Maybelline New York, Pure.Powder Mineral (Podkład mineralny w pudrze)

Maybelline New York, Pure.Powder Mineral (Podkład mineralny w pudrze)

Podkład mineralny z mikro-minerałami pozwala zachować bardziej naturalny, zdrowy oraz promienny wygląd. Zapewnia kompletne ale delikatne krycie.

Nie zawiera sztucznych składników, talku, jest bezzapachowy oraz beztłuszczowy. Dostępny w 8 kolorach. Do podkładu załączony jest 100% naturalny pędzelek kabuki.

Skład: Zinc, Oxide, Polyethylene, Boron Nitride, Dimethicone, Ptfe, Synthetic Wax, Acrylates Copolymer, Lauroyl Lisine, Cetyl Dimethicone, Aloe Barbadensis/Aloe Barbadensis Leaf Juice, Trimethylsiloxysilicate, Triisocetyl Citrate, Isopropyl Titanium Triisostearate, Tocopheryl Acetate, Chamomilla Recutita Extract, =/- May Contain Mica, CI77891/Titanium Dioxide, CI77163/Bismuth Oxychloride, CI77499, CI74992, CI77491/Iron Oxides, CI77007/Ultramarines (27.01.2009)

Cena: 38zł / 8g

/bw/

fajnie kryje :)

posiadam Sandy Beige :)

glosno ostatnio o wszelakich podkladach mineralnych :)
sama juz wczesniej skusilam na taki Avonu, jednak zwazajac na liczbe wad tego produktu szukalam dalej :)
i tak trafilam na nowosc Maybelline!

podklad zamkniety jest w maluskim pudeleczku, troche nieporecznym (troche wprawy i gotowe) zalaczony pedzelek jest zbyt maly (znalazlam dla niego zastosowanie przy nakladaniu rozu mineralnego z tej serii ha! ;) )

podklad jest niesamowicie miekki i deliktany!
cudowny :)
swietnie sie go naklada, z zamknietymi oczami, bez obawy wypackowania plamami twarzy :)
idealnie stapia sie ze skora, dobrze kryje niedoskonalosci i nie podkresla porow(moj problem to pory kolo skrzydelek nosa) .
daje aksamitne matowe wykonczenie, ktore utrzymuje sie bardzo dlugo (robie zawsze jedna poprawke makijazowa w ciagu 9 godzinnego pobytu w pracy)
jednoczesnie jest tak lekki i delikatny!
super efekt wykonczeniowy- swieza promienna cera!

nie wysusza skory, nie podkresla suchych skorek, nie zapycha porow.
ten podklad sprawdza sie idealnie przy szybkich makijazach.

uwielbiam to malenstwo, naprawde udany produkt Maybelline :) polecam goraco

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:zaczete 1

To nie jest podkład

Nie jest to ani puder ani podkład. Nie trzyma się na twarzy ani samodzielnie ani na podkładzie.
Nie ma sensu wspominać o braku krycia, matowienia itp.
Do tego zapycha niemiłosiernie.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie prawie nietknięte

Jako puder tak...

jako podkład nie. Nie oszukujmy się, cudów na tym świecie nie ma. Jesli cos sie sypie to jest to pudrem i nie zastąpi nam dobrze kryjących fluidów. Kosmetyk jest idealny do wykończenia makijarzu, jednak przez niewygodne opakowanie czasem można zaaplikować go zbyt wiele. Puder się skończył, został mi po nim tylko pędzelek który rozprowadza kosmetyk nierównomiernie na twarzy. Cena także zbyt wysoka.

Nie polecam

Mój pierwszy Pure Powder kupiłam kilka lat temu we Francji, potem było kilka słoiczków polskiej wersji, dopóki nie znalazłam czegoś lepszego.

Mam cerę tłustą, bez krostek, ale potrzebuję delikatnego ujednolicenia. Podkład nie może tworzyć maski, odznaczać się na skórze, ciemnieć w ciągu dnia ani podkreślać niedoskonałości.

Widziałam ogromną różnicę w jakości między wersją francuską a polską, niestety najwidoczniej ciągle jeszcze jesteśmy zalewani gorszymi wersjami tych samych produktów.

Po pierwsze, to NIE jest czysty podkład mineralny, ma w swoim składzie mnóstwo świństw, czego nie byłam świadoma kiedy go kupowałam. Zawiera silikony (dimethicone), który prawdopodobnie zatykał mi pory, oprócz tego Acrylates Copolymer, który działa jak „lepiszcze” pozostawiając na skórze i włosach film ochronny.

