Maybelline New York, Pure.Powder Mineral (Podkład mineralny w pudrze)

Maybelline New York, Pure.Powder Mineral (Podkład mineralny w pudrze)

Podkład mineralny z mikro-minerałami pozwala zachować bardziej naturalny, zdrowy oraz promienny wygląd. Zapewnia kompletne ale delikatne krycie.

Nie zawiera sztucznych składników, talku, jest bezzapachowy oraz beztłuszczowy. Dostępny w 8 kolorach. Do podkładu załączony jest 100% naturalny pędzelek kabuki.

Skład: Zinc, Oxide, Polyethylene, Boron Nitride, Dimethicone, Ptfe, Synthetic Wax, Acrylates Copolymer, Lauroyl Lisine, Cetyl Dimethicone, Aloe Barbadensis/Aloe Barbadensis Leaf Juice, Trimethylsiloxysilicate, Triisocetyl Citrate, Isopropyl Titanium Triisostearate, Tocopheryl Acetate, Chamomilla Recutita Extract, =/- May Contain Mica, CI77891/Titanium Dioxide, CI77163/Bismuth Oxychloride, CI77499, CI74992, CI77491/Iron Oxides, CI77007/Ultramarines (27.01.2009)

Cena: 38zł / 8g

/bw/

Za tą cene znajdziesz lepsze.

Kupiłam próbkę tego specyfiku.
I wydał mi się genialny, dlatego postanowiłam zainwestować w całe opakowanie.

Na początku spisywał się świetnie. Nałożony na lekki podkład dawał fajny efekt. Bardzo dobrze matuje, jednak z kryciem jest trochę gorzej.

Dla cery miesznej ( z lekkimi bliznami i cerą naczynkową - jak moja) jest zbyt słaby.

Nakładanie jest nieporęczne strasznie się osypuje wszędzie i pyli.

Następnego opakowania już nie kupie, no możę próbkę aby czasem kończyć nim makijaż w strefie T.

Nie zapycha porów.

Produkt Polecam ale do cery bez zmian trądzikowych.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania ( 1 duże i 1 małe)

świetny !

Dokładnie nie pamiętam od ilu używam tego podkładu, ale już trochę minęło. Nie maluje się na co dzień, ale ten kosmetyk super kryje i matuje mi w 100% wystarcza.

dobry

bardzo go lubię.
oczywiście, jako "podkład w pudrze", i to w sypkiej postaci, nie kryje jakoś szczególnie, jednak efekt krycia jest.
dość dobrze matuje, mimo to czasem trzeba poprawiać makijaż (nie wiem, czy to bardziej nie przez to, że mam mieszaną cerę).
wadą jest opakowanie. dość nieporęczne, zawsze gdzieś się coś usypie.
no i pędzelek w zestawie (kabuki) - nierówno nakłada, ale to w zasadzie żaden problem, jeśli używa się innego pędzla.

polecam, ale chyba głównie do cery w miarę bezproblemowej : )

nie jestem zadowolona

Podkład nie dla mnie, nakładam go wiekszym pędzlem, za dużo się go nabiera, wszystko wokół się brudzi. Po nałożeniu na twarz ciągle go czuję. Podkład wszystko brudzi, wystarczy że odgarnę dłonią włosy, lekko dotknę twarzy i pozniej dotknę ubrań to zaraz są brudne.
Co do koloru to w drogerii sprawdzałam i był ok jednak kolor strasznie ciemnieje na twarzy po czasie i jest za ciemny..

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego, nie używam aż tak często podkładów

Nie dla mnie

Kupiłam ten produkt łącznie z pudrem w płynie z tej samej serii. Stwierdzam, że jest przeznaczony do cery bez problemów, ale jak ktoś nie ma żadnych problemów, to po co mu puder?

- znowu swędzi mnie po nim skóra i po jakimś czasie zaczyna się niezdrowo świecić;
- pędzelek nawet po porządnym otrzepaniu nie nanosi odpowiedniej ilości pudru, zawsze mam nim umazaną umywalkę;
- jak ktoś już wcześniej napisał - uwypukla suche skórki.

