Cien, Augen Make-Up Entferner (Dwufazowy płyn do demakijażu oczu)

Cien, Augen Make-Up Entferner (Dwufazowy płyn do demakijażu oczu)

Dwufazowy wodoodporny płyn do demakijażu oczu zawiera ekstrakt z kwiatu lotosu. Dokładnie czyści delikatne partie skóry wokół oczu, nie pozostawiając tłustej warstwy. usuwa nawet wodoodporną maskarę - bez konieczności pocierania. Bezzapachowy. odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie i okulistycznie.

w butelce
olejek
>100ml
oczyszczające

Ok

Potrzebowałam produktu do zadań specjalnych i ten właśnie taki jest. Perfekcyjnie zmywa wodoodporny makijażu oczu bez pocierania. Jest jednak dla mnie zbyt tłusty - pozostawia tłustą powłokę na oczach nawet po domyciu buzi dodatkowo żelem. Minus za bardzo małe opakowanie, które starcza na bardzo krótki okres czasu.

Może być

Płyn zakupiłam do przetestowania .
Jest poprawny , nieźle sobie radzi z usuwaniem makijażu oczu jak i twarzy .
Jednak stosowałam lepsze tego rodzaju produkty . Ten mam wrażenie, że wysusza skórę i podrażnia , czuć od niego taniość. Raczej do niego nie wrócę.

Spełnia swoje zadanie

Nie bardzo lubię dwufazowe płyny do demakijażu. Ale ten mnie zaskoczył.

+ ładne małe opakowanie
+ dobrze zmywa makijaż
+ nie uczula
+ nie podrażnia
+ jest bezzapachowy
+ tani

Używam wacików wielorazowych i dobrze z nimi współpracuje.

Rewelacja

Dwufazowy płyn do demakijażu to dla mnie odkrycie z supermarketu. Płyn idealnie usuwa make-up, nawet tusz wodoodporny. Radzi sobie z intensywnym wieczorowym makijażem. A co dla mnie najwazniejsze nie wysusza cery, wręcz przeciwnie idealnie ją nawilża i pielęgnuje. Płyn jest wydajny,wystarczy nieduża ilość płynu na wacik. A do tego cena jest świetna. Uważam że nie różni się niczym od drogich drogeryjnych płynów do demakijażu. Zostanie ze mną na dłużej.

Skutecznie usuwa makijaż.

Płyn Cien do demakijażu oczu zakupiłam za 4,99zl w Lidl. Do zakupu zachęciła mnie cena jak i również obietnica producenta. Producent obiecuje usunięcie nawet najbardziej wodoodpornych kosmetyków. Mam jedną maskarę którą ciężko zmyć, pomimo zmywania makijażu gdy używałam tej maskary rano zawsze budziłam się z rozmazanym tuszem. Płyn cien rozpuścił maskarę, łatwo ją zmyłam bez pocierania oka. Uważam że ta obietnicą producenta została spełniona. Płyn jest przezroczysty i bezzapachowy. Ma 100ml. Butelka wygodna. Łatwo zaaplikować kosmetyk na wacik kosmetyczny. Nie zostawia tłustej warstwy na skórze. Zostawiam 4gwiazdki ponieważ po zastosowaniu produktu moja skóra jest ściągnięta. Nie zauważyłam więcej minusów, używam do zmywania ciężko zmywalnej maskary, niewiem czy gdybym używała płynu codziennie moja skóra wokół oczu nie była by przesuszona.

Niczego więcej mi nie trzeba!

Na prawdę szokują mnie negatywne komentarze nt. tego produktu. Dla mnie to najlepszy płyn do demakijażu, jaki stosowałam. Żadne "markowe" i drogie produkty jak dotąd mu nie dorównują. A biorąc pod uwagę niską cenę - niczego więcej mi nie trzeba. Ten płyn trzeba mocno wstrząsnąć, aby fazy się połączyły - działa wtedy działa idealnie. Rozpuszcza makijaż bez pocierania oczu. Jest bezzapachowy i zupełnie nie drażni moich wrażliwych spojówek. Jedynym minusem może być wydajność - opakowanie jest niewielkie.