Podkład bardzo słabo krył, jedynie delikatnie ujednolicał kolor cery, ale wiadomo po podkładzie mineralnym nie oczekuje się więcej. Wersja francuska ładniej wtapiała się w cerę, bo kolor był idealnie dopasowany, polska kolorówka to jak zwykle odcienie wpadające w pomarańcz, albo róż.

Koszmarnie podkreśla suche skórki, w ciągu dnia warzy się na skórze.

Pędzelek tragiczny, twardy, za mały, nie zbiera tyle pudru ile potrzeba, nie nadaje się po prostu do zrobienia ładnego makijażu, zostawia smugi i robi tapetę, proponuję od razu wyrzucić.

Podkład nie sprawuje się dobrze na cerze mieszanej i tłustej, wygląda ładnie tylko przez pierwszą godzinę, ale jest bardzo nietrwały i potem twarz koszmarnie się świeci; trzeba ciągle robić poprawkę a to niewygodne, bo opakowanie jest niewygodne, trzeba rozkręcać słoiczek, brakuje lusterka, na początku wysypuje się za dużo podkładu itd. Pod koniec opakowania nie da się otworzyć sitka.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: trzy

Bardzo przyzwoity puder, polecam.

Jest to bardzo fajny, lekki puder. Kryje średnio, ale dla mnie to akurat zaleta, gdyż stanowi świetne wykończenie makijażu, ale nie tworzy na twarzy efektu maski. Bardzo fajnie, że w zestawie jest pędzel, gdyż pudru mineralnego nie można nakładać każdym pędzlem - są one specyficzne pod tym względem.
Idealny zarówno w zimie (stosując na podkład) lub w lecie (jako samodzielny puder).
Mam cerę mieszaną i na policzka nie powoduje efektu ściągnięcia, wysuszenia.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Dwa

Nie dla podkladow w pudrze

Wystawiam podobna recenzje temu podkladowi do tej, co wystawilam podkladowi w pudrze firmy Rimmel. Choc ten jest ciut lepszy, a to za sprawa zalaczonego pedzla, ktory jest dalej w kosmetyczce.

Podsumowanie recenzji:
+ podklad jest bardzo lekki
+ nie tworzy efektu maski

- nie kryje wcale, czego w sumie nie mozna sie spodziewac po podkladzie tego typu
- bardzo podkresla pory skory, co przy mojej tlustej cerze staram sie jednak ukryc
- opakowanie mogloby byc bardziej poreczne, tj. aplikacja produktu latwiejsza

Doswiadczenie z dwoma specyfikami tego typu przekonalo mnie, ze albo podklad albo puder- juz nigdy 2 w 1.

Używam tego produktu od: od 2009 roku
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

fajny

hm co by tu napisac kupilam na promocji wiec o cenie nie powiem nic :)
puder sam w sobie fajny chociaz musialam sie go "nuczyc" od razu jak kupilam przestal w szafce jakies 2 tygodnie nie potrafilam sobie z nim poradzic jednak po kilku probach makijazu postanowilam go uzywac jako bronzera na policzki .. i delikanie na reszte twarzy .. co daje swiety efekt porcelanowej buzki .. podoba mi sie to . poza tym opakowanie fajne i dołaczony pedzelek.. -mi wystarcza, ale osobom bardziej wymagającym zapewne nie :D
a i co jeszcze jest baaardzo wydajny uzywam dosc czesto ale nie widac by duzo go ubyło :)

Używam tego produktu od: 2 msce
Ilość zużytych opakowań: jedno poczatek

Nie jestem zakochana, choc mam pedzel

Najfajniejsza pamiątką po nim jest pędzel, który jest dodawany w zestawie. Bardzo przyzwoity pędzel kabuki. A sam podkład?
Nie kryje za dobrze.
Podkreśla pory skóry, nie matowi na bardzo długo, choć trochę matowi, w zasadzie jest lepiej jeśli się go używa na skórze na której już jest choć lekki podkład, może wysuszać. Potrzebny jest korektor.
Ma nie do końca fajne opakowanie, bo się obsypuje przy aplikacji.
Poza tym jestem pewnie uprzedzona bo miałam zły kolor, a ten puder naprawdę, naprawdę zmienia kolor twarzy, jest tak mocno pigmentowany.
Ot, spróbować, zostawić za sobą i ruszyć dalej.
Zniechęcił mnie do podkładów mineralnych.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 pelne

polecam ten produkt. nadaję się do skóry z niedoskonałościami i przebarwieniami.

