni do powiek)

Pojemność 1 szt

Profesjonalna paleta do makijażu zawierająca 15 niebywale mocno napigmentowanych cieni. Są tutaj cienie matowe , metaliczne jak i bardzo modne w ostatnich latach cienie duo-chrome. Dodatkowo paleta wzbogacona jest o formułę smo odnawiajacej się przedłużonej trwałości. Cienie nie zawierają parabenów .

Kolejna genialna paleta od Natashy

W sumie to nie wiem, czy jest sens pisać cokolwiek o tej palecie, ponieważ to tak, jakby chcieć zachwalać najnowszy model mercedesa. Nie znam się na samochodach, ale sądzę, że wszyscy, którzy się na nich znają wiedzą po prostu że są to rewelacyjne auta. Tak samo jest z paletami Natashy Denony. To już jest taki klasyk, że właściwie ich jakość jest niepodważalna. To taka paleta, za którą zapłaciłabym nawet dwa razy tyle...ciężko było ją dorwać w sephorze, na szczęście się pojawiła i nie zastanawiałam się ani przez moment. Jest piękna. Dla mnie, wielbicielki fioletów, to bardzo wysublimowana wariacja na temat raczej chłodnych odcieni tego koloru. Mamy aż jedenaście cieni błyszczących o różnej formulacji oraz cztery maty. Wszystkie cienie nieoczywiste, świetnie do siebie pasujące. Jak w pozostałych paletach tej marki, które posiadam, kompozycja kolorystyczna jest baaaardzo dobrze przemyślana. Tak jak w palecie gold rządkiem przykuwającym uwagę jest pierwszy z lewej, tak tu jest to drugi rząd z lewej - błyszczące fiolety i fuksje.
Maty jak zawsze rewelacyjne, mocne, napigmentowane i samoblendujące...
Po prostu zabawa makijażem z poczuciem pewności odnośnie 100% sukcesu.

szał , amok ,petarda

W moim osobistym paletowym rankingu Natasha zajmuje miejsce pierwsze- kupiłam paletę Sunset zakochałam się i postanowiłam odłożyć na kolejną. I tak zostałam szczęśliwą posiadaczką Lila :)

Opakowanie jest przepiękne materiałowe obszyte nićmi , przypomina mi dobrej jakości kobiecy portfel , w środku znajdziemy również lusterko :)

Jest tutaj 15 cieni w odcieniach ciepłych : fiolety , śliwy i fuksje - pracuje na niej już ponad miesiąc i z czystym sercem stwierdzam , że kolorki pasują do każdego typu urody :). Mamy tutaj przekrój wszystkich wykończeń jakie oferuje nam firma : kryształy , maty , metaliki i duo chrome których jeszcze w palecie susnet nie było

Maty- idealnie kremowe , nie osypują się nie pylą , blendowanie ich trwa chwilkę , przejścia są bardzo harmonijne a głębia koloru nasycona aż milo

PER SE- dość ciemny odcień szarości z tonem purpury
AMARA- średni brąz z tonem borówki
NUDE VINO- nazwa trafiona w punkt to naprawdę winogronowy nudziak :)
NUDE MAUVE- średni odcień beżu z tonem jasnego różu

METALIKI-Intensywnie napigmentowane masełka. Dają piękny dość mroźny efekt na oku, nie tracą na intensywności w ciągu dnia i super się blendują

VIOLA- fiolet z tonem fuksji
LAYLA- średnia szarość
AMETHYST- idealnie mroźny jaśniejszy fiolet
MAGNETIC- chłodna czysta fuksja
JUNEAU- migotliwa jasna lawenda
PURPRUE- dość ognisty burgund
HELIO- jasny cień w typie rose gold

DUO CHROME- są dość lekką pastą jednak można nakładać je i palcem i pędzlem. Powieki trzymają się super , do oka nie migrują , nie gubią nic ze swojej intensywności

CYCLONE- średni brąz opalizujący na rozświetlony pudrowy róż
LIVID- lilia opalizująca na srebro z tonem błękitu
DRAGON BITE- średnia czerwień opalizująca na zieleń

KRYSZTAŁY- lepka dość błyszcząca pasta nie sprawiajaca żadnych problemów w nakładaniu zarówno palcem jak i płaskim pędzlem ( chociaż preferuje palce ) jak on wyglądajna oku to jest obłęb- oczko roziskrzone , optycznie powiększone- istna magia i nie ma żadnej migracji do oka ani osypu czy zbierania się w załamaniach :) Szkoda , że jest tylko jeden , ale za to jaki :)

MAGNOLIA- ciepły odcień szampana (prze-śli-czny)

Każdemu polecam z całego serca , Natasha tworzy cuda które śa trwałe , idealnie sie blendują , nie podrażniają i nie tracą na intynsywnosci w ciągu dnia
Ja i Lilka to już po prostu przyjaźń :)