Miłe zaskoczenie

Płyn kupiłam jakiś czas temu będąc na wyjeździe. Zapomniałam swojego z domu i na szybko potrzebowałam czegoś do demakijażu oczu. A że byłam w Lidlu na zakupach to mój wybór padł na właśnie ten płyn. Standardowy dwufazowy płyn w małej, przeźroczystej, plastikowej butelce. Kolory warstw również standardowe, mieszają się po wstrząśnięciu butelki. Wydajny, nie trzeba lać dużo na wacik żeby móc zmyć cały makijaż oczu. Co ważne działa bardzo skutecznie, bez pocierania usuwa wodoodporny tusz. Nie pozostawia „pandzich” kół :) zmywa dokładnie, nie szczypie w oczy, nie podrażnia, nie powoduje zaczerwienień. Nie zostawia tłustej warstwy wokół oczu. Można go śmiało porównać do o wiele droższych produktów o takim samym działaniu. Ja jestem miło zaskoczona szczególnie stosunkiem ceny do jakości.

Spełnia swoje funkcje

Kupiony "na szybko", bo nie zabrałam swojego na wyjazd, a ten był w dobrej cenie.
Bardzo skuteczny płyn do demakijażu oczu. Daje rade z każdym tuszem, zmywa bardzo dokładnie, nie szczypie w oczy ani ich nie podrażnia. Lepiej sobie radzi kiedy trzymamy przez kilka sekund nasączony wacik na oku niż trzemy. Zostawia na rzęsach przyjemny olejek co pozwala je odżywić.
Małe i praktyczne opakowanie, można go zabrać wszędzie ze sobą do tego dostępny w popularnym dyskoncie :).

Robi to, co do niego nalezy

Skuteczny plyn do demakijazu oczu! Radzi sobie zarowno ze zwyklym jak i wodoodpornym tuszem. Zmywa dokladnie, nie podraznia oczu. Troche rozmazuje, ale uzywajac drugiego wacika mozemy sobie poradzic z tym problemem i usunac resztki.

Szkoda, ze plyn kupimy tylko w tak malym opakowaniu. Nie lubie stale biegac do sklepu aby zaopatrzyc sie w kolejny zapas a przy codziennym makijazu jest to niestety nieuniknione. Przydalaby sie jego podwojna ilosc. Wowczas bylby to dla mnie produkt doskonaly i kolejny dowod na to, ze nie wolno lekcewazyc produktow kosmetycznych z dyskontow!

Słabo zmywa

Lubię kosmetyki Cien ale ten płyn to jakieś nieporozumienie. Słabo zmywa, muszę dużo płatków nasączonych zużyć żeby się pozbyć makijażu. Niestety także zostawia tłustą warstwę na skórze. Na pewno nie kupię ponownie.

Nie.

Niestety jestem na nie.
Ten płyn kompletnie się u mnie nie sprawdza. Zużyłam całe opakowanie i za każdym użyciem dawałam mu szanse. Ale on nawet trochę nie ściągał mi tuszu z rzęs. Nawet go nie rozpuszczał by potem ułatwić zmywanie żelem.
Jedyny plus to że nie szczypie.
Niestety już go nie kupię, a szkoda bo cena fajna i produkt dostępny.

Od biedy ujdzie

Ogólnie rzecz biorąc to ten płyn nie jest aż taki zły jednak nie trafił do moich ulubieńców. Ma jedną wadę której nie jestem w stanie przeżyć a mianowicie pozostawia strasznie tłusta warstwę na powiekach co nie jest wcale miłym uczuciem. Poza tym dobrze zmywa nawet wodoodporny makijaż oczu co jest jak najbardziej na plus. Nie podrażnia oczy, nie piecze ani nie szczypie, w moim odczuciu jest prawie bezzapachowy. Opakowanie wygodne, małe a mimo to produkt jest wydajny i starcza na długo. Do tego jest za grosze no i oczywiście dorwiemy go w każdym Lidlu. Osobiście wolę inne formuły płynów do demakijażu, zdecydowanie mniej tłuste niż też płyn. Jednak w kryzysowych sytuacjach czy do podróży jestem w stanie się z nim pomęczyć.

Pół na pół

Cena fajna bo ok.4 zł, wydajność średnia, usuwa dobrze makijaż ale niestety to co mnie odciąga od tego produktu to to, że pieką mnie oczy po jego użyciu, kolejną sprawą jest to, że nieładnie pachnie po zastosowaniu go, muszę potem przemyć twarz mgiełką bo zapach jest okropny! I jeszcze opakowanie ... jak nasączałam sobie wacik to po butelce spływał płyn, więc opakowanie do poprawki .