Przez długi czas szukałam czegoś odpowiedniego do mojej skóry; ze zmianami, przebarwieniami i bardzo wrażliwej.
Mineral Power to strzał w 10.;)))
+idealny kolor, bardzo naturalny. używam; LIGHT 3.
+wydajny.
+pędzelek w opakowaniu.
+dobre krycie.
+nie jest widoczny.

jak dla mnie ten produkt nie ma minusów.;)))

Używam tego produktu od: września 2010

Ocena : db

Z czystym sumieniem mogę polecić ten puder.
Jako mineral sprawuje się dobrze. Za zadanie ma nie zatykać porów i misję swą spełnia.

+bezzapachowy
+wydajny
+matuje
ogólny +

Używam tego produktu od: 1 Month
Ilość zużytych opakowań: Wydajny...

na lato ok.

Zimę i wiosnę przeleżał w kosmetyczce, obecnie używam go w ciepłe dni, jako alternatywę dla podkładów płynnych. Oczywiście wtedy, gdy już koniecznie chcę coś mieć na twarzy...
Wydaje mi się dużo lżejszy i przyjemniejszy w zastosowaniu, zwłaszcza, gdy jest ciepło.

Krycie określiłabym jako wyrównanie kolorytu, chociaż np. z porami na nosie radzi sobie nad podziw dobrze.
Nakładam go dużym pędzlem Inglot 27TG (skunks, flat top) i nie ma mowy o smugach, plackach, czy plamach.

Dodam tylko, że łatwo z tłustą cerą nie ma, a jednak te kilka godzin w ciepły dzień wytrzymuje w stanie "schludnym", potem wiadomo...

Oczywiście ciemnieje i nabiera połysku (sebum swoje robi, nie ma mocnych, nawet MAC się poddał ;-)) .

Posiadam kolor Light2 Classic Ivory i faktycznie, dopiero gdy jestem lekko opalona wygląda dobrze...zimą nie ma opcji - żółty jak diabli, mimo, że cenię sobie żółte podkłady i takie też pasują do mojej cery.

Plus - za sypką konsystencję no i w sumie niezłe krycie, co pozwala mi np. na wieczorne wyjście nałożyć na niego bronzer, róż w kamieniu i gotowe, pomijając już podkład płynny i puder matujący - wolę mieć mniej na twarzy, gdy jest ciepło.

Wydajność - nie wymęczę go tego lata, coś czuję.

Cena - kwestia indywidualna. Przy założeniu, że chociaż leżał koło minerałów - nie jest szczególnie wygórowana.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy sporadycznie, obecnie 1 mies.regularnie
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Średni kosmetyk

Kupiłam go tylko dlatego, że chciałam sprawdzić jak działają mineralne kosmetyki na moją skórę i się zawiodłam, choć bardzo lubię kosmetyki Maybelline.
Korektor z tej serii jest bardzo fajny, ale puder nie bardzo..

Wykryłam jedynie dwa plusy:
-Fajny pędzelek dołączony do zestawu,
-Jest wydajny

Minusów jest znacznie więcej:
-za ciemne odcenie,
-wysusza,
-nie utrzymuje się długo na skórze,
- nie kryje niedoskonałości
- u mnie stoi na szafce, ponieważ już raz się w połowie wysypał w kosmetyczce..

Ogólnie nie polecam.

Szkoda cery

Pudru tego używałam zawsze do pewnego momentu - do momentu aż psuła mi się cera. Nie mogłam zrozumieć co jest tego przyczyną aż nie zaczęłam się interesować składnikami kosmetyków. Puder ten zawiera synthetic wax - czyli pochodną parafiny i myślę, że to ona właśnie była sprawczynią moich zatkanych porów. A szkoda, bo gdyby nie ten minus to określiłabym ten kosmetyk mianem dobrego.

+ długo utrzymuje się na twarzy
+ na jakiś czas matuje
+ pędzelek dołączony do pudru
+ ładne opakowanie
+ wydajność - końca nie widać
+ kryje drobne blizny

- cena - 38 zł (uważam, że efekt końcowy nie jest tyle wart)
- zapycha pory
- kolory - a zwłaszcza najjaśniejszy jakiego używałam taki nienaturalny różowy (ja wolę w pod-tonie bardziej żółte)

Ogólnie efekt końcowy był taki elegancki, pudrowy używałam go jako alternatywę dla zwykłego podkładu w płynie. Mogę go polecić osobom o cerze normalnej, bez skłonności do zapychania porów, ale innych lepiej nie.

Używam tego produktu od: wrzesień 2009
Ilość zużytych opakowań: 1 nie zużte