Używam tego produktu od: kupiłam go w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: użyłam z 5 razy, gdy nie miałam niczego lepszego pod ręką

Taki sobie

Skończył mi się Essence Pure Mineral Powder Make-Up, z którego byłam bardzo zadowolona, ale oczywiście już go niema kupiłam więc ten i niestety jest droższy i gorszy jednocześnie. Główna wad to, że w ciągu dnia znika z twarzy i wszystkie niedoskonałości wyłażą na wierzch.

Naprawde dobry

Uzywałam tego pudru razem z podkładem z tej serii i naprawde nieźle się komponowały ... Puder nieźle matuje nie wysusza i całkiem długo się trzyma .;] Jednak to nie jest mój KWC więc szukam dalej ;]

Używam tego produktu od:3 miesiące

Fajny na lato

Zalety
+ kolory
+ trwałość
+ krycie
+wydajność
+ siteczko

Wady
- opakowanie (potrafi się popsuć, nie radzę nosić w torebce)

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego.

Raczej na nie

+ nie zapycha

- opakownie pękło i kosmetyk się wysypywał
- kolor ciemnieje na twarzy i daje efekt maski(przy uzyciu różnych pędzli)
- drogi
- Kabuki nakłada za dużo pudru nawet po otrzepaniu
- Cera szybko swieci sie ponownie
- z opakowiu zbija sie
Moze dobry jest dla cery idealnej bez problemów jako przypudrowanie noska

Ilość zużytych opakowań: 1/3 reszte przesypałam mamie do innego pudru z inglota

taki sobie

Niewygodne opakowanie,ciezko go nosic ze soba i wysypywac z pudelka,pedzel jest jedwabisty,ale mozne by wymyslic wygodniejsza aplikacje i opakowanie.Ladnie matuje co przydaje sie w lecie szczegolnie przy tlustej cerze,ale efekt nie jest bardzo trwaly po 3 -4 godzinach puder jest niewidoczny ,bardzo dobry jest jako utrwalacz po nalozeniu make-upu.Ogolnie przydaje sie matujacy i utrwalajacy puder do tlustej skory.

Używam tego produktu od:roku

nie

+ delikatnie ujednolica kolor cery
+ nie zapycha porów
+ przez pierwszą godzinę cera wygląda na ładną i wypoczętą
+ jeśli ktoś ma cerę normalną, to ten podkład się na niej sprawdzi
+ jest wydajny

- jako że nie jest mineralny, nie sprawuje się dobrze na skórze mieszanej/tłustej
- matuje przez pierwszą godzinę (czas zależny od stanu cery), potem twarz się świeci; poprawka co godzinę to trochę za często
- mały wybór odcieni, nawet najjaśniejsze wpadają w żółć lub pomarańcz i odcinają się od reszty ciała
- słabo kryje, przy nałożeniu odpowiedniej ilości prześwituje spod niego różowy odcień cery, przy nałożeniu większej ilości na twarzy powstaje pomarańczowa tapeta i widać na twarzy smugi pudru (zwłaszcza przy użyciu dołączonego pędzelka)
- w ogóle nie kryje przebarwień
- 40zł to skandaliczna cena jak za tak marną jakość
- pędzelek dołączony do pudru jest twardy i używanie go jest nieprzyjemne, w dodatku jest zbyt mały i przy częstym myciu (delikatnym szamponem lub żelem bez SLS) każdy włosek odstaje w inną stronę
- opakowanie jest niepraktyczne, źle się poprawia makijaż w toalecie, kiedy trzeba rozkręcać słoiczek, wyciągać pędzelek itd. Kiedy podkład jest nowy, przez sitko wysypuje się go za dużo, co stwarza problem przy podróżowaniu z nim. Kiedy się kończy, wydostanie resztki jest niemożliwe - mimo że w pojemniku widać jeszcze puder, bardzo trudno przesypać go przez sitko.

Mój pierwszy podkład więc nie mam porównania.Kupiłam kolor 04 Vainilla Rose za 28 zł.Szukałam czegoś mineralnego aby nie podrażniło mojej cery i dawało naturalny efekt.I daje:) fajnie matuje mój tłusty nos ale nie na cały dzień, niestety uwidacznia trochę suchą skóre po bokach nosa.Ma świetny pędzelek i opakowanie :)

Używam tego produktu od:1 miesiąca